Turnover TOP — last 12 months · Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 1,115,891 €Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük
- 291,513 €Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük
- 279,164 €Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük
- 119,287 €Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük
- 75,832 €Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük
- 62,407 €Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük
- 45,612 €Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük
- 44,304 €Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük
- 23,722 €Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük
- 16,395 €Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük
- 15,811 €Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük
- 15,376 €Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük
- 15,124 €Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük
- 12,561 €Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük
- 12,345 €Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük
- 9,664 €Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük
- 8,828 €Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük
- 8,198 €Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük
- 4,033 €Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük
- 2,739 €Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük
- 2,500 €Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük
- 2,212 €Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük
- 1,906 €Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük
- 900 €Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 1 | Absolute Hideaway Selection OÜ Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük | 1,115,891 € |
| 2 | Pärnumaa Jahimeeste Liit Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük | 291,513 € |
| 3 | Saarte Jahimeeste Selts Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük | 279,164 € |
| 4 | TARTU JAHINDUSKLUBI Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük | 119,287 € |
| 5 | Tallinna Jahimeeste Selts Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük | 75,832 € |
| 6 | Fishing Estonia OÜ Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük | 62,407 € |
| 7 | LÄÄNEMAA JAHINDUSKLUBI Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük | 45,612 € |
| 8 | osaühing KÄBI PANSIONAAT Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük | 44,304 € |
| 9 | Saare EPT Jahiselts Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük | 23,722 € |
| 10 | Harju Jahindusklubi Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük | 16,395 € |
| 11 | Viirastus OÜ Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük | 15,811 € |
| 12 | Padise Jahimeeste Selts Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük | 15,376 € |
| 13 | Põlva Jahiselts Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük | 15,124 € |
| 14 | Arikone OÜ Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük | 12,561 € |
| 15 | Kalakarud OÜ Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük | 12,345 € |
| 16 | Porkuni Jahipiirkond OÜ Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük | 9,664 € |
| 17 | Rahnoja Jahiselts Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük | 8,828 € |
| 18 | Küti Reisid OÜ Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük | 8,198 € |
| 19 | JÜRI JAHIMEESTE SELTS Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük | 4,033 € |
| 20 | Jahindusühistu Sõmeru Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük | 2,739 € |
| 21 | Tuulevabrik OÜ Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük | 2,500 € |
| 22 | FishingTour OÜ Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük | 2,212 € |
| 23 | Kalakallas OÜ Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük | 1,906 € |
| 24 | Fishingtrips OÜ Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük | 900 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.