Revenue per employee — TOP 2020 · Valga maakond
934 companies, from 2020 annual reports · Source: annual reports
- 72,314 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 102Workfield OÜ72,005 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 71,150 €Piimakarjakasvatus
- 104KWH OÜ70,988 €Elektripaigaldustööd
- 69,003 €Katusetööd
- 106Arel Wood OÜ68,701 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 68,450 €Muude tsiviiltranspordivahendite remont ja hooldus
- 68,351 €Mujal liigitamata erimasinate tootmine
- 109OÜ RST VALGA67,693 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 67,585 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- 67,295 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 67,218 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 66,783 ۆldarstiabi
- 114Akser OÜ66,767 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 66,416 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- 66,316 €Piimakarjakasvatus
- 66,038 €Pealisrõivaste tootmine
- 65,985 €Piimakarjakasvatus
- 65,176 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 120ROOFMETAL OÜ64,351 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 64,157 €Tööjõurent
- 63,148 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 62,588 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 124MK Trans OÜ62,374 €Kaubavedu maanteel
- 62,228 €Kaubavedu maanteel
- 62,139 €Kaevandus-, karjääri- ja ehitusmasinate tootmine
- 62,019 €Tavajäätmete kogumine
- 61,188 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- 60,970 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- 60,860 ۆldarstiabi
- 131Navicon OÜ60,804 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 60,502 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus
- 59,843 €Mujal liigitamata sporditegevus
- 59,764 €Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine
- 135OÜ Nodimäe59,048 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 58,761 €Elektripaigaldustööd
- 137Hartcom OÜ58,724 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 58,595 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 57,580 €Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine
- 56,990 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 56,603 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 142MÕÕNIKSO OÜ56,468 €Maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 143Sime Beds OÜ56,214 €Mööblitootmine
- 55,417 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 145OÜ FANTAIN55,355 €Kaubavedu maanteel
- 55,163 ۆldarstiabi
- 55,132 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 55,061 €Kaubavedu maanteel
- 54,984 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 54,303 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 53,848 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- 52,866 €Muu mujal liigitamata õpe
- 153Estbau OÜ51,471 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 154OÜ ÖKOPESA50,700 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 50,670 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 156OÜ ESPERANCE50,370 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 50,353 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 158Aivatex OÜ50,300 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 50,092 ۆldarstiabi
- 49,924 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 49,735 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 49,334 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 49,153 €Veterinaaria
- 49,018 €Perioodikaväljaannete, reklaammaterjalide, blankettide jms trükkimine
- 165Vaariku OÜ47,771 €Piimakarjakasvatus
- 47,752 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 167OÜ Sonreco47,622 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 168Zacman OÜ47,550 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 169OÜ ARELLOS47,263 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 170OÜ JUMEK47,247 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 46,415 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 46,048 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 173OÜ PROFLAND45,942 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 174Vergara OÜ45,648 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 45,469 €Hambaravi
- 176AS SANWOOD45,345 €Mööblitootmine
- 45,168 €Kaubavedu maanteel
- 44,851 €Käsi-tööriistade ja rauakaupade jaemüük
