Revenue per employee — TOP 2020 · Tartu maakond
7,128 companies, from 2020 annual reports · Source: annual reports
- 1001OÜ ALVISTRA68,360 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 68,346 €Muude plasttoodete tootmine
- 1003osaühing GEASTR68,343 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 68,319 ۆldarstiabi
- 68,271 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1006Tekom OÜ68,265 €Hoonete üldpuhastus
- 1007OÜ KOTKAVAIM68,228 €Juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse
- 1008OÜ PVK Group68,114 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 1009OÜ Benfort68,103 €Puidu töötlemine ja viimistlemine
- 1010OÜ EGERO68,060 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 1011Vemark OÜ68,043 €Kaubavedu maanteel
- 1012Toruvana OÜ68,001 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 1013Fortuna Trans OÜ67,988 €Kaubavedu maanteel
- 1014OÜ KALDRAM67,895 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 1015Dessant OÜ67,830 €Muud eriehitustööd
- 1016ES Haldus OÜ67,819 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1017Seelingport OÜ67,791 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 67,695 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 67,638 €Perioodikaväljaannete, reklaammaterjalide, blankettide jms trükkimine
- 1020Kappazeta OÜ67,571 €Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus
- 1021Restorum OÜ67,571 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1022Glasstech OÜ67,331 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 67,230 €Eriarstiabi
- 1024OÜ ELEKTROSYSTEM67,227 €Elektriinstallatsioon
- 67,172 ۆldarstiabi
- 1026OÜ KEVORAL67,087 €Puittaara ja puitaluste tootmine
- 1027osaühing VideoB67,002 €Programmeerimine
- 1028OÜ FOREVI66,865 €Piimakarjakasvatus
- 1029OÜ Kraavimees66,794 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 1030OÜ Ecoprint66,688 €Perioodikaväljaannete, reklaammaterjalide, blankettide jms trükkimine
- 66,677 €Programmeerimine
- 66,660 €Reklaamiagentuurid
- 1033MINDTITAN OÜ66,594 €Programmeerimine
- 1034Via Naturale OÜ66,580 €Muude toidukaupade jaemüük
- 1035HR Forest OÜ66,567 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 66,538 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 66,461 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 66,398 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 1039OÜ AVAMAX66,338 €Muud ehituspaigaldustööd
- 1040Ansikker OÜ66,298 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 66,222 €Kaubavedu maanteel
- 1042TÄPISUP OÜ66,130 €Eriehitustööd rajatiste ehitusel
- 1043Division Red OÜ66,097 €Elektripaigaldustööd
- 66,068 €Kaubavedu maanteel
- 66,066 €Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus
- 65,944 €Programmeerimine
- 1047SMG OÜ65,893 €Metalli sepistamine ja vormimine ning pulbermetallurgia
- 65,884 ۆldarstiabi
- 1049ERGOSTAL OÜ65,863 €Elektripaigaldustööd
- 1050OÜ Mööblitehas65,778 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 1051Deckol Ehitus OÜ65,731 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 65,701 €Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- 1053ADRIJAN OÜ65,685 €Kaubavedu maanteel
- 1054Naruto OÜ65,669 €Muude metallpaakide, -reservuaaride ja -mahutite tootmine
- 1055OÜ FAST COM65,562 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 1056PENPOINT OÜ65,524 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 65,471 €Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
- 1058Fekto OÜ65,398 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- 1059Balte OÜ65,392 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 65,351 ۆldarstiabi
- 65,295 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 65,139 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 65,127 €Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga
- 1064OÜ Relss65,120 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 65,049 €Muu trükkimine
- 1066OÜ RÕNGU PAGAR64,909 €Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine
- 1067osaühing TUNOR64,802 €Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük
- 1068SOOJUSMARKET OÜ64,764 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 1069AS DIALOOG64,763 €Keeleõpe
- 64,655 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 64,493 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1072OÜ Luhvt64,429 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 64,420 €Mõõte-, katse- ja navigatsiooniseadmete tootmine
