Revenue per employee — TOP 2019 · Võru maakond
1,232 companies, from 2019 annual reports · Source: annual reports
- 34,728 €Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine
- 34,515 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 34,504 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 304OÜ Puuslik34,415 €Mööblitootmine
- 34,161 €Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine
- 306Leksiton OÜ34,160 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 307OÜ UUSMÄGI33,972 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 308OÜ Bravoland33,805 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 309EcoClas OÜ33,765 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 310AILERIM OÜ33,699 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 311OÜ Kummionu33,692 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 312CAMIRO OÜ33,330 €Toitlustamine üritustel
- 313Meliran OÜ33,312 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 314MetalSpec OÜ33,162 €Muu mujal liigitamata tootmine
- 32,948 €Puidu töötlemine ja viimistlemine
- 316OÜ Majakratt32,633 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 32,587 €Piimakarjakasvatus
- 318OÜ Transler32,380 €Kaubavedu maanteel
- 32,317 €Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 32,037 €Valmistoitude tootmine
- 321Leokitalu OÜ31,666 €Kala, koorikloomade ja molluskite jaemüük
- 322Jaxel OÜ31,461 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 31,434 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 31,307 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 325Intaur OÜ31,055 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 31,045 €Turba tootmine
- 327Werroform OÜ30,965 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 30,705 €Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine
- 30,372 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 330OÜ TIANNE30,214 €Rõivaste jaemüük
- 331OÜ Mitramex29,903 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 332ARMSTEF OÜ29,581 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 28,931 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 28,662 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 28,438 €Mööblitootmine
- 28,129 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 27,816 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 27,711 €Turba tootmine
- 339OÜ Piso-Puit27,574 €Mööbliosade tootmine
- 27,263 €Metallpindade katmine
- 341Pleko OÜ26,995 €Katusetööd
- 26,994 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 343Nordapp OÜ26,907 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 26,826 €Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine
- 345EUROVESKI OÜ26,752 €Külalistemajad
- 26,528 €Hotellid
- 26,343 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 26,330 €Muud eriehitustööd
- 26,027 €Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus
- 350OÜ Ermbygg26,006 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 351ESSENT OÜ25,402 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 25,281 €Mehaaniline metallitöötlus
- 353Tamula OÜ25,237 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 354Wiroplex OÜ25,035 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 355TixMet OÜ24,896 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 24,883 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 24,668 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 24,605 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 24,468 €Restoranitegevus
- 360OÜ Hagu Puit24,378 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 361Umaraud OÜ24,228 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 362Peebu OÜ24,160 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 363Munajala OÜ24,027 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 24,014 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 365OÜ ALMELINE24,006 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 366qth oü23,592 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 367OÜ ASPIC23,524 €Puhkemajad
- 368E.KASUK OÜ23,492 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 23,320 €Silmkoe- ja heegelrõivaste tootmine
- 23,250 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 23,124 €Muud eriehitustööd
- 23,078 €Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus
- 373Pesuring OÜ22,584 €Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus
- 374OÜ VESTRA EX22,160 €Mujal liigitamata tekstiilitootmine
- 21,870 €Taimede paljundamine
- 21,691 €Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine
