Turnover TOP — last 12 months · Muu mujal liigitamata teenindus
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 56,136 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 54,290 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 30,371 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 26,636 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 26,189 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 21,706 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 17,760 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 15,722 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 14,442 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 9,939 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 7,657 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 3,783 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 2,780 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 669 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 188 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 158 €Muu mujal liigitamata teenindus
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 1 | MörköTehdas OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 56,136 € |
| 2 | Klara Z. UÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 54,290 € |
| 3 | Sterholt OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 30,371 € |
| 4 | Locus Nova OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 26,636 € |
| 5 | Kloostrimetsa Fideikomiss Usaldusühing Muu mujal liigitamata teenindus | 26,189 € |
| 6 | TPI NORDIC OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 21,706 € |
| 7 | TAMMEST OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 17,760 € |
| 8 | COOLA OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 15,722 € |
| 9 | TimTam Õigusabi OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 14,442 € |
| 10 | Müstilised helid OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 9,939 € |
| 11 | Altima Invest OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 7,657 € |
| 12 | Csteenused24 OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 3,783 € |
| 13 | DNT JASMINA OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 2,780 € |
| 14 | Hammarstrand Online Industries OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 669 € |
| 15 | Soniquete OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 188 € |
| 16 | Tevell OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 158 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.