Turnover TOP — last 12 months · Mootorrataste remont ja hooldus
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 601,701 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 317,919 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 221,396 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 190,812 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 182,873 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 176,233 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 153,770 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 80,969 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 69,761 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 68,461 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 67,336 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 63,394 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 62,458 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 57,504 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 47,861 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 43,400 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 41,981 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 40,443 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 38,468 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 35,890 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 33,083 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 28,293 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 28,179 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 25,624 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 15,749 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 11,187 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 27OÜ IPUK9,690 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 7,570 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 5,634 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 2,486 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 1,849 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 1,045 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 1,035 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 701 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 656 €Mootorrataste remont ja hooldus
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 1 | Stalla OÜ Mootorrataste remont ja hooldus | 601,701 € |
| 2 | Blueblack grupp OÜ Mootorrataste remont ja hooldus | 317,919 € |
| 3 | OKAUTO VARUOSAD OÜ Mootorrataste remont ja hooldus | 221,396 € |
| 4 | VihurMoto OÜ Mootorrataste remont ja hooldus | 190,812 € |
| 5 | M&M Motorcycles OÜ Mootorrataste remont ja hooldus | 182,873 € |
| 6 | JANMAR TRANSPORT OÜ Mootorrataste remont ja hooldus | 176,233 € |
| 7 | Moto Works OÜ Mootorrataste remont ja hooldus | 153,770 € |
| 8 | MXer OÜ Mootorrataste remont ja hooldus | 80,969 € |
| 9 | Rooftop Grupp OÜ Mootorrataste remont ja hooldus | 69,761 € |
| 10 | OÜ ADAMSON AUTO Mootorrataste remont ja hooldus | 68,461 € |
| 11 | Tehnikatuba OÜ Mootorrataste remont ja hooldus | 67,336 € |
| 12 | M ja P Auto OÜ Mootorrataste remont ja hooldus | 63,394 € |
| 13 | Dentech OÜ Mootorrataste remont ja hooldus | 62,458 € |
| 14 | Metal Heart OÜ Mootorrataste remont ja hooldus | 57,504 € |
| 15 | NBR Service OÜ Mootorrataste remont ja hooldus | 47,861 € |
| 16 | KLUMGARAGE OÜ Mootorrataste remont ja hooldus | 43,400 € |
| 17 | KULDAR AUTO OÜ Mootorrataste remont ja hooldus | 41,981 € |
| 18 | OÜ Mototehnik Mootorrataste remont ja hooldus | 40,443 € |
| 19 | Motorsport 108 OÜ Mootorrataste remont ja hooldus | 38,468 € |
| 20 | osaühing Clisec Mootorrataste remont ja hooldus | 35,890 € |
| 21 | Motodog OÜ Mootorrataste remont ja hooldus | 33,083 € |
| 22 | Luksi Invest OÜ Mootorrataste remont ja hooldus | 28,293 € |
| 23 | OÜ Apex Industry Mootorrataste remont ja hooldus | 28,179 € |
| 24 | Vugtec OÜ Mootorrataste remont ja hooldus | 25,624 € |
| 25 | Easyrider´s Workshop OÜ Mootorrataste remont ja hooldus | 15,749 € |
| 26 | Osaühing GYLFOR Mootorrataste remont ja hooldus | 11,187 € |
| 27 | OÜ IPUK Mootorrataste remont ja hooldus | 9,690 € |
| 28 | Motokoobas OÜ Mootorrataste remont ja hooldus | 7,570 € |
| 29 | CarBike Garage OÜ Mootorrataste remont ja hooldus | 5,634 € |
| 30 | osaühing AUTOSTAR Mootorrataste remont ja hooldus | 2,486 € |
| 31 | RALmoto OÜ Mootorrataste remont ja hooldus | 1,849 € |
| 32 | OÜ Kaurmotors Mootorrataste remont ja hooldus | 1,045 € |
| 33 | Rolem Grupp OÜ Mootorrataste remont ja hooldus | 1,035 € |
| 34 | Endutek OÜ Mootorrataste remont ja hooldus | 701 € |
| 35 | Enginelab OÜ Mootorrataste remont ja hooldus | 656 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.