Revenue per employee — TOP 2020 · Hiiu maakond
416 companies, from 2020 annual reports · Source: annual reports
- 23,317 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 102DAGOsent OÜ22,907 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 22,469 €Valgustusseadmete tootmine
- 22,404 €Hoonete üldpuhastus
- 21,486 €Jookide serveerimine
- 20,834 €Taimekasvatuse abitegevused
- 19,702 €Hotellid
- 108OÜ HIIU VILL19,277 €Silmkoe- ja heegelrõivaste tootmine
- 109OÜ Hiiu Jorn17,608 €Puhkemajad
- 110OÜ Meritik17,315 €Töörõivaste tootmine
- 16,698 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 16,364 €Hotellid
- 16,259 €Nööri, köie ja võrgulina tootmine
- 15,945 €Puhkemajad
- 15,584 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 116Rehekoda OÜ15,235 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 12,987 €Metsavarumine
- 12,668 €Muude valmis tekstiiltoodete tootmine
- 12,388 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 9,814 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 8,370 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 122OÜ EKL5,615 €Spordiehitiste käitus
| # | Revenue per employee | |
|---|---|---|
| 101 | osaühing Vikstre Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,317 € |
| 102 | DAGOsent OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 22,907 € |
| 103 | Osaühing Liisbet Tukat Valgustusseadmete tootmine | 22,469 € |
| 104 | Korrashoid OÜ Hoonete üldpuhastus | 22,404 € |
| 105 | OÜ Aadupoisid Jookide serveerimine | 21,486 € |
| 106 | OSAÜHING Kapastu Taimekasvatuse abitegevused | 20,834 € |
| 107 | OÜ PADU HOTELL Hotellid | 19,702 € |
| 108 | OÜ HIIU VILL Silmkoe- ja heegelrõivaste tootmine | 19,277 € |
| 109 | OÜ Hiiu Jorn Puhkemajad | 17,608 € |
| 110 | OÜ Meritik Töörõivaste tootmine | 17,315 € |
| 111 | Lossi Catering OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 16,698 € |
| 112 | OÜ Hotell Sõnajala Hotellid | 16,364 € |
| 113 | osaühing ABERMEX Nööri, köie ja võrgulina tootmine | 16,259 € |
| 114 | Hiiunorbel OÜ Puhkemajad | 15,945 € |
| 115 | Osaühing Hiiumaa Agrovarustus Muu spetsialiseerimata jaemüük | 15,584 € |
| 116 | Rehekoda OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 15,235 € |
| 117 | OÜ Saba ja Sõrad Metsavarumine | 12,987 € |
| 118 | Osaühing Lade Muude valmis tekstiiltoodete tootmine | 12,668 € |
| 119 | Sailing Estonia OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 12,388 € |
| 120 | LEIF ANDERSSON OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 9,814 € |
| 121 | VANA KALA GRUPP OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 8,370 € |
| 122 | OÜ EKL Spordiehitiste käitus | 5,615 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
By county
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.