Revenue per employee — TOP 2020 · Pärnu maakond
3,865 companies, from 2020 annual reports · Source: annual reports
- 16,252 €Sõitjate juhuvedu maanteel
- 1202Timerita OÜ16,214 €Hoonete üldpuhastus
- 1203Hansaworker OÜ15,883 €Tööhõiveagentuuride tegevus
- 1204osaühing Kadri15,853 €Restoranitegevus
- 1205Sildam Ehitus OÜ15,843 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1206OÜ EH Connector15,753 €Mootorsõidukite muude osade ja lisaseadmete tootmine
- 1207Pärnu Salong OÜ15,739 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 15,731 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 1209PIKSA OÜ15,698 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1210Citystudio OÜ15,671 €Hotellid
- 15,614 €Muude toidukaupade hulgimüük
- 1212osaühing MÄNDEL15,520 €Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus
- 1213AMAKS Ehitus OÜ15,424 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 15,420 €Puittaara ja puitaluste tootmine
- 15,352 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1216Rolverol OÜ15,316 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 1217OÜ Dobwin15,087 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 15,056 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 1219Luxair OÜ14,969 €Kala, koorikloomade ja molluskite töötlemine ja säilitamine
- 1220KT Maja OÜ14,808 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1221OÜ Figer14,776 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 14,764 €Rõivaste jaemüük
- 14,673 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 14,622 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1225AREM 14543158 OÜ14,612 €Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel
- 1226OÜ ORMEA14,605 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 14,580 €Muude uute kaupade jaemüük
- 14,284 €Kindlustusagentide tegevus
- 1229OÜ HansaArbor14,282 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1230KoduTop OÜ14,172 €Muude uute kaupade jaemüük
- 1231Eranthe OÜ14,146 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1232EtnoArt OÜ14,089 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 1233Osaühing Paap14,061 €Tollimaaklerite tegevus
- 13,981 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 1235OSAVAD OÜ13,878 €Elektripaigaldustööd
- 1236Kohvik Julius OÜ13,813 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 13,797 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1238osaühing Oberis13,592 €Pealisrõivaste tootmine
- 1239SP Puhastus OÜ13,591 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 13,444 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1241Osaühing Dreklan13,308 €Leiva- ja saiatootmine; säilitusaineteta pagaritoodete tootmine
- 1242Karaleva OÜ13,238 €Restoranitegevus
- 1243Pera Alta OÜ13,097 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 13,033 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1245Elisabeth OÜ12,950 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1246OÜ Toidutanker12,706 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 1247Roots Ehitus OÜ12,641 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1248RT Hotellid OÜ12,585 €Restoranitegevus
- 1249Ruudu KV OÜ12,503 €Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus
- 1250Shameet OÜ12,281 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 12,175 €Hotellid
- 1252M.J.M.S. OÜ12,036 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 1253MH Digital OÜ11,837 €Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus
- 1254Estner OÜ11,671 €Muud tööjõuteenused
- 1255AREM 14428546 OÜ11,493 €Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel
- 1256OÜ Timen11,270 €Jalatsite ja nahktoodete jaemüük
- 11,235 €Valmissööda tootmine loomakasvatusele
- 11,183 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1259RT Raied OÜ11,157 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 11,075 €Hoonete üldpuhastus
- 1261WOODKRAFT OÜ10,762 €Tööjõurent
- 1262Osaühing Lingo10,390 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 1263Kiharake OÜ10,356 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 10,330 €Muud tööjõuteenused
- 10,322 €Muude mujal liigitamata hoolekandeasutuste tegevus
- 1266Karmaphala OÜ10,233 €Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus
- 1267hokopoko OÜ10,160 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1268OÜ Geo&Org9,996 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 1269Finestcom OÜ9,974 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 9,853 €Sõitjate tellimusvedu koos juhiga
- 1271Optima Stiil OÜ9,589 €Rõivaste jaemüük
- 9,263 €Sõitjate tellimusvedu koos juhiga
- 1273Kremex OÜ8,920 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1274OÜ Bali8,821 €Sideseadmete jaemüük
