Revenue per employee — TOP 2020 · Järva maakond
1,029 companies, from 2020 annual reports · Source: annual reports
- 301Crestiv OÜ26,891 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 26,684 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 26,433 €Muude elektriseadmete remont ja hooldus
- 26,329 €Segapõllumajandus
- 26,324 €Elektripaigaldustööd
- 306ALRE OÜ26,179 €Patsiendi kiirabitransport
- 26,134 €Konverentside ja messide korraldamine
- 25,915 €Muud eriehitustööd
- 25,800 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 310OÜ Kirsimari25,755 €Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
- 311Blesser OÜ25,552 €Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
- 25,272 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 313Jaskor OÜ25,119 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 24,857 €Muude elektriseadmete tootmine
- 315RAMIKA OÜ24,107 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 23,838 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 23,701 €Tekstiilkiudude ettevalmistamine ja ketramine
- 23,283 €Töörõivaste tootmine
- 23,227 €Küttepuude tootmine
- 320Riveko OÜ23,209 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 22,933 €Hambaravi
- 322Levrent OÜ22,810 €Tööjõurent
- 22,618 €Puhkemajad
- 324OÜ WORKNET22,598 €Muude valmis tekstiiltoodete tootmine
- 22,514 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 21,522 €Silmkoe- ja heegelrõivaste tootmine
- 327Gromell OÜ21,028 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 20,141 €Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus
- 19,778 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 19,589 €Kakao, šokolaadi ja suhkrukondiitritoodete tootmine
- 331Kavlon OÜ19,504 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 19,044 €Metsavarumine
- 333SOLANTO OÜ18,808 €Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
- 334OÜ Metslauk18,511 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 335ELPE OÜ18,458 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 336Rimiton OÜ18,457 €Tööjõurent
- 18,422 €Muude plasttoodete tootmine
- 338Nortsion OÜ18,008 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 17,240 €Kaubavedu maanteel
- 17,181 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 341OÜ Inoret16,983 €Töörõivaste tootmine
- 342OÜ Ko-Are16,163 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 343OÜ Ketemar16,009 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 15,476 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 14,919 €Katusetööd
- 14,705 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 14,255 €Sõiduõpe
- 14,163 €Katusetööd
- 13,848 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 13,409 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 351Isalepp OÜ12,971 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 352OÜ NP ÕMBLUS12,943 €Muude valmis tekstiiltoodete tootmine
- 353RAUMRE OÜ12,866 €Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent
- 12,647 €Tööjõurent
- 355OÜ Kullakast11,500 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 10,612 €Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus
- 10,126 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 10,037 €Lammutamine
- 359Uuetooma OÜ9,884 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 9,161 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 361OÜ Väekas9,091 €Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine
| # | Revenue per employee | |
|---|---|---|
| 301 | Crestiv OÜ Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 26,891 € |
| 302 | Kaubatakso OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 26,684 € |
| 303 | osaühing Eltoreks Muude elektriseadmete remont ja hooldus | 26,433 € |
| 304 | Mahetooted OÜ Segapõllumajandus | 26,329 € |
| 305 | Kaablispets OÜ Elektripaigaldustööd | 26,324 € |
| 306 | ALRE OÜ Patsiendi kiirabitransport | 26,179 € |
| 307 | Osaühing Kallisaba Konverentside ja messide korraldamine | 26,134 € |
| 308 | Väli Ehitus OÜ Muud eriehitustööd | 25,915 € |
| 309 | OÜ E- MESILANE Muu spetsialiseerimata jaemüük | 25,800 € |
| 310 | OÜ Kirsimari Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 25,755 € |
| 311 | Blesser OÜ Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 25,552 € |
| 312 | Komex Grupp OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 25,272 € |
| 313 | Jaskor OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 25,119 € |
| 314 | Fineltec Industry OÜ Muude elektriseadmete tootmine | 24,857 € |
| 315 | RAMIKA OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,107 € |
| 316 | Osaühing Kadri Tare Restoranide ja kohvikute tegevus | 23,838 € |
| 317 | osaühing TÜRI-VAIP Tekstiilkiudude ettevalmistamine ja ketramine | 23,701 € |
| 318 | osaühing ALLY Töörõivaste tootmine | 23,283 € |
| 319 | OÜ Toosikannu Metsahaldus Küttepuude tootmine | 23,227 € |
| 320 | Riveko OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 23,209 € |
| 321 | osaühing TAMBERGI HAMBARAVI Hambaravi | 22,933 € |
| 322 | Levrent OÜ Tööjõurent | 22,810 € |
| 323 | OSAÜHING MATI HÕBEMÄGI Puhkemajad | 22,618 € |
| 324 | OÜ WORKNET Muude valmis tekstiiltoodete tootmine | 22,598 € |
| 325 | OÜ Kristavi Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,514 € |
| 326 | PILV PRODUCTION OÜ Silmkoe- ja heegelrõivaste tootmine | 21,522 € |
| 327 | Gromell OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 21,028 € |
| 328 | osaühing Katikelli Pesumaja Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus | 20,141 € |
| 329 | Osaühing IMAVERE ARENDUS Restoranide ja kohvikute tegevus | 19,778 € |
| 330 | OSAÜHING CONVI FOOD SWEETS Kakao, šokolaadi ja suhkrukondiitritoodete tootmine | 19,589 € |
| 331 | Kavlon OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 19,504 € |
| 332 | Osaühing Blueholm Metsavarumine | 19,044 € |
| 333 | SOLANTO OÜ Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 18,808 € |
| 334 | OÜ Metslauk Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 18,511 € |
| 335 | ELPE OÜ Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 18,458 € |
| 336 | Rimiton OÜ Tööjõurent | 18,457 € |
| 337 | Osaühing BaltSkan Ehitus Muude plasttoodete tootmine | 18,422 € |
| 338 | Nortsion OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 18,008 € |
| 339 | Osaühing Unico Grupp Kaubavedu maanteel | 17,240 € |
| 340 | Osaühing B.A.D. Disain Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 17,181 € |
| 341 | OÜ Inoret Töörõivaste tootmine | 16,983 € |
| 342 | OÜ Ko-Are Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 16,163 € |
| 343 | OÜ Ketemar Restoranide ja kohvikute tegevus | 16,009 € |
| 344 | OSAÜHING HAVERCOM Metsamajandust abistavad tegevused | 15,476 € |
| 345 | PVC Lamekatus OÜ Katusetööd | 14,919 € |
| 346 | Osaühing ALIKAR AUTO Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 14,705 € |
| 347 | osaühing JÄRVA AUTOKOOL Sõiduõpe | 14,255 € |
| 348 | Sinu Ehitaja OÜ Katusetööd | 14,163 € |
| 349 | Treegeri Kohviku OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 13,848 € |
| 350 | Rutar Ehitus OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 13,409 € |
| 351 | Isalepp OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 12,971 € |
| 352 | OÜ NP ÕMBLUS Muude valmis tekstiiltoodete tootmine | 12,943 € |
| 353 | RAUMRE OÜ Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent | 12,866 € |
| 354 | Fullfortuna OÜ Tööjõurent | 12,647 € |
| 355 | OÜ Kullakast Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 11,500 € |
| 356 | Osaühing Koordi Tallid Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus | 10,612 € |
| 357 | Osaühing Jaani-TERP Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 10,126 € |
| 358 | KEKlogistic OÜ Lammutamine | 10,037 € |
| 359 | Uuetooma OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 9,884 € |
| 360 | OÜ Lõhmuse Mahetalu Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 9,161 € |
| 361 | OÜ Väekas Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine | 9,091 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
By county
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.