Turnover TOP — last 12 months · Spordiklubide tegevus
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 47,477 €Spordiklubide tegevus
- 47,032 €Spordiklubide tegevus
- 46,501 €Spordiklubide tegevus
- 46,323 €Spordiklubide tegevus
- 105Rütm&Keha OÜ45,927 €Spordiklubide tegevus
- 44,602 €Spordiklubide tegevus
- 44,540 €Spordiklubide tegevus
- 108Argo Sport43,849 €Spordiklubide tegevus
- 41,802 €Spordiklubide tegevus
- 41,760 €Spordiklubide tegevus
- 41,451 €Spordiklubide tegevus
- 112Kuum Ruum OÜ41,364 €Spordiklubide tegevus
- 38,697 €Spordiklubide tegevus
- 11435FIT OÜ38,466 €Spordiklubide tegevus
- 37,109 €Spordiklubide tegevus
- 36,096 €Spordiklubide tegevus
- 35,802 €Spordiklubide tegevus
- 34,853 €Spordiklubide tegevus
- 34,817 €Spordiklubide tegevus
- 33,628 €Spordiklubide tegevus
- 33,597 €Spordiklubide tegevus
- 30,919 €Spordiklubide tegevus
- 30,896 €Spordiklubide tegevus
- 30,403 €Spordiklubide tegevus
- 30,000 €Spordiklubide tegevus
- 29,082 €Spordiklubide tegevus
- 26,655 €Spordiklubide tegevus
- 26,614 €Spordiklubide tegevus
- 26,549 €Spordiklubide tegevus
- 25,683 €Spordiklubide tegevus
- 25,132 €Spordiklubide tegevus
- 24,720 €Spordiklubide tegevus
- 133Padelart OÜ23,498 €Spordiklubide tegevus
- 134Petromaks OÜ22,735 €Spordiklubide tegevus
- 135MTÜ EKL Race22,561 €Spordiklubide tegevus
- 21,679 €Spordiklubide tegevus
- 21,161 €Spordiklubide tegevus
- 21,140 €Spordiklubide tegevus
- 20,988 €Spordiklubide tegevus
- 20,558 €Spordiklubide tegevus
- 19,854 €Spordiklubide tegevus
- 18,871 €Spordiklubide tegevus
- 18,500 €Spordiklubide tegevus
- 18,332 €Spordiklubide tegevus
- 145OÜ Puriton18,043 €Spordiklubide tegevus
- 18,019 €Spordiklubide tegevus
- 17,744 €Spordiklubide tegevus
- 17,497 €Spordiklubide tegevus
- 149K.V.Dance OÜ17,467 €Spordiklubide tegevus
- 17,350 €Spordiklubide tegevus
- 17,327 €Spordiklubide tegevus
- 16,663 €Spordiklubide tegevus
- 16,396 €Spordiklubide tegevus
- 16,180 €Spordiklubide tegevus
- 16,099 €Spordiklubide tegevus
- 15,429 €Spordiklubide tegevus
- 157MTÜ Team6414,948 €Spordiklubide tegevus
- 14,532 €Spordiklubide tegevus
- 13,137 €Spordiklubide tegevus
- 12,454 €Spordiklubide tegevus
- 12,148 €Spordiklubide tegevus
- 11,589 €Spordiklubide tegevus
- 11,383 €Spordiklubide tegevus
- 11,000 €Spordiklubide tegevus
- 10,795 €Spordiklubide tegevus
- 10,791 €Spordiklubide tegevus
- 10,593 €Spordiklubide tegevus
- 10,365 €Spordiklubide tegevus
- 9,354 €Spordiklubide tegevus
- 9,144 €Spordiklubide tegevus
- 8,801 €Spordiklubide tegevus
- 8,595 €Spordiklubide tegevus
- 8,328 €Spordiklubide tegevus
- 174OÜ BC Saku7,995 €Spordiklubide tegevus
- 7,628 €Spordiklubide tegevus
- 7,310 €Spordiklubide tegevus
- 6,875 €Spordiklubide tegevus
- 6,542 €Spordiklubide tegevus
- 6,420 €Spordiklubide tegevus
- 6,124 €Spordiklubide tegevus
- 6,047 €Spordiklubide tegevus
- 6,000 €Spordiklubide tegevus
- 5,775 €Spordiklubide tegevus
- 184The One OÜ5,584 €Spordiklubide tegevus
- 4,950 €Spordiklubide tegevus
- 4,554 €Spordiklubide tegevus
- 4,417 €Spordiklubide tegevus
- 4,377 €Spordiklubide tegevus
- 3,820 €Spordiklubide tegevus
- 3,726 €Spordiklubide tegevus
- 3,140 €Spordiklubide tegevus
- 2,943 €Spordiklubide tegevus
- 2,487 €Spordiklubide tegevus
- 2,416 €Spordiklubide tegevus
- 195IDA MX MTÜ2,386 €Spordiklubide tegevus
- 1,695 €Spordiklubide tegevus
- 1,632 €Spordiklubide tegevus