- 1275Lavatera OÜ8,668 €Tööjõurent
- 8,151 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 1277Krusem ehitus OÜ7,954 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1278Dia Brillante OÜ7,927 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
- 7,882 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 1280IRINGO OÜ7,435 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1281osaühing E-Takso7,194 €Sõitjate juhuvedu maanteel
- 7,030 €Muude plasttoodete tootmine
- 1283Osaühing ERKS6,663 €Väärisesemete jms toodete tootmine
- 1284Guard OÜ6,601 €Juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse
- 6,506 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 1286Kamecom OÜ6,491 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 6,124 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1288Zinaida Talu OÜ5,803 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 5,272 €Toitlustamine üritustel
- 1290Meremaa Sadam OÜ5,246 €Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük
- 1291OÜ Metskukk5,161 €Restoranid jm toitlustuskohad
- 1292Iluklubi OÜ5,088 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1293APM INVEST OÜ4,968 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4,914 €Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine
- 1295Osaühing Aumar4,805 €Külaliskorterid
- 1296Fiveline OÜ4,627 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1297Capto Invest OÜ4,619 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1298Amebet OÜ4,036 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 1299Star Arendus OÜ3,409 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3,385 €Sõitjate liinivedu merel ja rannavetes
| # | Revenue per employee | |
|---|---|---|
| 1201 | osaühing Alltours Sõitjate juhuvedu maanteel | 16,252 € |
| 1202 | Timerita OÜ Hoonete üldpuhastus | 16,214 € |
| 1203 | Hansaworker OÜ Tööhõiveagentuuride tegevus | 15,883 € |
| 1204 | osaühing Kadri Restoranitegevus | 15,853 € |
| 1205 | Sildam Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 15,843 € |
| 1206 | OÜ EH Connector Mootorsõidukite muude osade ja lisaseadmete tootmine | 15,753 € |
| 1207 | Pärnu Salong OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 15,739 € |
| 1208 | Osaühing Mägi Trading Maastiku hooldus ja korrashoid | 15,731 € |
| 1209 | PIKSA OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 15,698 € |
| 1210 | Citystudio OÜ Hotellid | 15,671 € |
| 1211 | OÜ Lacree Kaubandus Muude toidukaupade hulgimüük | 15,614 € |
| 1212 | osaühing MÄNDEL Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus | 15,520 € |
| 1213 | AMAKS Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 15,424 € |
| 1214 | Osaühing Annuste ja Ko Puittaara ja puitaluste tootmine | 15,420 € |
| 1215 | osaühing Carlos Cafe Restoranide ja kohvikute tegevus | 15,352 € |
| 1216 | Rolverol OÜ Puidu saagimine ja hööveldamine | 15,316 € |
| 1217 | OÜ Dobwin Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 15,087 € |
| 1218 | osaühing AUTOTUBA Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 15,056 € |
| 1219 | Luxair OÜ Kala, koorikloomade ja molluskite töötlemine ja säilitamine | 14,969 € |
| 1220 | KT Maja OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 14,808 € |
| 1221 | OÜ Figer Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 14,776 € |
| 1222 | Clivia Tootmise OÜ Rõivaste jaemüük | 14,764 € |
| 1223 | Helfer Kinnisvarahalduse Osaühing Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 14,673 € |
| 1224 | OÜ Transpoint Plus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 14,622 € |
| 1225 | AREM 14543158 OÜ Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel | 14,612 € |
| 1226 | OÜ ORMEA Muu spetsialiseerimata jaemüük | 14,605 € |
| 1227 | osaühing Suveniir Muude uute kaupade jaemüük | 14,580 € |
| 1228 | NB Kindlustusmaakler OÜ Kindlustusagentide tegevus | 14,284 € |
| 1229 | OÜ HansaArbor Metsamajandust abistavad tegevused | 14,282 € |
| 1230 | KoduTop OÜ Muude uute kaupade jaemüük | 14,172 € |
| 1231 | Eranthe OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 14,146 € |
| 1232 | EtnoArt OÜ Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 14,089 € |
| 1233 | Osaühing Paap Tollimaaklerite tegevus | 14,061 € |
| 1234 | osaühing Fartel Külalistemaja Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 13,981 € |
| 1235 | OSAVAD OÜ Elektripaigaldustööd | 13,878 € |
| 1236 | Kohvik Julius OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 13,813 € |
| 1237 | osaühing Nostalgos Restoranide ja kohvikute tegevus | 13,797 € |
| 1238 | osaühing Oberis Pealisrõivaste tootmine | 13,592 € |
| 1239 | SP Puhastus OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 13,591 € |
| 1240 | Perfect coloring OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 13,444 € |