- 21,536 €Kodu- ja ehiskeraamika tootmine
- 21,416 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 20,894 €Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine
- 20,811 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 381Inkelis OÜ20,773 €Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
- 20,691 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 20,621 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 20,475 €Silmkoe- ja heegelrõivaste tootmine
- 20,213 €Piimakarjakasvatus
- 386Weldtec OÜ20,206 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 387TTR Grupp OÜ20,078 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 20,021 €Reisikorraldajate tegevus
- 19,763 €Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine
- 390OÜ Aiaoru19,667 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 19,629 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- 392OÜ Võru Foto19,499 €Fotograafia
- 19,128 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 19,063 €Külalistemajad
- 18,967 €Sõitjate juhuvedu maanteel
- 396LKP Grupp OÜ18,554 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 397OÜ GRAMET18,506 €Looduskivist hauakivide, -plaatide jms valmistamine
- 398IMISNO OÜ18,119 €Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
- 399Rempiks OÜ17,311 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 17,210 €Kaubavedu maanteel
| # | Revenue per employee | |
|---|---|---|
| 301 | OSAÜHING PAADI PAGAR Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | 34,728 € |
| 302 | Plekats KR OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 34,515 € |
| 303 | Uhtjärve Ürgoru Nõiariik OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 34,504 € |
| 304 | OÜ Puuslik Mööblitootmine | 34,415 € |
| 305 | OÜ Rõuge Kommunaalteenus Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine | 34,161 € |
| 306 | Leksiton OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 34,160 € |
| 307 | OÜ UUSMÄGI Restoranide ja kohvikute tegevus | 33,972 € |
| 308 | OÜ Bravoland Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 33,805 € |
| 309 | EcoClas OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 33,765 € |
| 310 | AILERIM OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 33,699 € |
| 311 | OÜ Kummionu Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 33,692 € |
| 312 | CAMIRO OÜ Toitlustamine üritustel | 33,330 € |
| 313 | Meliran OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 33,312 € |
| 314 | MetalSpec OÜ Muu mujal liigitamata tootmine | 33,162 € |
| 315 | OÜ Ots Puutöökoda Puidu töötlemine ja viimistlemine | 32,948 € |
| 316 | OÜ Majakratt Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 32,633 € |
| 317 | osaühing LÕUNAPIIM Piimakarjakasvatus | 32,587 € |
| 318 | OÜ Transler Kaubavedu maanteel | 32,380 € |
| 319 | osaühing "Svenai" Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 32,317 € |
| 320 | Taalbergtalu OÜ Valmistoitude tootmine | 32,037 € |
| 321 | Leokitalu OÜ Kala, koorikloomade ja molluskite jaemüük | 31,666 € |
| 322 | Jaxel OÜ Puidu saagimine ja hööveldamine | 31,461 € |
| 323 | Westermont OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 31,434 € |
| 324 | Osaühing "Ehitusmeister" Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 31,307 € |
| 325 | Intaur OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 31,055 € |
| 326 | Roosa Turvas AS Turba tootmine | 31,045 € |
| 327 | Werroform OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 30,965 € |
| 328 | osaühing METSAKOHVIK Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine | 30,705 € |
| 329 | ElektriAsi OÜ Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 30,372 € |
| 330 | OÜ TIANNE Rõivaste jaemüük | 30,214 € |
| 331 | OÜ Mitramex Puidu saagimine ja hööveldamine | 29,903 € |
| 332 | ARMSTEF OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 29,581 € |
| 333 | OÜ HK Puhastus Hoonehalduse kombineeritud teenus | 28,931 € |
| 334 | OÜ Töökad Mesilased Mootorsõidukite remont ja hooldus | 28,662 € |
| 335 | osaühing Võru Seeder Mööblitootmine | 28,438 € |
| 336 | TSR Ehitus OÜ Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 28,129 € |
| 337 | Power Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 27,816 € |
| 338 | Aktsiaselts Kagu-Eesti Turvas Turba tootmine | 27,711 € |
| 339 | OÜ Piso-Puit Mööbliosade tootmine | 27,574 € |
| 340 | VG HOLDING AS Metallpindade katmine | 27,263 € |
| 341 | Pleko OÜ Katusetööd | 26,995 € |
| 342 | Võrgu Elektritööd OÜ Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 26,994 € |