- 1,471 €Spordiklubide tegevus
- 199Swimmix OÜ885 €Spordiklubide tegevus
- 808 €Spordiklubide tegevus
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 101 | Kayak Realm Sports Club MTÜ Spordiklubide tegevus | 47,477 € |
| 102 | Fitfluence OÜ Spordiklubide tegevus | 47,032 € |
| 103 | Mittetulundusühing Raplamaa Jalgpallikool Spordiklubide tegevus | 46,501 € |
| 104 | Jalgpallikool Noova MTÜ Spordiklubide tegevus | 46,323 € |
| 105 | Rütm&Keha OÜ Spordiklubide tegevus | 45,927 € |
| 106 | Mittetulundusühing Korrus3 Spordiklubide tegevus | 44,602 € |
| 107 | Olimpix Alliance OÜ Spordiklubide tegevus | 44,540 € |
| 108 | Argo Sport Spordiklubide tegevus | 43,849 € |
| 109 | Mittetulundusühing Spordisemu Spordiklubide tegevus | 41,802 € |
| 110 | MTÜ Johannes Erm Olümpiale Spordiklubide tegevus | 41,760 € |
| 111 | Jalgpalliklubi Tabasalu Spordiklubide tegevus | 41,451 € |
| 112 | Kuum Ruum OÜ Spordiklubide tegevus | 41,364 € |
| 113 | Kadrioru Tennisekooli Ühing Spordiklubide tegevus | 38,697 € |
| 114 | 35FIT OÜ Spordiklubide tegevus | 38,466 € |
| 115 | Mittetulundusühing Järva Jahilasketiir Spordiklubide tegevus | 37,109 € |
| 116 | JÕGISOO KARDIKLUBI Spordiklubide tegevus | 36,096 € |
| 117 | Rifle & Pistol Club Mittetulundusühing Spordiklubide tegevus | 35,802 € |
| 118 | SPORDIKLUBI TATS Spordiklubide tegevus | 34,853 € |
| 119 | SPORDIKLUBI CFC Spordiklubide tegevus | 34,817 € |
| 120 | Jalgpalliklubi FC Kuressaare Spordiklubide tegevus | 33,628 € |
| 121 | BMX TALLINN MTÜ Spordiklubide tegevus | 33,597 € |
| 122 | Mittetulundusühing Arigato Spordiklubi Spordiklubide tegevus | 30,919 € |
| 123 | Eesti Drifti Liit Spordiklubide tegevus | 30,896 € |
| 124 | Jahtklubi DAGO Spordiklubide tegevus | 30,403 € |
| 125 | MITTETULUNDUSÜHING TALLINNA LENNUJAAMA SPORDIKLUBI Spordiklubide tegevus | 30,000 € |
| 126 | Fookus Padeliklubi OÜ Spordiklubide tegevus | 29,082 € |
| 127 | Mittetulundusühing Redmoto Spordiklubide tegevus | 26,655 € |
| 128 | Mittetulundusühing Eesti Sukeldujate Klubi Spordiklubide tegevus | 26,614 € |
| 129 | Raplamaa Rattaklubi Spordiklubide tegevus | 26,549 € |
| 130 | MTÜ Padelsquare Akadeemia Spordiklubide tegevus | 25,683 € |
| 131 | RS RACING TEAM MTÜ Spordiklubide tegevus | 25,132 € |
| 132 | mittetulundusühing Kukrumäe Ratsatalu Spordiklubide tegevus | 24,720 € |
| 133 | Padelart OÜ Spordiklubide tegevus | 23,498 € |
| 134 | Petromaks OÜ Spordiklubide tegevus | 22,735 € |
| 135 | MTÜ EKL Race Spordiklubide tegevus | 22,561 € |
| 136 | MTÜ Tasmo Spordiklubi Spordiklubide tegevus | 21,679 € |
| 137 | R&P Courses OÜ Spordiklubide tegevus | 21,161 € |
| 138 | OÜ EESTI SQUASHIAKADEEMIA Spordiklubide tegevus | 21,140 € |
| 139 | Spordiklubi ADRENALIIN Spordiklubide tegevus | 20,988 € |
| 140 | Osaühing Aerosport Spordiklubide tegevus | 20,558 € |
| 141 | Põhja-Tallinna Jalgpalliklubi Spordiklubide tegevus | 19,854 € |
| 142 | Crossfitest OÜ Spordiklubide tegevus | 18,871 € |
| 143 | Spordiklubi DUO PLUSS Spordiklubide tegevus | 18,500 € |
| 144 | Mittetulundusühing Treeningpartner Spordiklubide tegevus | 18,332 € |
| 145 | OÜ Puriton Spordiklubide tegevus | 18,043 € |
| 146 | Mittetulundusühing TAMK Spordiklubide tegevus | 18,019 € |
| 147 | Spordiklubi Villu Spordiklubide tegevus | 17,744 € |
| 148 | Ratsaklubi Ruila Tall Spordiklubide tegevus | 17,497 € |
