Revenue per employee — TOP 2020 · Viljandi maakond
1,704 companies, from 2020 annual reports · Source: annual reports
- 24,066 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 502Koidukuma OÜ23,721 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 23,664 €Kellade ja ehete jaemüük
- 23,606 €Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus
- 23,488 €Hotellid
- 506Geoweld OÜ23,011 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 22,536 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 22,406 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 509OÜ RAUDNA MF22,242 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 21,839 €Hoolekandeasutused intellektipuudega või psüühiliste erivajadustega isikutele
- 511OÜ voltec21,834 €Turvasüsteemide käitus
- 21,045 €Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 20,987 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 20,946 €Puhkemajad
- 20,775 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- 20,400 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 20,395 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 518GreGo OÜ20,015 €Kaubavedu maanteel
- 519Margveid OÜ20,001 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
- 19,904 €Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
- 521Aasatiim OÜ19,766 €Külalistemajad
- 19,664 €Muu elektroonika- ja elektrijuhtmete või -kaabli tootmine
- 19,469 €Arhitektitegevused
- 19,305 €Materjalide taaskasutusele võtmine
- 525OÜ Heim19,182 €Restoranitegevus
- 19,084 €Hoonete üldpuhastus
- 527Sildiabi OÜ18,926 €Maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 18,425 €Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus
- 18,340 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 18,092 €Toitlustamine üritustel
- 17,652 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 17,535 €Muude kasutatud kaupade jaemüük
- 17,478 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 17,272 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 17,269 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 17,120 €Sõitjate juhuvedu maanteel
- 17,055 €Restoranid jm toitlustuskohad
- 16,472 €Teeninduse vahendamine
- 539DOORPRO OÜ16,343 €Muud ehituspaigaldustööd
- 16,201 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 16,190 €Programmeerimine
- 15,925 €Hostelid
- 15,717 €Jäätise ja muu toidujää tootmine
- 15,650 €Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu
- 545OÜ Rähnapuu15,574 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 14,751 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 13,888 €Lillekasvatus
- 548Streamer OÜ13,643 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 13,633 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 550Maerobic OÜ13,578 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 551EventSERV OÜ13,368 €Juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse
- 12,859 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 553SAERAU OÜ12,779 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 12,215 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 12,140 €Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus
- 12,049 €Kodumasinate ning majapidamis- ja aiatööriistade parandus ning hooldus
- 11,774 €Muu toitlustamine
- 11,494 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 559OÜ Demeriina11,439 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 11,164 €Kaubavedu maanteel
- 10,017 €Elektrienergia tootmine päikeseenergiast
- 9,537 €Laagriplatsid ning vagunelamute ja haagissuvilate parkimisplatsid
- 9,529 €Hoonete üldpuhastus
- 9,456 €Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus
- 565OÜ Muresse9,217 €Silmkoe- ja heegelrõivaste tootmine
- 566OÜ DIKMAR9,111 €Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine
- 8,755 €Kaubavedu maanteel
- 568OÜ RAFAROO6,111 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 4,089 €Kala ja kalatoodete hulgimüük
- 3,715 €Eakate ja puuetega inimeste sotsiaalhoolekanne majutuseta
| # | Revenue per employee | |
|---|---|---|
| 501 | Rakennus 24 OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,066 € |
| 502 | Koidukuma OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 23,721 € |
| 503 | Peeter Auna Kullassepaäri osaühing Kellade ja ehete jaemüük | 23,664 € |
| 504 | Osaühing Heimtali Hobusekasvandus Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus | 23,606 € |
| 505 | OÜ Grand Hotel Viljandi Hotellid | 23,488 € |
| 506 | Geoweld OÜ Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 23,011 € |
| 507 | osaühing Elvetor Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 22,536 € |
| 508 | Amrita Cafe OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 22,406 € |
| 509 | OÜ RAUDNA MF Restoranide ja kohvikute tegevus | 22,242 € |
