Turnover TOP — last 12 months · Mootorsõidukite remont ja hooldus
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 64,679 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1102OÜ egomar64,268 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 64,218 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1104Power Bike OÜ64,008 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1105MTM Motors OÜ63,809 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1106Helcarteam OÜ63,650 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1107Ura service OÜ63,143 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1108HK Workshop OÜ63,122 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 63,112 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1110CARSWAY OÜ62,994 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1111Videviku Auto OÜ62,978 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 62,864 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1113Raudvelg OÜ62,664 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 62,566 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1115OÜ TK Motors62,476 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1116Autorem DK OÜ62,446 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 62,422 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1118OÜ Lorem Group62,410 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1119Carwise OÜ62,380 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1120Osaühing TONPAL62,241 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1121Aadenauer OÜ62,175 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1122TKT Tehnika OÜ61,929 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1123NORDENT OÜ61,928 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1124OÜ Rembox61,923 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1125KastiRem OÜ61,750 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1126Neemekas OÜ61,689 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1127Osaühing I-AUTO61,688 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 61,591 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 61,584 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1130Cordobo OÜ61,516 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1131Astro OÜ61,511 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1132Vilikas OÜ61,305 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1133KSS OÜ61,300 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 61,180 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 61,151 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1136OÜ AT NOBE61,078 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 60,766 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 60,489 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1139Osaühing PROFOUS60,248 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1140Rentlandja OÜ60,218 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 59,962 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1142OÜ Tehrem59,877 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1143Tige Mutter OÜ59,647 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1144Fortruck OÜ59,639 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1145Järvepesula OÜ59,589 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1146Proloko OÜ59,502 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1147Serdna Servis OÜ59,449 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 59,178 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1149OÜ CARSERVICE59,153 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1150Dirty hand OÜ59,077 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1151Sohumar Osaühing59,001 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1152OÜ Klapivedru58,897 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1153Autorepair OÜ58,892 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1154Osaühing Boswel58,736 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1155STEAM GUY OÜ58,710 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 58,685 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1157TMWorKs OÜ58,560 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1158Repairit OÜ58,516 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1159Silindripea OÜ58,508 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1160VADrive OÜ57,969 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1161Erikiv OÜ57,937 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1162SanderAuto OÜ57,818 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1163Jetker OÜ57,535 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1164LT Service OÜ57,446 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 57,379 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 57,217 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1167OÜ Starpaint57,215 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1168AMPH OÜ57,188 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1169Stuudio Auto OÜ57,168 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 57,117 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1171Netrom Auto OÜ57,053 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1172Vervolin OÜ57,040 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1173Amplus Group OÜ56,793 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1174Tark & Sons OÜ56,739 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1175AutoLeo OÜ56,630 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1176Auto Ait OÜ56,619 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1177Anipar OÜ56,606 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1178AMH Garage OÜ56,600 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1179Mertens Auto OÜ56,550 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1180Töökoja Grupp OÜ56,491 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 56,409 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1182OÜ 3Remi356,152 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1183Sapuro OÜ56,090 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1184FixumPro OÜ55,915 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1185A.K AutoProff OÜ55,593 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 55,588 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 55,429 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1188OÜ Stemel55,409 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 55,379 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1190OÜ Ambiger55,186 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1191Arsi garaaz OÜ55,041 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1192SofMotors OÜ55,000 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 54,984 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1194OÜ Leggero54,976 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1195KRITEK AUTO OÜ54,932 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1196Brand Motors OÜ54,887 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 54,867 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1198MIRZOEV Group OÜ54,731 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1199HÕBEVÄRV OÜ54,647 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1200colorspot OÜ54,577 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 1101 | Metskassi garaaž OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 64,679 € |
| 1102 | OÜ egomar Mootorsõidukite remont ja hooldus | 64,268 € |
| 1103 | Viimsi Autopesula OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 64,218 € |
| 1104 | Power Bike OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 64,008 € |
| 1105 | MTM Motors OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 63,809 € |
| 1106 | Helcarteam OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 63,650 € |