- 179FSKT OÜ44,777 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 180OÜ KEVETRA44,507 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 44,386 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 182Otland OÜ44,314 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 183Sistem OÜ44,180 €Hotellid
- 44,166 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 43,994 €Hambaravi
- 186AABENEST OÜ43,422 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 43,382 €Laondus
- 188Jurka OÜ43,189 €Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete jaemüük
- 189AE Must OÜ42,675 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 42,632 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 42,560 €Elektripaigaldustööd
- 42,551 €Muu mujal liigitamata tootmine
- 42,386 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 42,056 €Reklaami vahendamine meedias
- 195OÜ Startek41,330 €Küttepuude tootmine
- 196OÜ Ets bygg40,656 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 39,261 €Õendusabi osutamine
- 198Biltex OÜ39,181 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 38,977 €Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus
- 38,590 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
| # | Revenue per employee | |
|---|---|---|
| 101 | ANKO EHITUS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 72,314 € |
| 102 | Workfield OÜ Puidu saagimine ja hööveldamine | 72,005 € |
| 103 | Osaühing Hummuli Agro Piimakarjakasvatus | 71,150 € |
| 104 | KWH OÜ Elektripaigaldustööd | 70,988 € |
| 105 | Eesti Katusemeistrid OÜ Katusetööd | 69,003 € |
| 106 | Arel Wood OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68,701 € |
| 107 | AS Valga Depoo Muude tsiviiltranspordivahendite remont ja hooldus | 68,450 € |
| 108 | Ferron AKR OÜ Mujal liigitamata erimasinate tootmine | 68,351 € |
| 109 | OÜ RST VALGA Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 67,693 € |
| 110 | osaühing "Landhaus" Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 67,585 € |
| 111 | osaühing Must Kukk Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 67,295 € |
| 112 | RSN Invest OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 67,218 € |
| 113 | Osaühing Laadi&Kõrgesaar Üldarstiabi | 66,783 € |
| 114 | Akser OÜ Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 66,767 € |
| 115 | AS VALGA VESI Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | 66,416 € |
| 116 | aktsiaselts LAATRE PIIM Piimakarjakasvatus | 66,316 € |
| 117 | Ursuit Baltics AS Pealisrõivaste tootmine | 66,038 € |
| 118 | OÜ TIIDUMÄE MRK Piimakarjakasvatus | 65,985 € |
| 119 | Populus Grupp OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 65,176 € |
| 120 | ROOFMETAL OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 64,351 € |
| 121 | Marve Steel OÜ Tööjõurent | 64,157 € |
| 122 | Osaühing "Püroterm" Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 63,148 € |
| 123 | ArdCon Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 62,588 € |
| 124 | MK Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 62,374 € |
| 125 | osaühing Järwa Trans Kaubavedu maanteel | 62,228 € |
| 126 | AS SAMI Tootmine Kaevandus-, karjääri- ja ehitusmasinate tootmine | 62,139 € |
| 127 | Marico Holding OÜ Tavajäätmete kogumine | 62,019 € |
| 128 | osaühing SEMIGROSS Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 61,188 € |
| 129 | AS Otepää Veevärk Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | 60,970 € |
| 130 | Osaühing Peretervis Üldarstiabi | 60,860 € |
| 131 | Navicon OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 60,804 € |
| 132 | Vendipartner Grupp OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus | 60,502 € |
| 133 | Suusakeskuste AS Mujal liigitamata sporditegevus | 59,843 € |
| 134 | OÜ OTEPÄÄ LIHATÖÖSTUS EDGAR Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine | 59,764 € |
| 135 | OÜ Nodimäe Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 59,048 € |
| 136 | Osaühing Albol Primer Elektripaigaldustööd | 58,761 € |
| 137 | Hartcom OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 58,724 € |
| 138 | aktsiaselts ALOVILI Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 58,595 € |
| 139 | Raindesign OÜ Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine | 57,580 € |
| 140 | Teras/Press OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 56,990 € |
| 141 | täisühing "EVELIIS" Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 56,603 € |
| 142 | MÕÕNIKSO OÜ Maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 56,468 € |