| 343 | Nordapp OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 26,907 € |
| 344 | osaühing Võru Sako Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | 26,826 € |
| 345 | EUROVESKI OÜ Külalistemajad | 26,752 € |
| 346 | TAMULA HOTELL OÜ Hotellid | 26,528 € |
| 347 | Taristuhaldus OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 26,343 € |
| 348 | HH Ekspert Grupp OÜ Muud eriehitustööd | 26,330 € |
| 349 | OÜ VASTSELIINA HOOLDEKODU Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus | 26,027 € |
| 350 | OÜ Ermbygg Muud kaeve- ja mullatööd | 26,006 € |
| 351 | ESSENT OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 25,402 € |
| 352 | Taviton Team OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 25,281 € |
| 353 | Tamula OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 25,237 € |
| 354 | Wiroplex OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 25,035 € |
| 355 | TixMet OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 24,896 € |
| 356 | Usaldusühing ABIRATAS Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 24,883 € |
| 357 | VMF Estonia OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 24,668 € |
| 358 | Võru Kinnisvara OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 24,605 € |
| 359 | MODUREN GRUPP OÜ Restoranitegevus | 24,468 € |
| 360 | OÜ Hagu Puit Metsamajandust abistavad tegevused | 24,378 € |
| 361 | Umaraud OÜ Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 24,228 € |
| 362 | Peebu OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 24,160 € |
| 363 | Munajala OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 24,027 € |
| 364 | Osaühing "Ümma Pizza" Restoranide ja kohvikute tegevus | 24,014 € |
| 365 | OÜ ALMELINE Mootorsõidukite remont ja hooldus | 24,006 € |
| 366 | qth oü Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 23,592 € |
| 367 | OÜ ASPIC Puhkemajad | 23,524 € |
| 368 | E.KASUK OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,492 € |
| 369 | Dreaming Carita OÜ Silmkoe- ja heegelrõivaste tootmine | 23,320 € |
| 370 | Mäe-Heeska mets OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 23,250 € |
| 371 | osaühing VORANO Muud eriehitustööd | 23,124 € |
| 372 | Värska Südamekodu OÜ Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus | 23,078 € |
| 373 | Pesuring OÜ Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus | 22,584 € |
| 374 | OÜ VESTRA EX Mujal liigitamata tekstiilitootmine | 22,160 € |
| 375 | osaühing Astelaid Taimede paljundamine | 21,870 € |
| 376 | Ala - Rõuge Külalistemaja OÜ Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine | 21,691 € |
| 377 | Timo-Keraamika OÜ Kodu- ja ehiskeraamika tootmine | 21,536 € |
| 378 | OSAÜHING VÕRU KERRI Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 21,416 € |
| 379 | Annika Köök OÜ Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine | 20,894 € |
| 380 | Saunatarve OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 20,811 € |
| 381 | Inkelis OÜ Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 20,773 € |
| 382 | RIMMI AGRO OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 20,691 € |
| 383 | osaühing Metsategu Metsamajandust abistavad tegevused | 20,621 € |
| 384 | Osaühing Võru Rõivas Silmkoe- ja heegelrõivaste tootmine | 20,475 € |
| 385 | osaühing Kuldre Piim Piimakarjakasvatus | 20,213 € |
| 386 | Weldtec OÜ Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 20,206 € |
| 387 | TTR Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 20,078 € |
| 388 | osaühing ABZ Reisid Reisikorraldajate tegevus | 20,021 € |
| 389 | aktsiaselts SIRJE Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine | 19,763 € |
| 390 | OÜ Aiaoru Puidu saagimine ja hööveldamine | 19,667 € |
| 391 | OÜ Roheline Aed Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 19,629 € |
| 392 | OÜ Võru Foto Fotograafia | 19,499 € |
| 393 | otto segeberg OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 19,128 € |
| 394 | SETOMAA TURISMITALO OÜ Külalistemajad | 19,063 € |
| 395 | OÜ Värska Puit Sõitjate juhuvedu maanteel | 18,967 € |
| 396 | LKP Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 18,554 € |
| 397 | OÜ GRAMET Looduskivist hauakivide, -plaatide jms valmistamine | 18,506 € |
| 398 | IMISNO OÜ Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 18,119 € |
| 399 | Rempiks OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 17,311 € |
| 400 | Osaühing KATUPI Kaubavedu maanteel | 17,210 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.