| 1241 | Osaühing Dreklan Leiva- ja saiatootmine; säilitusaineteta pagaritoodete tootmine | 13,308 € |
| 1242 | Karaleva OÜ Restoranitegevus | 13,238 € |
| 1243 | Pera Alta OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 13,097 € |
| 1244 | Osaühing Tinbox Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 13,033 € |
| 1245 | Elisabeth OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 12,950 € |
| 1246 | OÜ Toidutanker Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 12,706 € |
| 1247 | Roots Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 12,641 € |
| 1248 | RT Hotellid OÜ Restoranitegevus | 12,585 € |
| 1249 | Ruudu KV OÜ Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus | 12,503 € |
| 1250 | Shameet OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 12,281 € |
| 1251 | Ingli puudutus OÜ Hotellid | 12,175 € |
| 1252 | M.J.M.S. OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 12,036 € |
| 1253 | MH Digital OÜ Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus | 11,837 € |
| 1254 | Estner OÜ Muud tööjõuteenused | 11,671 € |
| 1255 | AREM 14428546 OÜ Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel | 11,493 € |
| 1256 | OÜ Timen Jalatsite ja nahktoodete jaemüük | 11,270 € |
| 1257 | osaühing Nõmmeveski Valmissööda tootmine loomakasvatusele | 11,235 € |
| 1258 | Osaühing Pärnu Autopesulad Mootorsõidukite remont ja hooldus | 11,183 € |
| 1259 | RT Raied OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 11,157 € |
| 1260 | AQmel Holdings OÜ Hoonete üldpuhastus | 11,075 € |
| 1261 | WOODKRAFT OÜ Tööjõurent | 10,762 € |
| 1262 | Osaühing Lingo Kirjalik ja suuline tõlge | 10,390 € |
| 1263 | Kiharake OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 10,356 € |
| 1264 | Saare Pesemisteenuse OÜ Muud tööjõuteenused | 10,330 € |
| 1265 | Solve et Coagula Osaühing Muude mujal liigitamata hoolekandeasutuste tegevus | 10,322 € |
| 1266 | Karmaphala OÜ Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus | 10,233 € |
| 1267 | hokopoko OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 10,160 € |
| 1268 | OÜ Geo&Org Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 9,996 € |
| 1269 | Finestcom OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 9,974 € |
| 1270 | osaühing Varo Veod Sõitjate tellimusvedu koos juhiga | 9,853 € |
| 1271 | Optima Stiil OÜ Rõivaste jaemüük | 9,589 € |
| 1272 | Osaühing Vändra Karu Sõitjate tellimusvedu koos juhiga | 9,263 € |
| 1273 | Kremex OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 8,920 € |
| 1274 | OÜ Bali Sideseadmete jaemüük | 8,821 € |
| 1275 | Lavatera OÜ Tööjõurent | 8,668 € |
| 1276 | Meedia RuutRing OÜ Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 8,151 € |
| 1277 | Krusem ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 7,954 € |
| 1278 | Dia Brillante OÜ Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük spetsialiseeritud kauplustes | 7,927 € |
| 1279 | Osaühing Tõruke R.M. Muu mujal liigitamata teenindus | 7,882 € |
| 1280 | IRINGO OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 7,435 € |
| 1281 | osaühing E-Takso Sõitjate juhuvedu maanteel | 7,194 € |
| 1282 | Osaühing Astralon Muude plasttoodete tootmine | 7,030 € |
| 1283 | Osaühing ERKS Väärisesemete jms toodete tootmine | 6,663 € |
| 1284 | Guard OÜ Juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse | 6,601 € |
| 1285 | Osaühing Kõpu Talu Motellid ja muu sarnane majutus | 6,506 € |
| 1286 | Kamecom OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 6,491 € |
| 1287 | Lenok Kinnisvara OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 6,124 € |
| 1288 | Zinaida Talu OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 5,803 € |
| 1289 | osaühing Motel Maria Toitlustamine üritustel | 5,272 € |
| 1290 | Meremaa Sadam OÜ Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük | 5,246 € |
| 1291 | OÜ Metskukk Restoranid jm toitlustuskohad | 5,161 € |
| 1292 | Iluklubi OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 5,088 € |
| 1293 | APM INVEST OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,968 € |
| 1294 | Grüne Tekstiil OÜ Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine | 4,914 € |
| 1295 | Osaühing Aumar Külaliskorterid | 4,805 € |
| 1296 | Fiveline OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 4,627 € |
| 1297 | Capto Invest OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 4,619 € |
| 1298 | Amebet OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 4,036 € |
| 1299 | Star Arendus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,409 € |
| 1300 | Osaühing Viireste Sõitjate liinivedu merel ja rannavetes | 3,385 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.