- 10747 kuud OÜ64,376 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 1075Ramvar Auto OÜ64,356 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1076Trix OÜ64,351 €Muu disainerite tegevus
- 1077Elektem OÜ64,314 €Elektripaigaldustööd
- 63,985 €Klaasist ehitusmaterjalide tootmine
- 1079EST Bygg OÜ63,973 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1080osaühing GREIF63,948 €Raamatute trükkimine
- 1081Faraday OÜ63,825 €Programmeerimine
- 1082OÜ SOJAX63,729 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 1083Arujõe Ehitus OÜ63,709 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1084OÜ Reider RP63,529 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 1085OÜ VIISEMAR63,522 €Kaubavedu maanteel
- 1086PharmaSynth AS63,487 €Põhifarmaatsiatoodete tootmine
- 1087Karp Disain OÜ63,466 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 1088OÜ ALMIRANTE63,439 €Kaubavedu maanteel
- 63,403 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1090Rivning OÜ63,389 €Lammutamine
- 63,362 ۆldarstiabi
- 1092Trialpha OÜ63,339 €Programmeerimine
- 1093Pluutar OÜ63,272 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1094OÜ Oja ja Pedaja63,239 €Üldarstiabi
- 1095OÜ E-TEHNO63,201 €Autode tehniline ülevaatus
- 1096UPK Trade OÜ63,164 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1097Digital Group OÜ63,145 €Muude elektriseadmete tootmine
- 1098OÜ Ülle Hansen63,128 €Üldarstiabi
- 63,108 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 1100Neli Elementi OÜ63,009 €Magevee-vesiviljelus
| # | Revenue per employee | |
|---|---|---|
| 1001 | OÜ ALVISTRA Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68,360 € |
| 1002 | Talent Plastics Tartu AS Muude plasttoodete tootmine | 68,346 € |
| 1003 | osaühing GEASTR Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68,343 € |
| 1004 | Osaühing Perearst Hiie Karelson Üldarstiabi | 68,319 € |
| 1005 | OSAÜHING TALISMUS Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 68,271 € |
| 1006 | Tekom OÜ Hoonete üldpuhastus | 68,265 € |
| 1007 | OÜ KOTKAVAIM Juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse | 68,228 € |
| 1008 | OÜ PVK Group Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 68,114 € |
| 1009 | OÜ Benfort Puidu töötlemine ja viimistlemine | 68,103 € |
| 1010 | OÜ EGERO Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 68,060 € |
| 1011 | Vemark OÜ Kaubavedu maanteel | 68,043 € |
| 1012 | Toruvana OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 68,001 € |
| 1013 | Fortuna Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 67,988 € |
| 1014 | OÜ KALDRAM Põranda- ja seinakatete paigaldus | 67,895 € |
| 1015 | Dessant OÜ Muud eriehitustööd | 67,830 € |
| 1016 | ES Haldus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 67,819 € |
| 1017 | Seelingport OÜ Puidu saagimine ja hööveldamine | 67,791 € |
| 1018 | osaühing Eesti Veeprojekt Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 67,695 € |
| 1019 | Osaühing Sulemees Perioodikaväljaannete, reklaammaterjalide, blankettide jms trükkimine | 67,638 € |
| 1020 | Kappazeta OÜ Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus | 67,571 € |
| 1021 | Restorum OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 67,571 € |
| 1022 | Glasstech OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 67,331 € |
| 1023 | osaühing JAANSON & LÄÄNE Eriarstiabi | 67,230 € |
| 1024 | OÜ ELEKTROSYSTEM Elektriinstallatsioon | 67,227 € |
| 1025 | OÜ Mõisavahe Perearstid Üldarstiabi | 67,172 € |
| 1026 | OÜ KEVORAL Puittaara ja puitaluste tootmine | 67,087 € |
| 1027 | osaühing VideoB Programmeerimine | 67,002 € |
| 1028 | OÜ FOREVI Piimakarjakasvatus | 66,865 € |
| 1029 | OÜ Kraavimees Muud kaeve- ja mullatööd | 66,794 € |
| 1030 | OÜ Ecoprint Perioodikaväljaannete, reklaammaterjalide, blankettide jms trükkimine | 66,688 € |
| 1031 | osaühing Playtech Estonia Programmeerimine | 66,677 € |
| 1032 | osaühing VALGE KASS Reklaamiagentuurid | 66,660 € |
| 1033 | MINDTITAN OÜ Programmeerimine | 66,594 € |
| 1034 | Via Naturale OÜ Muude toidukaupade jaemüük | 66,580 € |
| 1035 | HR Forest OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 66,567 € |
| 1036 | Finsterwalder Transport & Logistik AS Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 66,538 € |
| 1037 | LVM Kinnisvara Tartu OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 66,461 € |
| 1038 | OSAÜHING TRUMP METALL Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 66,398 € |
| 1039 | OÜ AVAMAX Muud ehituspaigaldustööd | 66,338 € |
