Revenue per employee — TOP 2021 · Võru maakond
1,334 companies, from 2021 annual reports · Source: annual reports
- 401Inkelis OÜ16,699 €Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
- 16,374 €Piimakarjakasvatus
- 403OÜ MILTI16,363 €Puidu töötlemine ja viimistlemine
- 404OÜ VESTRA EX16,326 €Mujal liigitamata tekstiilitootmine
- 405OÜ ALMELINE15,975 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 406Toomemägi OÜ15,346 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 407NO CV OÜ14,912 €Tööjõurent
- 408EsSky OÜ14,883 €Kaubavedu maanteel
- 14,724 €Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine
- 14,583 €Reisikorraldajate tegevus
- 14,532 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 14,336 €Keeleõpe
- 413EUROVESKI OÜ13,561 €Külalistemajad
- 414ERELA OÜ13,280 €Rõivaste jaemüük
- 13,126 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- 13,051 €Puittaara ja puitaluste tootmine
- 12,983 €Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö
- 12,758 €Veebiotsinguportaalide tegevus
- 12,509 €Tööjõurent
- 12,263 €Hambaravi
- 11,819 €Pealisrõivaste tootmine
- 11,763 €Mootorsõidukite jaemüük
- 11,598 €Muud eriehitustööd
- 11,467 €Visuaalkunstiloome
- 10,898 €Muud eriehitustööd
- 426Peebu OÜ9,763 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 9,413 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 428Kagumasin OÜ9,079 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 8,932 €Hambaravi
- 430VÕRUSUVI OÜ8,875 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 431Anyweb OÜ8,818 €Arvutialased konsultatsioonid
- 7,861 €Sõitjate juhuvedu maanteel
- 7,413 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 434Woola OÜ6,272 €Muu mujal liigitamata tootmine
- 5,888 €Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu
- 436Värina OÜ5,269 €Hoonete üldpuhastus
| # | Revenue per employee | |
|---|---|---|
| 401 | Inkelis OÜ Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 16,699 € |
| 402 | osaühing Kuldre Piim Piimakarjakasvatus | 16,374 € |
| 403 | OÜ MILTI Puidu töötlemine ja viimistlemine | 16,363 € |
| 404 | OÜ VESTRA EX Mujal liigitamata tekstiilitootmine | 16,326 € |
| 405 | OÜ ALMELINE Mootorsõidukite remont ja hooldus | 15,975 € |
| 406 | Toomemägi OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 15,346 € |
| 407 | NO CV OÜ Tööjõurent | 14,912 € |
| 408 | EsSky OÜ Kaubavedu maanteel | 14,883 € |
| 409 | Osaühing Pargi puukoda Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine | 14,724 € |
| 410 | osaühing ABZ Reisid Reisikorraldajate tegevus | 14,583 € |
| 411 | OÜ Maitselaegas Restoranide ja kohvikute tegevus | 14,532 € |
| 412 | Reeder Koolitus OÜ Keeleõpe | 14,336 € |
| 413 | EUROVESKI OÜ Külalistemajad | 13,561 € |
| 414 | ERELA OÜ Rõivaste jaemüük | 13,280 € |
| 415 | OÜ Linnamäe Puit Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 13,126 € |
| 416 | Tobrox Wood OÜ Puittaara ja puitaluste tootmine | 13,051 € |
| 417 | Voglia Eesti Osaühing Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö | 12,983 € |
| 418 | Lõuna Ekspress OÜ Veebiotsinguportaalide tegevus | 12,758 € |
| 419 | SampoBuild OÜ Tööjõurent | 12,509 € |
| 420 | M.Hanimägi hambaravi OÜ Hambaravi | 12,263 € |
| 421 | NANCOTEX EESTI osaühing Pealisrõivaste tootmine | 11,819 € |
| 422 | Harrys varahaldus OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 11,763 € |
| 423 | osaühing VORANO Muud eriehitustööd | 11,598 € |
| 424 | MIS Projekt OÜ Visuaalkunstiloome | 11,467 € |
| 425 | Renov8 Constructions OÜ Muud eriehitustööd | 10,898 € |
| 426 | Peebu OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 9,763 € |
| 427 | Kehale Pai OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 9,413 € |
| 428 | Kagumasin OÜ Mootorsõidukite hooldus ja remont | 9,079 € |
| 429 | Osaühing "L.Kindsigo" Hambaravi | 8,932 € |
| 430 | VÕRUSUVI OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 8,875 € |
| 431 | Anyweb OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 8,818 € |
| 432 | Lõuna-Eesti Taksod OÜ Sõitjate juhuvedu maanteel | 7,861 € |
| 433 | Abacus Invest OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,413 € |
| 434 | Woola OÜ Muu mujal liigitamata tootmine | 6,272 € |
| 435 | osaühing Asunduse Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu | 5,888 € |
| 436 | Värina OÜ Hoonete üldpuhastus | 5,269 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
By county
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.