Revenue per employee — TOP 2020
63,875 companies, from 2020 annual reports · Source: annual reports
- 140,900 €Muude plasttoodete tootmine
- 140,888 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 3603Forklift OÜ140,835 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 140,823 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 140,816 €Piimatoodete tootmine
- 3606Priore OÜ140,805 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 140,784 €Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük
- 3608AS INF T140,778 €Sõitjate juhuvedu maanteel
- 140,765 €Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine
- 140,761 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 140,749 €Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 140,746 €Mehaaniline metallitöötlus
- 3613OÜ BATA Servis140,724 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 140,706 €Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine
- 3615OÜ Optimer140,660 €Ravimite ja meditsiinikaupade hulgimüük
- 3616osaühing Fameron140,640 €Kaubavedu maanteel
- 3617Sportworld OÜ140,639 €Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus
- 140,608 €Muude klaastoodete ja tehnilise klaasi tootmine
- 140,493 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 140,464 €Metallurgiamasinate tootmine
- 3621Osaühing Meveda140,455 €Muude toidukaupade hulgimüük
- 3622Datafruit OÜ140,446 €Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus
- 140,438 €Hambaravi
- 3624Expertline OÜ140,426 €Metsavarumine
- 140,381 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 140,374 €Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük
- 3627Neular OÜ140,361 €Plastplaatide, -lehtede, -torude ja -profiilide tootmine
- 140,356 €Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus
- 3629Briketipoisid OÜ140,276 €Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine
- 140,274 €Muude toidukaupade jaemüük
- 3631Kaardiekspert OÜ140,261 €Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk
- 140,239 €Muu mujal liigitamata õpe
- 140,238 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 140,215 €Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus
- 3635Rosnasse OÜ139,979 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 3636Scandicon OÜ139,950 €Põllu- ja metsamajandusmasinate tootmine
- 3637OÜ Glasur Grupp139,918 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 139,888 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 3639Päikesepõld OÜ139,854 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 139,832 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 139,817 €Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük
- 3642Equity United OÜ139,800 €Finantsnõustamine
- 139,786 €Rõivaste ja jalatsite hulgimüük
- 3644AMZ TRADE OÜ139,724 €Sideseadmete jaemüük
- 139,587 €Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük
- 3646Lumomed Eesti OÜ139,580 €Meditsiini- ja ortopeediakaupade jaemüük
- 139,572 €Plastuste, -akende, -vaheseinte jms tootmine
- 139,571 €Siidri ja muude marjadest ja puuviljadest kääritatud jookide tootmine
- 139,568 €Kindlustusagentide tegevus
- 139,563 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 3651Meriani Group OÜ139,535 €Muude toidukaupade jaemüük
- 139,491 €Kaubavedu maanteel
- 3653OÜ Koduelekter139,480 €Elektripaigaldustööd
- 3654TK Veod OÜ139,463 €Kaubavedu maanteel
- 3655SKF Estonia OÜ139,461 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 3656OÜ Frigotec139,384 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 3657BDP Eesti OÜ139,349 €Paberi, kirjatarvete, raamatute ja ajakirjandusväljaannete hulgimüük
- 3658Goodson & RED OÜ139,330 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3659Weekend Eesti OÜ139,304 €Rõivaste jaemüük
- 139,274 €Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad
- 3661OÜ Trilliants139,261 €Kellade ja ehete jaemüük
- 3662Lutsukivi OÜ139,239 €Ravimite jaemüük
- 139,183 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 139,178 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3665RENTAX OÜ139,123 €Veevarustus- ja sanitaarseadmete ning nende koosteosade jaemüük
- 3666Vectura OÜ139,103 €Kaubavedu maanteel
- 139,099 €Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük
- 3668Windak OÜ139,013 €Mujal liigitamata erimasinate tootmine
- 3669IMPEERIUM OÜ138,992 €Taimekasvatuse abitegevused
- 3670Tähesaba OÜ138,961 €Ravimite jaemüük
- 138,916 €Vedelike ja gaaside ladustamine
- 138,906 €Hambaravi
- 3673BlueSky OÜ138,893 €Hoonestusprojektide arendus
- 3674Killumeister OÜ138,835 €Muud kaevandamist abistavad tegevusalad
- 3675Kaljumets OÜ138,806 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 3676OÜ Termokar138,793 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3677SRINI OÜ138,675 €Programmeerimine