| 149 | K.V.Dance OÜ Spordiklubide tegevus | 17,467 € |
| 150 | Mittetulundusühing Suusasemud Spordiklubide tegevus | 17,350 € |
| 151 | Mittetulundusühing Rannahunt Spordiklubide tegevus | 17,327 € |
| 152 | Viimsi Purjespordikeskus OÜ Spordiklubide tegevus | 16,663 € |
| 153 | Total Flop OÜ Spordiklubide tegevus | 16,396 € |
| 154 | MTÜ TAMM RACING Spordiklubide tegevus | 16,180 € |
| 155 | Robert Kallion OÜ Spordiklubide tegevus | 16,099 € |
| 156 | Saaremaa Safari OÜ Spordiklubide tegevus | 15,429 € |
| 157 | MTÜ Team64 Spordiklubide tegevus | 14,948 € |
| 158 | Hiiumaa ralliklubi Spordiklubide tegevus | 14,532 € |
| 159 | Võimlemisklubi Akros Spordiklubide tegevus | 13,137 € |
| 160 | mittetulundusühing ERKI-SPORT Spordiklubide tegevus | 12,454 € |
| 161 | Mittetulundusühing Kris Golf Spordiklubide tegevus | 12,148 € |
| 162 | Korvpalliklubi Meelis Spordiklubide tegevus | 11,589 € |
| 163 | Mittetulundusühing Thule Motorsport Spordiklubide tegevus | 11,383 € |
| 164 | Pärnu Jalgpalliklubi Spordiklubide tegevus | 11,000 € |
| 165 | Rapla taipoksi klubi Spordiklubide tegevus | 10,795 € |
| 166 | Kevin Lempu MTÜ Spordiklubide tegevus | 10,791 € |
| 167 | Fun Timez Racing OÜ Spordiklubide tegevus | 10,593 € |
| 168 | Süstaslaalomi klubi Pirita Spordiklubide tegevus | 10,365 € |
| 169 | MFG Baltic osaühing Spordiklubide tegevus | 9,354 € |
| 170 | Mittetulundusühing Pärnu Motoclub Spordiklubide tegevus | 9,144 € |
| 171 | A.R.O. Elegance OÜ Spordiklubide tegevus | 8,801 € |
| 172 | KHK Racing MTÜ Spordiklubide tegevus | 8,595 € |
| 173 | Maardu Purjespordikool Spordiklubide tegevus | 8,328 € |
| 174 | OÜ BC Saku Spordiklubide tegevus | 7,995 € |
| 175 | Seascape Matkad OÜ Spordiklubide tegevus | 7,628 € |
| 176 | Kuusalu Disc Golf MTÜ Spordiklubide tegevus | 7,310 € |
| 177 | Osaühing Minestra Spordiklubide tegevus | 6,875 € |
| 178 | Rene Jr Padel OÜ Spordiklubide tegevus | 6,542 € |
| 179 | MTÜ Spordiklubi Rockhill Spordiklubide tegevus | 6,420 € |
| 180 | Spordiklubi Reval-Sport Spordiklubide tegevus | 6,124 € |
| 181 | MTÜ Vaiga Reservväelaste Laskespordiklubi Spordiklubide tegevus | 6,047 € |
| 182 | Laagri Triatloniklubi OÜ Spordiklubide tegevus | 6,000 € |
| 183 | UISUKLUBI SMILES Spordiklubide tegevus | 5,775 € |
| 184 | The One OÜ Spordiklubide tegevus | 5,584 € |
| 185 | Pakri Spordiklubi Spordiklubide tegevus | 4,950 € |
| 186 | Rakvere Padel OÜ Spordiklubide tegevus | 4,554 € |
| 187 | Eesti Purjelaualiit Spordiklubide tegevus | 4,417 € |
| 188 | Ellujäämiskunst OÜ Spordiklubide tegevus | 4,377 € |
| 189 | Mittetulundusühing Keila JK Spordiklubide tegevus | 3,820 € |
| 190 | Mittetulundusühing Pala Terviserajad Spordiklubide tegevus | 3,726 € |
| 191 | Raustom.com OÜ Spordiklubide tegevus | 3,140 € |
| 192 | AMK Kalev MTÜ Spordiklubide tegevus | 2,943 € |
| 193 | Ohak Sports OÜ Spordiklubide tegevus | 2,487 € |
| 194 | MTÜ Eesti Kirveviskajad Spordiklubide tegevus | 2,416 € |
| 195 | IDA MX MTÜ Spordiklubide tegevus | 2,386 € |
| 196 | Saaremaa Purjeklubi Spordiklubide tegevus | 1,695 € |
| 197 | MTÜ Jalgpalliklubi FC TALLINN Spordiklubide tegevus | 1,632 € |
| 198 | Sihtasutus Golfi- ja Vabaajakeskus Spordiklubide tegevus | 1,471 € |
| 199 | Swimmix OÜ Spordiklubide tegevus | 885 € |
| 200 | Tantsuklubi Twist Spordiklubide tegevus | 808 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.