Revenue per employee — TOP 2019 · Rapla maakond
1,480 companies, from 2019 annual reports · Source: annual reports
- 101AS Solbritt110,069 €Homogeenitud toiduainete ja dieettoitude tootmine
- 108,851 €Piimakarjakasvatus
- 103Tallmar OÜ108,134 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 107,971 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 107,674 €Piimakarjakasvatus
- 106Bon Vegan OÜ106,947 €Valmistoitude tootmine
- 106,907 €Metsavarumine
- 106,674 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 106,658 €Kaubavedu maanteel
- 106,116 €Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 111ZEND OÜ105,214 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 112OÜ Eriosa103,442 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 103,351 €Plastplaatide, -lehtede, -torude ja -profiilide tootmine
- 101,523 €Kolimisteenused
- 100,388 €Kaubavedu maanteel
- 99,884 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 99,770 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 98,335 €Muu mujal liigitamata tootmine
- 97,865 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 120SVENMERC OÜ97,741 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 97,197 €Piimakarjakasvatus
- 122Etamp OÜ95,950 €Mootorsõidukite jaemüük
- 95,862 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 95,843 €Käsi-tööriistade ja rauakaupade jaemüük
- 125A.V.S.K. OÜ92,760 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 126OÜ EREK91,791 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 127Rufeks OÜ91,483 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 91,207 €Valmistoitude tootmine
- 90,963 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 88,487 €Kaubavedu maanteel
- 88,115 €Kaubavedu maanteel
- 88,079 €Külalistemajad
- 87,044 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 86,917 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 135OÜ Tubren86,724 €Kaubavedu maanteel
- 136Maarohi OÜ86,652 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 86,566 €Puidu töötlemine ja viimistlemine
- 85,263 €Piimakarjakasvatus
- 85,134 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 84,251 €Piimakarjakasvatus
- 141Brunstad OÜ84,161 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 84,146 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- 143OÜ Miniteam84,132 €Kaubavedu maanteel
- 144Calvinest OÜ83,625 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 83,412 €Ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine
- 146LM Ehitus OÜ83,089 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 82,798 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 148Trapets OÜ82,380 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 82,284 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- 82,203 €Turba tootmine
- 81,888 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 152Merling OÜ81,491 €Jaemüük posti või Interneti teel
- 81,024 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 80,486 €Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine
- 155Ketecor OÜ80,379 €Kodutekstiilide, nt voodipesu, rätikute, kardinate jms tootmine
- 156OÜ Nerilon79,604 €Puittoodete viimistlemine
- 157RMW OÜ79,571 €Kaubavedu maanteel
- 79,261 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 159Dumperid OÜ79,239 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 77,670 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 77,543 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 77,005 €Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük
- 163Bestkop OÜ76,692 €Ehitusplatside ettevalmistus
- 164OÜ Heimak76,531 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 76,137 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 76,066 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 75,895 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 75,613 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- 75,311 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- 75,307 €Kaevude ja puuraukude rajamine ning likvideerimine
- 171OÜ LARECO75,270 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 172Grösse OÜ74,874 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 173OÜ PLANIMEKS74,848 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 74,749 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 74,537 €Kaubavedu maanteel
- 74,466 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 74,401 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- 74,301 €Kaubavedu maanteel
