Turnover TOP — last 12 months · Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 253,978 €Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus
- 220,646 €Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus
- 199,575 €Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus
- 153,138 €Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus
- 132,566 €Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus
- 104,400 €Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus
- 97,995 €Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus
- 79,850 €Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus
- 68,475 €Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus
- 33,473 €Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus
- 28,237 €Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus
- 5,219 €Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 1 | KAGUTUUL OÜ Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus | 253,978 € |
| 2 | OÜ Maarjamaja Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus | 220,646 € |
| 3 | OÜ Estjal Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus | 199,575 € |
| 4 | A.M.V.K. HOOLDUSTEENUS OÜ Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus | 153,138 € |
| 5 | aktsiaselts Rannapere Pansionaat Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus | 132,566 € |
| 6 | Pansionaat OÜ Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus | 104,400 € |
| 7 | Benita Kodu AS Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus | 97,995 € |
| 8 | Lõuna-Eesti Hooldekeskus AS Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus | 79,850 € |
| 9 | AS Tõrva Tervisekeskus Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus | 68,475 € |
| 10 | Imastu Hooldekodu OÜ Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus | 33,473 € |
| 11 | Lamatiste ennetus OÜ Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus | 28,237 € |
| 12 | Osaühing Ilmara Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus | 5,219 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.