Turnover TOP — last 12 months · Juuksuri- ja muu iluteenindus
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 257,395 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 80,966 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 53,550 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 48,367 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 36,350 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 6,903 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 6,070 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 4,357 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 695 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 566 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 323 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 1 | GirlsBeautyBar OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | 257,395 € |
| 2 | 8 Reasons OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | 80,966 € |
| 3 | Tuuletuka OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | 53,550 € |
| 4 | NOVALINE GROUP OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | 48,367 € |
| 5 | Fabulous and Young OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | 36,350 € |
| 6 | alexha partners OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | 6,903 € |
| 7 | Floreas Marketing OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | 6,070 € |
| 8 | OÜ Nomar Juuksuri- ja muu iluteenindus | 4,357 € |
| 9 | BTime OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | 695 € |
| 10 | Kehastuudio Haapsalu OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | 566 € |
| 11 | Voisalon OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | 323 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.