- 138,674 €Tööstuslike kliimaseadmete tootmine
- 3679PUMBAHOOLDUS OÜ138,657 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 3680LODIKO EHITUS OÜ138,634 €Müüritööd
- 3681Next Golf OÜ138,611 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 138,561 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3683OÜ Handler138,546 €Elektrijaotusseadmete ja juhtaparatuuri tootmine
- 3684Osaühing Sient138,523 €Mehaaniline metallitöötlus
- 3685Apricot OÜ138,472 €Kange alkoholi destilleerimine, rektifitseerimine ja segamine
- 3686Timtar Grupp OÜ138,437 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3687Osaühing GoTrack138,381 €Raudteede ja metroo ehitus
- 138,358 €Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük
- 138,357 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 3690Hecada OÜ138,339 €Mõõte-, katse- ja navigatsiooniseadmete tootmine
- 138,269 €Liha ja lihatoodete jaemüük
- 3692Orava Agro OÜ138,265 €Piimakarjakasvatus
- 3693Paneelpuit OÜ138,254 €Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus
- 3694Infotark AS138,233 €Ajalehtede ja muu perioodika ning kirjatarvete jaemüük
- 138,217 €Kaubavedu maanteel
- 138,160 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 3697Marinox OÜ138,154 €Tsiviillaevade ehitus
- 138,133 €Tubakatoodete hulgimüük
- 138,112 €Piimakarjakasvatus
- 3700B2 Impact OÜ138,088 €Inkassoteenus ja krediidiinfo
| # | Revenue per employee | |
|---|---|---|
| 3601 | Aktsiaselts Flagmore Muude plasttoodete tootmine | 140,900 € |
| 3602 | AS Infragate Eesti Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 140,888 € |
| 3603 | Forklift OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 140,835 € |
| 3604 | osaühing Meritreid Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 140,823 € |
| 3605 | Saaremaa DeliFood Osaühing Piimatoodete tootmine | 140,816 € |
| 3606 | Priore OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 140,805 € |
| 3607 | Osaühing Sisustaja Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük | 140,784 € |
| 3608 | AS INF T Sõitjate juhuvedu maanteel | 140,778 € |
| 3609 | osaühing Tammerraamat Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine | 140,765 € |
| 3610 | Aktsiaselts Domus Teed Maanteede ja kiirteede ehitus | 140,761 € |
| 3611 | Osaühing B&W Metall Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 140,749 € |
| 3612 | FinEst Steel Aktsiaselts Mehaaniline metallitöötlus | 140,746 € |
| 3613 | OÜ BATA Servis Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 140,724 € |
| 3614 | Trade Builder Baltic OÜ Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine | 140,706 € |
| 3615 | OÜ Optimer Ravimite ja meditsiinikaupade hulgimüük | 140,660 € |
| 3616 | osaühing Fameron Kaubavedu maanteel | 140,640 € |
| 3617 | Sportworld OÜ Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus | 140,639 € |
| 3618 | Andres Glass Solutions OÜ Muude klaastoodete ja tehnilise klaasi tootmine | 140,608 € |
| 3619 | osaühing RAHEL- PUIT Puidu saagimine ja hööveldamine | 140,493 € |
| 3620 | Aktsiaselts Pesmel Eesti Metallurgiamasinate tootmine | 140,464 € |
| 3621 | Osaühing Meveda Muude toidukaupade hulgimüük | 140,455 € |
| 3622 | Datafruit OÜ Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus | 140,446 € |
| 3623 | Reinesberg Grupp OÜ Hambaravi | 140,438 € |
| 3624 | Expertline OÜ Metsavarumine | 140,426 € |
| 3625 | OÜ KULDVILLAK-SPORT Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 140,381 € |
| 3626 | Taxton Estonia OÜ Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük | 140,374 € |
| 3627 | Neular OÜ Plastplaatide, -lehtede, -torude ja -profiilide tootmine | 140,361 € |
| 3628 | osaühing "T-STYLE" Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus | 140,356 € |
| 3629 | Briketipoisid OÜ Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine | 140,276 € |
| 3630 | Fitpoint Superfood OÜ Muude toidukaupade jaemüük | 140,274 € |
| 3631 | Kaardiekspert OÜ Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk | 140,261 € |
| 3632 | Gelmett Consult Osaühing Muu mujal liigitamata õpe | 140,239 € |
| 3633 | osaühing ZEIGO SERVICE Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 140,238 € |
| 3634 | Ionisos Baltics OÜ Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus | 140,215 € |
| 3635 | Rosnasse OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 139,979 € |
| 3636 | Scandicon OÜ Põllu- ja metsamajandusmasinate tootmine | 139,950 € |
| 3637 | OÜ Glasur Grupp Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 139,918 € |
| 3638 | aktsiaselts Saare Agrovaru Muu spetsialiseerimata jaemüük | 139,888 € |
| 3639 | Päikesepõld OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 139,854 € |
| 3640 | osaühing Maden Grupp Maanteede ja kiirteede ehitus | 139,832 € |
