Estonian companies by sector · Kultuuripärandi säilitamine, taastamine ja muud säilitamise abitegevused
Turnover TOP — last 12 months · Kultuuripärandi säilitamine, taastamine ja muud säilitamise abitegevused
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 849,584 €Kultuuripärandi säilitamine, taastamine ja muud säilitamise abitegevused
- 486,411 €Kultuuripärandi säilitamine, taastamine ja muud säilitamise abitegevused
- 126,457 €Kultuuripärandi säilitamine, taastamine ja muud säilitamise abitegevused
- 99,726 €Kultuuripärandi säilitamine, taastamine ja muud säilitamise abitegevused
- 98,833 €Kultuuripärandi säilitamine, taastamine ja muud säilitamise abitegevused
- 57,176 €Kultuuripärandi säilitamine, taastamine ja muud säilitamise abitegevused
- 24,534 €Kultuuripärandi säilitamine, taastamine ja muud säilitamise abitegevused
- 21,138 €Kultuuripärandi säilitamine, taastamine ja muud säilitamise abitegevused
- 1,201 €Kultuuripärandi säilitamine, taastamine ja muud säilitamise abitegevused
- 1,113 €Kultuuripärandi säilitamine, taastamine ja muud säilitamise abitegevused
- 196 €Kultuuripärandi säilitamine, taastamine ja muud säilitamise abitegevused
- 192 €Kultuuripärandi säilitamine, taastamine ja muud säilitamise abitegevused
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 1 | Sihtasutus Tallinna Lauluväljak Kultuuripärandi säilitamine, taastamine ja muud säilitamise abitegevused | 849,584 € |
| 2 | Osaühing Muinasprojekt Kultuuripärandi säilitamine, taastamine ja muud säilitamise abitegevused | 486,411 € |
| 3 | Püha Vaimu Kiriku Sihtasutus Kultuuripärandi säilitamine, taastamine ja muud säilitamise abitegevused | 126,457 € |
| 4 | SalaMaja OÜ Kultuuripärandi säilitamine, taastamine ja muud säilitamise abitegevused | 99,726 € |
| 5 | Sihtasutus Alatskivi Loss Kultuuripärandi säilitamine, taastamine ja muud säilitamise abitegevused | 98,833 € |
| 6 | osaühing Tige Tikker Kultuuripärandi säilitamine, taastamine ja muud säilitamise abitegevused | 57,176 € |
| 7 | OÜ Mandragora Kultuuripärandi säilitamine, taastamine ja muud säilitamise abitegevused | 24,534 € |
| 8 | MTÜ EESTI TURBAMUUSEUM Kultuuripärandi säilitamine, taastamine ja muud säilitamise abitegevused | 21,138 € |
| 9 | osaühing 7 MEISTRIT Kultuuripärandi säilitamine, taastamine ja muud säilitamise abitegevused | 1,201 € |
| 10 | PAPERWIZARD OÜ Kultuuripärandi säilitamine, taastamine ja muud säilitamise abitegevused | 1,113 € |
| 11 | Mittetulundusühing RAHVARÕIVAS Kultuuripärandi säilitamine, taastamine ja muud säilitamise abitegevused | 196 € |
| 12 | mittetulundusühing VEETEEMUUSEUM Kultuuripärandi säilitamine, taastamine ja muud säilitamise abitegevused | 192 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.