| 1040 | Ansikker OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 66,298 € |
| 1041 | osaühing "VELIREK" Kaubavedu maanteel | 66,222 € |
| 1042 | TÄPISUP OÜ Eriehitustööd rajatiste ehitusel | 66,130 € |
| 1043 | Division Red OÜ Elektripaigaldustööd | 66,097 € |
| 1044 | Rain Transport AS Kaubavedu maanteel | 66,068 € |
| 1045 | Astri Internet OÜ Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus | 66,066 € |
| 1046 | Avatud Lahendused OÜ Programmeerimine | 65,944 € |
| 1047 | SMG OÜ Metalli sepistamine ja vormimine ning pulbermetallurgia | 65,893 € |
| 1048 | Perearst Tiiu Tootsi osaühing Üldarstiabi | 65,884 € |
| 1049 | ERGOSTAL OÜ Elektripaigaldustööd | 65,863 € |
| 1050 | OÜ Mööblitehas Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 65,778 € |
| 1051 | Deckol Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 65,731 € |
| 1052 | IQVIA RDS Estonia OÜ Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas | 65,701 € |
| 1053 | ADRIJAN OÜ Kaubavedu maanteel | 65,685 € |
| 1054 | Naruto OÜ Muude metallpaakide, -reservuaaride ja -mahutite tootmine | 65,669 € |
| 1055 | OÜ FAST COM Reklaamiagentuuride tegevus | 65,562 € |
| 1056 | PENPOINT OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 65,524 € |
| 1057 | OÜ Noortelt Noortele Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 65,471 € |
| 1058 | Fekto OÜ Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | 65,398 € |
| 1059 | Balte OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 65,392 € |
| 1060 | OÜ Alatskivi Perearst Üldarstiabi | 65,351 € |
| 1061 | Aktsiaselts Lint Trading Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 65,295 € |
| 1062 | OSAÜHING SINGULARIS Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 65,139 € |
| 1063 | Osaühing Kint Logistics Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga | 65,127 € |
| 1064 | OÜ Relss Muud kaeve- ja mullatööd | 65,120 € |
| 1065 | KOLM LÕVI TOOTMINE OÜ Muu trükkimine | 65,049 € |
| 1066 | OÜ RÕNGU PAGAR Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | 64,909 € |
| 1067 | osaühing TUNOR Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük | 64,802 € |
| 1068 | SOOJUSMARKET OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 64,764 € |
| 1069 | AS DIALOOG Keeleõpe | 64,763 € |
| 1070 | Tee Korda Osaühing Maanteede ja kiirteede ehitus | 64,655 € |
| 1071 | osaühing Entar Auto Mootorsõidukite remont ja hooldus | 64,493 € |
| 1072 | OÜ Luhvt Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 64,429 € |
| 1073 | osaühing Jeko Disain Mõõte-, katse- ja navigatsiooniseadmete tootmine | 64,420 € |
| 1074 | 7 kuud OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 64,376 € |
| 1075 | Ramvar Auto OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 64,356 € |
| 1076 | Trix OÜ Muu disainerite tegevus | 64,351 € |
| 1077 | Elektem OÜ Elektripaigaldustööd | 64,314 € |
| 1078 | osaühing MAREPLEKS Klaasist ehitusmaterjalide tootmine | 63,985 € |
| 1079 | EST Bygg OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 63,973 € |
| 1080 | osaühing GREIF Raamatute trükkimine | 63,948 € |
| 1081 | Faraday OÜ Programmeerimine | 63,825 € |
| 1082 | OÜ SOJAX Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 63,729 € |
| 1083 | Arujõe Ehitus OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 63,709 € |
| 1084 | OÜ Reider RP Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 63,529 € |
| 1085 | OÜ VIISEMAR Kaubavedu maanteel | 63,522 € |
| 1086 | PharmaSynth AS Põhifarmaatsiatoodete tootmine | 63,487 € |
| 1087 | Karp Disain OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 63,466 € |
| 1088 | OÜ ALMIRANTE Kaubavedu maanteel | 63,439 € |
| 1089 | OÜ Ööklubi Maasikas Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 63,403 € |
| 1090 | Rivning OÜ Lammutamine | 63,389 € |
| 1091 | OÜ Dr. Merike Tubli Üldarstiabi | 63,362 € |
| 1092 | Trialpha OÜ Programmeerimine | 63,339 € |
| 1093 | Pluutar OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 63,272 € |
| 1094 | OÜ Oja ja Pedaja Üldarstiabi | 63,239 € |
| 1095 | OÜ E-TEHNO Autode tehniline ülevaatus | 63,201 € |
| 1096 | UPK Trade OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 63,164 € |
| 1097 | Digital Group OÜ Muude elektriseadmete tootmine | 63,145 € |
| 1098 | OÜ Ülle Hansen Üldarstiabi | 63,128 € |
| 1099 | osaühing KINSEN KF Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 63,108 € |
| 1100 | Neli Elementi OÜ Magevee-vesiviljelus | 63,009 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.