Revenue per employee — TOP 2020 · Võru maakond
1,282 companies, from 2020 annual reports · Source: annual reports
- 401OÜ MILTI17,158 €Puidu töötlemine ja viimistlemine
- 15,668 €Muud eriehitustööd
- 403OÜ Hagu Puit15,477 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 404OÜ Tooland14,966 €Taimekasvatuse abitegevused
- 405OÜ TIANNE14,456 €Rõivaste jaemüük
- 14,228 €Keeleõpe
- 13,740 €Tööjõurent
- 13,345 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- 13,268 €Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö
- 13,030 €Muud eriehitustööd
- 12,917 €Külalistemajad
- 11,056 €Pealisrõivaste tootmine
- 11,048 €Puittaara ja puitaluste tootmine
- 414OÜ KIQ GROUP10,953 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 415EsSky OÜ10,188 €Kaubavedu maanteel
- 416Firas OÜ10,157 €Muu inimressursiga varustamine
- 9,623 €Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine
- 8,467 €Visuaalkunstiloome
- 7,920 €Veebiotsinguportaalide tegevus
- 420Rempiks OÜ7,731 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 421Peebu OÜ7,609 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 422Tigranes OÜ7,235 €Loodussaaduste, v.a puidu varumine
- 7,083 €Reisikorraldajate tegevus
- 424Anyweb OÜ6,689 €Arvutialased konsultatsioonid
- 6,562 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 5,945 €Taimede paljundamine
- 427Stoksund OÜ5,353 €Elektrienergia tootmine päikeseenergiast
- 428Värina OÜ3,959 €Hoonete üldpuhastus
- 3,320 €Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu
- 3,291 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
| # | Revenue per employee | |
|---|---|---|
| 401 | OÜ MILTI Puidu töötlemine ja viimistlemine | 17,158 € |
| 402 | osaühing VORANO Muud eriehitustööd | 15,668 € |
| 403 | OÜ Hagu Puit Metsamajandust abistavad tegevused | 15,477 € |
| 404 | OÜ Tooland Taimekasvatuse abitegevused | 14,966 € |
| 405 | OÜ TIANNE Rõivaste jaemüük | 14,456 € |
| 406 | Reeder Koolitus OÜ Keeleõpe | 14,228 € |
| 407 | SampoBuild OÜ Tööjõurent | 13,740 € |
| 408 | OÜ ÖÖBIKSAARE PALKMAJAD Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 13,345 € |
| 409 | Voglia Eesti Osaühing Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö | 13,268 € |
| 410 | Baltic Ceilings OÜ Muud eriehitustööd | 13,030 € |
| 411 | SETOMAA TURISMITALO OÜ Külalistemajad | 12,917 € |
| 412 | NANCOTEX EESTI osaühing Pealisrõivaste tootmine | 11,056 € |
| 413 | Tobrox Wood OÜ Puittaara ja puitaluste tootmine | 11,048 € |
| 414 | OÜ KIQ GROUP Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 10,953 € |
| 415 | EsSky OÜ Kaubavedu maanteel | 10,188 € |
| 416 | Firas OÜ Muu inimressursiga varustamine | 10,157 € |
| 417 | Osaühing Pargi puukoda Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine | 9,623 € |
| 418 | MIS Projekt OÜ Visuaalkunstiloome | 8,467 € |
| 419 | Lõuna Ekspress OÜ Veebiotsinguportaalide tegevus | 7,920 € |
| 420 | Rempiks OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 7,731 € |
| 421 | Peebu OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 7,609 € |
| 422 | Tigranes OÜ Loodussaaduste, v.a puidu varumine | 7,235 € |
| 423 | osaühing ABZ Reisid Reisikorraldajate tegevus | 7,083 € |
| 424 | Anyweb OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 6,689 € |
| 425 | Abacus Invest OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 6,562 € |
| 426 | osaühing Astelaid Taimede paljundamine | 5,945 € |
| 427 | Stoksund OÜ Elektrienergia tootmine päikeseenergiast | 5,353 € |
| 428 | Värina OÜ Hoonete üldpuhastus | 3,959 € |
| 429 | osaühing Asunduse Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu | 3,320 € |
| 430 | Kehale Pai OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 3,291 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
By county
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.