| 510 | OÜ Pariisi Erihoolduskeskus Hoolekandeasutused intellektipuudega või psüühiliste erivajadustega isikutele | 21,839 € |
| 511 | OÜ voltec Turvasüsteemide käitus | 21,834 € |
| 512 | OÜ Laane SteelProduct Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 21,045 € |
| 513 | Osaühing Haljaste Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 20,987 € |
| 514 | Kopra Turismitalu OÜ Puhkemajad | 20,946 € |
| 515 | osaühing Floreas Viljandi Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 20,775 € |
| 516 | Osaühing Mulgi Agro Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 20,400 € |
| 517 | osaühing Vilkema Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 20,395 € |
| 518 | GreGo OÜ Kaubavedu maanteel | 20,015 € |
| 519 | Margveid OÜ Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | 20,001 € |
| 520 | VLND Burger AT OÜ Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 19,904 € |
| 521 | Aasatiim OÜ Külalistemajad | 19,766 € |
| 522 | Garam Elektronik Eesti OÜ Muu elektroonika- ja elektrijuhtmete või -kaabli tootmine | 19,664 € |
| 523 | Projektgrupp Rosenberg OÜ Arhitektitegevused | 19,469 € |
| 524 | Osaühing Melmar Materjalide taaskasutusele võtmine | 19,305 € |
| 525 | OÜ Heim Restoranitegevus | 19,182 € |
| 526 | Osaühing Pesuekspert Hoonete üldpuhastus | 19,084 € |
| 527 | Sildiabi OÜ Maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 18,926 € |
| 528 | AN Elegants Osaühing Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus | 18,425 € |
| 529 | Hansa-Meistrimehed OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 18,340 € |
| 530 | OÜ Kildu Grupp Toitlustamine üritustel | 18,092 € |
| 531 | Osaühing Stefania Restoranide ja kohvikute tegevus | 17,652 € |
| 532 | Osaühing Anneli Muude kasutatud kaupade jaemüük | 17,535 € |
| 533 | Caramel Bakery OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 17,478 € |
| 534 | OÜ Plaadiproff Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 17,272 € |
| 535 | Osaühing NovaElement Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 17,269 € |
| 536 | Osaühing Viljandi Takso Sõitjate juhuvedu maanteel | 17,120 € |
| 537 | OÜ Tervisegeen Restoranid jm toitlustuskohad | 17,055 € |
| 538 | Aida kohvik OÜ Teeninduse vahendamine | 16,472 € |
| 539 | DOORPRO OÜ Muud ehituspaigaldustööd | 16,343 € |
| 540 | Osaühing Manderon Restoranide ja kohvikute tegevus | 16,201 € |
| 541 | Eziil Production Intelligence OÜ Programmeerimine | 16,190 € |
| 542 | Ingeri Haldus OÜ Hostelid | 15,925 € |
| 543 | Totsu Taluköök OÜ Jäätise ja muu toidujää tootmine | 15,717 € |
| 544 | Osaühing Hiie Transport Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu | 15,650 € |
| 545 | OÜ Rähnapuu Metsamajandust abistavad tegevused | 15,574 € |
| 546 | Anoli Puit OÜ Puidu saagimine ja hööveldamine | 14,751 € |
| 547 | OÜ Rohekalda aiand Lillekasvatus | 13,888 € |
| 548 | Streamer OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 13,643 € |
| 549 | OÜ Mulgi Viljad Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | 13,633 € |
| 550 | Maerobic OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 13,578 € |
| 551 | EventSERV OÜ Juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse | 13,368 € |
| 552 | Avemar Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 12,859 € |
| 553 | SAERAU OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 12,779 € |
| 554 | Osaühing Rääka Puukool Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 12,215 € |
| 555 | Osaühing Trandeston Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus | 12,140 € |
| 556 | osaühing Aaberi Kodumasinad Kodumasinate ning majapidamis- ja aiatööriistade parandus ning hooldus | 12,049 € |
| 557 | OÜ Feldmanni Köök Muu toitlustamine | 11,774 € |
| 558 | Kaher Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 11,494 € |
| 559 | OÜ Demeriina Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 11,439 € |
| 560 | Serverinas OÜ Kaubavedu maanteel | 11,164 € |
| 561 | Kuusiku Turismiteenused OÜ Elektrienergia tootmine päikeseenergiast | 10,017 € |
| 562 | Osaühing Vismet Laagriplatsid ning vagunelamute ja haagissuvilate parkimisplatsid | 9,537 € |
| 563 | Osaühing Portmerk Hoonete üldpuhastus | 9,529 € |
| 564 | Osaühing Viljandi Gertrude Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus | 9,456 € |
| 565 | OÜ Muresse Silmkoe- ja heegelrõivaste tootmine | 9,217 € |
| 566 | OÜ DIKMAR Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine | 9,111 € |
| 567 | Tarnekindlus OÜ Kaubavedu maanteel | 8,755 € |
| 568 | OÜ RAFAROO Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 6,111 € |
| 569 | osaühing JÄRVE Kala ja kalatoodete hulgimüük | 4,089 € |
| 570 | J&L Rehabilitatsiooniteenused OÜ Eakate ja puuetega inimeste sotsiaalhoolekanne majutuseta | 3,715 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
By county
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.