- 74,014 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 73,995 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 73,646 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 73,603 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 73,098 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 73,015 €Veekogumine, -töötlus ja -varustus
- 72,115 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 72,091 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 71,920 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 71,797 €Kaubavedu maanteel
- 71,716 €Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine
- 71,583 €Ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine
- 191CARERIA OÜ71,167 €Parfüümide ja tualetitarvete tootmine
- 192Laxnel OÜ70,033 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 69,836 €Hambaravi
- 194Rixi Auto OÜ69,123 €Kaubavedu maanteel
- 68,845 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 68,507 €Piimakarjakasvatus
- 68,458 €Lainepaberi ja -papi ning paber- ja papptaara tootmine
- 67,697 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 67,578 €Kaubavedu maanteel
- 200XL Cases OÜ67,392 €Puittaara ja puitaluste tootmine
| # | Revenue per employee | |
|---|---|---|
| 101 | AS Solbritt Homogeenitud toiduainete ja dieettoitude tootmine | 110,069 € |
| 102 | Osaühing LEPIKU FARM Piimakarjakasvatus | 108,851 € |
| 103 | Tallmar OÜ Enda kinnisvara ost ja müük | 108,134 € |
| 104 | OÜ ORGITA DOLOMIIDITOOTED Muud kaeve- ja mullatööd | 107,971 € |
| 105 | OÜ Luige Farmer Piimakarjakasvatus | 107,674 € |
| 106 | Bon Vegan OÜ Valmistoitude tootmine | 106,947 € |
| 107 | OÜ Pajaka Puit Metsavarumine | 106,907 € |
| 108 | Osaühing AHTIMA Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | 106,674 € |
| 109 | Osaühing Polarcargo Kaubavedu maanteel | 106,658 € |
| 110 | Osaühing Onerton Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 106,116 € |
| 111 | ZEND OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 105,214 € |
| 112 | OÜ Eriosa Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 103,442 € |
| 113 | osaühing Uniplast Plastplaatide, -lehtede, -torude ja -profiilide tootmine | 103,351 € |
| 114 | Ineks Trade OÜ Kolimisteenused | 101,523 € |
| 115 | Saunamees AB OÜ Kaubavedu maanteel | 100,388 € |
| 116 | Arro Building OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 99,884 € |
| 117 | Epoviimistlus OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 99,770 € |
| 118 | Anchor Salt World OÜ Muu mujal liigitamata tootmine | 98,335 € |
| 119 | Lemmikukauplus OÜ Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 97,865 € |
| 120 | SVENMERC OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 97,741 € |
| 121 | Osaühing Orgita Põld Piimakarjakasvatus | 97,197 € |
| 122 | Etamp OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 95,950 € |
| 123 | osaühing TULIHEIN Restoranide ja kohvikute tegevus | 95,862 € |
| 124 | Osaühing Paka Mets Käsi-tööriistade ja rauakaupade jaemüük | 95,843 € |
| 125 | A.V.S.K. OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 92,760 € |
| 126 | OÜ EREK Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 91,791 € |
| 127 | Rufeks OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 91,483 € |
| 128 | Saarioinen Eesti Osaühing Valmistoitude tootmine | 91,207 € |
| 129 | SUURE-JÜRI SEEMNEKESKUS OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 90,963 € |
| 130 | Osaühing V&V VEOD Kaubavedu maanteel | 88,487 € |
| 131 | Osaühing NOVEMALL Kaubavedu maanteel | 88,115 € |
| 132 | RUUNAWERE HOTELL OÜ Külalistemajad | 88,079 € |
| 133 | Osaühing VarenaGrupp Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 87,044 € |
| 134 | osaühing Tohuvana Saeveski Puidu saagimine ja hööveldamine | 86,917 € |
| 135 | OÜ Tubren Kaubavedu maanteel | 86,724 € |
| 136 | Maarohi OÜ Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 86,652 € |
| 137 | Baltic Bark OÜ Puidu töötlemine ja viimistlemine | 86,566 € |
| 138 | OÜ JÄRVAKANDI FARMER Piimakarjakasvatus | 85,263 € |
| 139 | MIVO EHITUS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 85,134 € |
| 140 | Osaühing Kaiu LT Piimakarjakasvatus | 84,251 € |
| 141 | Brunstad OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 84,161 € |
| 142 | Aktsiaselts Matsalu Veevärk Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | 84,146 € |
| 143 | OÜ Miniteam Kaubavedu maanteel | 84,132 € |
| 144 | Calvinest OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 83,625 € |