| 1107 | Ura service OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 63,143 € |
| 1108 | HK Workshop OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 63,122 € |
| 1109 | Osaühing Karavani Service Mootorsõidukite remont ja hooldus | 63,112 € |
| 1110 | CARSWAY OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 62,994 € |
| 1111 | Videviku Auto OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 62,978 € |
| 1112 | Osaühing KIRDE HALDUS GRUPP Mootorsõidukite remont ja hooldus | 62,864 € |
| 1113 | Raudvelg OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 62,664 € |
| 1114 | Osaühing Ankon Autoremont Mootorsõidukite remont ja hooldus | 62,566 € |
| 1115 | OÜ TK Motors Mootorsõidukite remont ja hooldus | 62,476 € |
| 1116 | Autorem DK OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 62,446 € |
| 1117 | Autoklaasivahetus OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 62,422 € |
| 1118 | OÜ Lorem Group Mootorsõidukite remont ja hooldus | 62,410 € |
| 1119 | Carwise OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 62,380 € |
| 1120 | Osaühing TONPAL Mootorsõidukite remont ja hooldus | 62,241 € |
| 1121 | Aadenauer OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 62,175 € |
| 1122 | TKT Tehnika OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 61,929 € |
| 1123 | NORDENT OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 61,928 € |
| 1124 | OÜ Rembox Mootorsõidukite remont ja hooldus | 61,923 € |
| 1125 | KastiRem OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 61,750 € |
| 1126 | Neemekas OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 61,689 € |
| 1127 | Osaühing I-AUTO Mootorsõidukite remont ja hooldus | 61,688 € |
| 1128 | Vilsem autohooldus OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 61,591 € |
| 1129 | Osaühing REVALEST PROF Mootorsõidukite remont ja hooldus | 61,584 € |
| 1130 | Cordobo OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 61,516 € |
| 1131 | Astro OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 61,511 € |
| 1132 | Vilikas OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 61,305 € |
| 1133 | KSS OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 61,300 € |
| 1134 | Klaaside toonimine OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 61,180 € |
| 1135 | OÜ Aravete Autoteenindus Mootorsõidukite remont ja hooldus | 61,151 € |
| 1136 | OÜ AT NOBE Mootorsõidukite remont ja hooldus | 61,078 € |
| 1137 | Osaühing Pärnu Autopesulad Mootorsõidukite remont ja hooldus | 60,766 € |
| 1138 | ER Auto Workshop OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 60,489 € |
| 1139 | Osaühing PROFOUS Mootorsõidukite remont ja hooldus | 60,248 € |
| 1140 | Rentlandja OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 60,218 € |
| 1141 | Car Service Plus OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 59,962 € |
| 1142 | OÜ Tehrem Mootorsõidukite remont ja hooldus | 59,877 € |
| 1143 | Tige Mutter OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 59,647 € |
| 1144 | Fortruck OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 59,639 € |
| 1145 | Järvepesula OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 59,589 € |
| 1146 | Proloko OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 59,502 € |
| 1147 | Serdna Servis OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 59,449 € |
| 1148 | Osaühing ONK-TRANS Mootorsõidukite remont ja hooldus | 59,178 € |
| 1149 | OÜ CARSERVICE Mootorsõidukite remont ja hooldus | 59,153 € |
| 1150 | Dirty hand OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 59,077 € |
| 1151 | Sohumar Osaühing Mootorsõidukite remont ja hooldus | 59,001 € |
| 1152 | OÜ Klapivedru Mootorsõidukite remont ja hooldus | 58,897 € |
| 1153 | Autorepair OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 58,892 € |
| 1154 | Osaühing Boswel Mootorsõidukite remont ja hooldus | 58,736 € |
| 1155 | STEAM GUY OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 58,710 € |
| 1156 | Osaühing BREVENTES Mootorsõidukite remont ja hooldus | 58,685 € |
| 1157 | TMWorKs OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 58,560 € |
| 1158 | Repairit OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 58,516 € |
| 1159 | Silindripea OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 58,508 € |
| 1160 | VADrive OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 57,969 € |
| 1161 | Erikiv OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 57,937 € |
| 1162 | SanderAuto OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 57,818 € |
| 1163 | Jetker OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 57,535 € |
| 1164 | LT Service OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 57,446 € |
| 1165 | A! Veod Autoremont OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 57,379 € |
| 1166 | OÜ Auto Ilusalong Mootorsõidukite remont ja hooldus | 57,217 € |
| 1167 | OÜ Starpaint Mootorsõidukite remont ja hooldus | 57,215 € |
| 1168 | AMPH OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 57,188 € |
| 1169 | Stuudio Auto OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 57,168 € |
| 1170 | SARET TEENINDUS OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 57,117 € |
| 1171 | Netrom Auto OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 57,053 € |
| 1172 | Vervolin OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 57,040 € |
| 1173 | Amplus Group OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 56,793 € |
| 1174 | Tark & Sons OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 56,739 € |
| 1175 | AutoLeo OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 56,630 € |
| 1176 | Auto Ait OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 56,619 € |
| 1177 | Anipar OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 56,606 € |
| 1178 | AMH Garage OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 56,600 € |
| 1179 | Mertens Auto OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 56,550 € |
| 1180 | Töökoja Grupp OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 56,491 € |
| 1181 | Silver Teenused OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 56,409 € |
| 1182 | OÜ 3Remi3 Mootorsõidukite remont ja hooldus | 56,152 € |
| 1183 | Sapuro OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 56,090 € |
| 1184 | FixumPro OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 55,915 € |
| 1185 | A.K AutoProff OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 55,593 € |
| 1186 | OÜ Zen Detailing PRO Mootorsõidukite remont ja hooldus | 55,588 € |
| 1187 | Onu Raineri garaaž OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 55,429 € |
| 1188 | OÜ Stemel Mootorsõidukite remont ja hooldus | 55,409 € |
| 1189 | Flameko Autohooldus OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 55,379 € |
| 1190 | OÜ Ambiger Mootorsõidukite remont ja hooldus | 55,186 € |
| 1191 | Arsi garaaz OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 55,041 € |
| 1192 | SofMotors OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 55,000 € |
| 1193 | osaühing OLYMPIC CAR FEST Mootorsõidukite remont ja hooldus | 54,984 € |
| 1194 | OÜ Leggero Mootorsõidukite remont ja hooldus | 54,976 € |
| 1195 | KRITEK AUTO OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 54,932 € |
| 1196 | Brand Motors OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 54,887 € |
| 1197 | Mobiilne liikurmasin OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 54,867 € |
| 1198 | MIRZOEV Group OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 54,731 € |
| 1199 | HÕBEVÄRV OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 54,647 € |
| 1200 | colorspot OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 54,577 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.