| 143 | Sime Beds OÜ Mööblitootmine | 56,214 € |
| 144 | osaühing TARVA-EHITUS Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 55,417 € |
| 145 | OÜ FANTAIN Kaubavedu maanteel | 55,355 € |
| 146 | Perearst Heiki Annuk OÜ Üldarstiabi | 55,163 € |
| 147 | OÜ Forestline Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 55,132 € |
| 148 | HEKRO Eesti OÜ Kaubavedu maanteel | 55,061 € |
| 149 | osaühing Tulevik Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 54,984 € |
| 150 | MEK Ehitusgrupp osaühing Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 54,303 € |
| 151 | OSAÜHING TÕRVA VEEJÕUD Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | 53,848 € |
| 152 | Trance-personal OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 52,866 € |
| 153 | Estbau OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 51,471 € |
| 154 | OÜ ÖKOPESA Metsamajandust abistavad tegevused | 50,700 € |
| 155 | osaühing MEVE TARMO Metsamajandust abistavad tegevused | 50,670 € |
| 156 | OÜ ESPERANCE Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 50,370 € |
| 157 | OÜ ESTVALG SERVIS Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 50,353 € |
| 158 | Aivatex OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 50,300 € |
| 159 | Perearst Gerta Sontak OÜ Üldarstiabi | 50,092 € |
| 160 | osaühing NEIVELAND Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 49,924 € |
| 161 | OÜ Vester TKM Reklaamiagentuuride tegevus | 49,735 € |
| 162 | TM Hooldusgrupp OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 49,334 € |
| 163 | OÜ VALGA LOOMAKLIINIK Veterinaaria | 49,153 € |
| 164 | Astormat Osaühing Perioodikaväljaannete, reklaammaterjalide, blankettide jms trükkimine | 49,018 € |
| 165 | Vaariku OÜ Piimakarjakasvatus | 47,771 € |
| 166 | osaühing OTEPÄÄ EHITAJA Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 47,752 € |
| 167 | OÜ Sonreco Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 47,622 € |
| 168 | Zacman OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 47,550 € |
| 169 | OÜ ARELLOS Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 47,263 € |
| 170 | OÜ JUMEK Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 47,247 € |
| 171 | Osaühing K & M PROJEKTBÜROO Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 46,415 € |
| 172 | osaühing TARVO AUTO Mootorsõidukite remont ja hooldus | 46,048 € |
| 173 | OÜ PROFLAND Maastiku hooldus ja korrashoid | 45,942 € |
| 174 | Vergara OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 45,648 € |
| 175 | osaühing RANDVERI HAMBARAVI Hambaravi | 45,469 € |
| 176 | AS SANWOOD Mööblitootmine | 45,345 € |
| 177 | Kalmert Projekt OÜ Kaubavedu maanteel | 45,168 € |
| 178 | osaühing WAL-BRO Käsi-tööriistade ja rauakaupade jaemüük | 44,851 € |
| 179 | FSKT OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 44,777 € |
| 180 | OÜ KEVETRA Puidu saagimine ja hööveldamine | 44,507 € |
| 181 | OÜ Marex Grupp Restoranide ja kohvikute tegevus | 44,386 € |
| 182 | Otland OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 44,314 € |
| 183 | Sistem OÜ Hotellid | 44,180 € |
| 184 | Virtual Trading OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 44,166 € |
| 185 | Dentistree OÜ Hambaravi | 43,994 € |
| 186 | AABENEST OÜ Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 43,422 € |
| 187 | Estonian Log Houses OÜ Laondus | 43,382 € |
| 188 | Jurka OÜ Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete jaemüük | 43,189 € |
| 189 | AE Must OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 42,675 € |
| 190 | Aktsiaselts Moodul Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 42,632 € |
| 191 | OÜ ELEKTROMAN Elektripaigaldustööd | 42,560 € |
| 192 | osaühing PUIDU TAAVET Muu mujal liigitamata tootmine | 42,551 € |
| 193 | Liinihoolduse Varad OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 42,386 € |
| 194 | Meedia ja reklaamiteenused OÜ Reklaami vahendamine meedias | 42,056 € |
| 195 | OÜ Startek Küttepuude tootmine | 41,330 € |
| 196 | OÜ Ets bygg Metsamajandust abistavad tegevused | 40,656 € |
| 197 | Õenduskontor OÜ Õendusabi osutamine | 39,261 € |
| 198 | Biltex OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 39,181 € |
| 199 | AS Tõrva Tervisekeskus Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus | 38,977 € |
| 200 | Kobras Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 38,590 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.