| 145 | Leigoter Puit OÜ Ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine | 83,412 € |
| 146 | LM Ehitus OÜ Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 83,089 € |
| 147 | Lammutusabi OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 82,798 € |
| 148 | Trapets OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 82,380 € |
| 149 | osaühing KMT Prefab Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 82,284 € |
| 150 | ERA Valduse Aktsiaselts Turba tootmine | 82,203 € |
| 151 | Sibelco Green Solutions Estonia OÜ Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 81,888 € |
| 152 | Merling OÜ Jaemüük posti või Interneti teel | 81,491 € |
| 153 | Osaühing Antera Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 81,024 € |
| 154 | OÜ Laaseri Puit Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine | 80,486 € |
| 155 | Ketecor OÜ Kodutekstiilide, nt voodipesu, rätikute, kardinate jms tootmine | 80,379 € |
| 156 | OÜ Nerilon Puittoodete viimistlemine | 79,604 € |
| 157 | RMW OÜ Kaubavedu maanteel | 79,571 € |
| 158 | One Building OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 79,261 € |
| 159 | Dumperid OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 79,239 € |
| 160 | Viiart Mööbel OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 77,670 € |
| 161 | Eesti Puitmaja Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 77,543 € |
| 162 | OÜ Silverbaum Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük | 77,005 € |
| 163 | Bestkop OÜ Ehitusplatside ettevalmistus | 76,692 € |
| 164 | OÜ Heimak Muud kaeve- ja mullatööd | 76,531 € |
| 165 | Estrin Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 76,137 € |
| 166 | Osaühing Reibal JRK Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 76,066 € |
| 167 | Buldooser Ehitusmasinad OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 75,895 € |
| 168 | aktsiaselts Rapla Vesi Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | 75,613 € |
| 169 | I&R Märjamaa OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | 75,311 € |
| 170 | Osaühing SMALGER Kaevude ja puuraukude rajamine ning likvideerimine | 75,307 € |
| 171 | OÜ LARECO Mootorsõidukite remont ja hooldus | 75,270 € |
| 172 | Grösse OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 74,874 € |
| 173 | OÜ PLANIMEKS Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 74,848 € |
| 174 | JR Töömasin OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 74,749 € |
| 175 | Osaühing ASPAR-TRANS Kaubavedu maanteel | 74,537 € |
| 176 | Linnaaluste OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 74,466 € |
| 177 | osaühing Kohila Maja Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | 74,401 € |
| 178 | Heilori osaühing Kaubavedu maanteel | 74,301 € |
| 179 | Sipa Masinaühistu Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 74,014 € |
| 180 | MÄRJAMAA TARBIJATE ÜHISTU Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 73,995 € |
| 181 | OÜ Able Grupp Puidu saagimine ja hööveldamine | 73,646 € |
| 182 | Orku Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 73,603 € |
| 183 | OÜ Šeiker Teed Maanteede ja kiirteede ehitus | 73,098 € |
| 184 | Kehtna Vesi osaühing Veekogumine, -töötlus ja -varustus | 73,015 € |
| 185 | Proinfra Ehitus OÜ Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 72,115 € |
| 186 | Morvelton Osaühing Metsamajandust abistavad tegevused | 72,091 € |
| 187 | OSAÜHING VALTU TALU Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 71,920 € |
| 188 | Osaühing Jetekor Kaubavedu maanteel | 71,797 € |
| 189 | NORCAR-BSB EESTI AS Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine | 71,716 € |
| 190 | ESTPANEL osaühing Ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine | 71,583 € |
| 191 | CARERIA OÜ Parfüümide ja tualetitarvete tootmine | 71,167 € |
| 192 | Laxnel OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 70,033 € |
| 193 | Margarita Puusta Hambaravi OÜ Hambaravi | 69,836 € |
| 194 | Rixi Auto OÜ Kaubavedu maanteel | 69,123 € |
| 195 | Gastro Talu OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 68,845 € |
| 196 | Osaühing Tavex Piimakarjakasvatus | 68,507 € |
| 197 | Osaühing EcoBox Lainepaberi ja -papi ning paber- ja papptaara tootmine | 68,458 € |
| 198 | Osaühing P.M. Trans Muud kaeve- ja mullatööd | 67,697 € |
| 199 | Osaühing RAVENNA AUTO Kaubavedu maanteel | 67,578 € |
| 200 | XL Cases OÜ Puittaara ja puitaluste tootmine | 67,392 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.