| 3641 | Osaühing PISTRIK I-V Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük | 139,817 € |
| 3642 | Equity United OÜ Finantsnõustamine | 139,800 € |
| 3643 | Osaühing Universaal Rõivaste ja jalatsite hulgimüük | 139,786 € |
| 3644 | AMZ TRADE OÜ Sideseadmete jaemüük | 139,724 € |
| 3645 | ABcom Kaubanduse Osaühing Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük | 139,587 € |
| 3646 | Lumomed Eesti OÜ Meditsiini- ja ortopeediakaupade jaemüük | 139,580 € |
| 3647 | OÜ Plasto Aknad.Uksed Plastuste, -akende, -vaheseinte jms tootmine | 139,572 € |
| 3648 | aktsiaselts Linda Nektar Siidri ja muude marjadest ja puuviljadest kääritatud jookide tootmine | 139,571 € |
| 3649 | Marsh Kindlustusmaakler AS Kindlustusagentide tegevus | 139,568 € |
| 3650 | Baltpile Osaühing Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 139,563 € |
| 3651 | Meriani Group OÜ Muude toidukaupade jaemüük | 139,535 € |
| 3652 | Osaühing Ostentrans Kaubavedu maanteel | 139,491 € |
| 3653 | OÜ Koduelekter Elektripaigaldustööd | 139,480 € |
| 3654 | TK Veod OÜ Kaubavedu maanteel | 139,463 € |
| 3655 | SKF Estonia OÜ Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 139,461 € |
| 3656 | OÜ Frigotec Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 139,384 € |
| 3657 | BDP Eesti OÜ Paberi, kirjatarvete, raamatute ja ajakirjandusväljaannete hulgimüük | 139,349 € |
| 3658 | Goodson & RED OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 139,330 € |
| 3659 | Weekend Eesti OÜ Rõivaste jaemüük | 139,304 € |
| 3660 | OÜ Florein Logistics Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad | 139,274 € |
| 3661 | OÜ Trilliants Kellade ja ehete jaemüük | 139,261 € |
| 3662 | Lutsukivi OÜ Ravimite jaemüük | 139,239 € |
| 3663 | ALLIK-TRANS osaühing Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 139,183 € |
| 3664 | Osaühing Tannenrode Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 139,178 € |
| 3665 | RENTAX OÜ Veevarustus- ja sanitaarseadmete ning nende koosteosade jaemüük | 139,123 € |
| 3666 | Vectura OÜ Kaubavedu maanteel | 139,103 € |
| 3667 | osaühing Kivilaine Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük | 139,099 € |
| 3668 | Windak OÜ Mujal liigitamata erimasinate tootmine | 139,013 € |
| 3669 | IMPEERIUM OÜ Taimekasvatuse abitegevused | 138,992 € |
| 3670 | Tähesaba OÜ Ravimite jaemüük | 138,961 € |
| 3671 | Aktsiaselts Olerex Terminal Vedelike ja gaaside ladustamine | 138,916 € |
| 3672 | OÜ Ivanov Holding Hambaravi | 138,906 € |
| 3673 | BlueSky OÜ Hoonestusprojektide arendus | 138,893 € |
| 3674 | Killumeister OÜ Muud kaevandamist abistavad tegevusalad | 138,835 € |
| 3675 | Kaljumets OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 138,806 € |
| 3676 | OÜ Termokar Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 138,793 € |
| 3677 | SRINI OÜ Programmeerimine | 138,675 € |
| 3678 | Flebu Eesti Osaühing Tööstuslike kliimaseadmete tootmine | 138,674 € |
| 3679 | PUMBAHOOLDUS OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 138,657 € |
| 3680 | LODIKO EHITUS OÜ Müüritööd | 138,634 € |
| 3681 | Next Golf OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 138,611 € |
| 3682 | Osaühing Eurisco Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 138,561 € |
| 3683 | OÜ Handler Elektrijaotusseadmete ja juhtaparatuuri tootmine | 138,546 € |
| 3684 | Osaühing Sient Mehaaniline metallitöötlus | 138,523 € |
| 3685 | Apricot OÜ Kange alkoholi destilleerimine, rektifitseerimine ja segamine | 138,472 € |
| 3686 | Timtar Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 138,437 € |
| 3687 | Osaühing GoTrack Raudteede ja metroo ehitus | 138,381 € |
| 3688 | Osaühing Stragendo Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük | 138,358 € |
| 3689 | Coop Põlva Tarbijate Ühistu Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 138,357 € |
| 3690 | Hecada OÜ Mõõte-, katse- ja navigatsiooniseadmete tootmine | 138,339 € |
| 3691 | Estonian Food Products Group OÜ Liha ja lihatoodete jaemüük | 138,269 € |
| 3692 | Orava Agro OÜ Piimakarjakasvatus | 138,265 € |
| 3693 | Paneelpuit OÜ Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus | 138,254 € |
| 3694 | Infotark AS Ajalehtede ja muu perioodika ning kirjatarvete jaemüük | 138,233 € |
| 3695 | Ospentos International OÜ Kaubavedu maanteel | 138,217 € |
| 3696 | Träm Põllumajanduse OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 138,160 € |
| 3697 | Marinox OÜ Tsiviillaevade ehitus | 138,154 € |
| 3698 | Nicorex Baltic OÜ Tubakatoodete hulgimüük | 138,133 € |
| 3699 | Miiaste Põllumajanduslik OÜ Piimakarjakasvatus | 138,112 € |
| 3700 | B2 Impact OÜ Inkassoteenus ja krediidiinfo | 138,088 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.