Turnover TOP — last 12 months · Sõiduõpe
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 23,501 €Sõiduõpe
- 23,475 €Sõiduõpe
- 103OÜ Gestani22,984 €Sõiduõpe
- 21,967 €Sõiduõpe
- 21,854 €Sõiduõpe
- 21,755 €Sõiduõpe
- 21,313 €Sõiduõpe
- 20,366 €Sõiduõpe
- 109OÜ Amobu20,001 €Sõiduõpe
- 18,447 €Sõiduõpe
- 17,310 €Sõiduõpe
- 112Aarnaad OÜ15,510 €Sõiduõpe
- 15,275 €Sõiduõpe
- 14,519 €Sõiduõpe
- 13,610 €Sõiduõpe
- 116BLOCK OÜ12,445 €Sõiduõpe
- 12,130 €Sõiduõpe
- 11,089 €Sõiduõpe
- 11,021 €Sõiduõpe
- 120Vivat OÜ10,944 €Sõiduõpe
- 10,910 €Sõiduõpe
- 122Forli OÜ10,370 €Sõiduõpe
- 7,678 €Sõiduõpe
- 7,377 €Sõiduõpe
- 4,242 €Sõiduõpe
- 4,028 €Sõiduõpe
- 127OÜ FOR23,856 €Sõiduõpe
- 128iLomtev OÜ3,186 €Sõiduõpe
- 3,131 €Sõiduõpe
- 3,124 €Sõiduõpe
- 2,094 €Sõiduõpe
- 1,403 €Sõiduõpe
- 724 €Sõiduõpe
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 101 | Kindel Juht OÜ Sõiduõpe | 23,501 € |
| 102 | Osaühing VG- Cargo Sõiduõpe | 23,475 € |
| 103 | OÜ Gestani Sõiduõpe | 22,984 € |
| 104 | Hea Autokool OÜ Sõiduõpe | 21,967 € |
| 105 | OÜ ROOLIPROFF Sõiduõpe | 21,854 € |
| 106 | OSAÜHING ERMAN AUTOKOOL Sõiduõpe | 21,755 € |
| 107 | SKY BEST DS OÜ Sõiduõpe | 21,313 € |
| 108 | Meelise Autokool OÜ Sõiduõpe | 20,366 € |
| 109 | OÜ Amobu Sõiduõpe | 20,001 € |
| 110 | Toyota Autokool OÜ Sõiduõpe | 18,447 € |
| 111 | osaühing VAHULILL Sõiduõpe | 17,310 € |
| 112 | Aarnaad OÜ Sõiduõpe | 15,510 € |
| 113 | Sipa Sõidukool OÜ Sõiduõpe | 15,275 € |
| 114 | Liiklustark OÜ Sõiduõpe | 14,519 € |
| 115 | TÜ JUNGMAN PLUSS Sõiduõpe | 13,610 € |
| 116 | BLOCK OÜ Sõiduõpe | 12,445 € |
| 117 | Roaring Lion OÜ Sõiduõpe | 12,130 € |
| 118 | Mustamäe Autokool Osaühing Sõiduõpe | 11,089 € |
| 119 | OÜ Triada Autokool Sõiduõpe | 11,021 € |
| 120 | Vivat OÜ Sõiduõpe | 10,944 € |
| 121 | Altera Garage OÜ Sõiduõpe | 10,910 € |
| 122 | Forli OÜ Sõiduõpe | 10,370 € |
| 123 | Osaühing UNOMAR GRUPP Sõiduõpe | 7,678 € |
| 124 | OÜ Autosõit Tartu Sõiduõpe | 7,377 € |
| 125 | Sõiduproff OÜ Sõiduõpe | 4,242 € |
| 126 | ACURA Osaühing Sõiduõpe | 4,028 € |
| 127 | OÜ FOR2 Sõiduõpe | 3,856 € |
| 128 | iLomtev OÜ Sõiduõpe | 3,186 € |
| 129 | MG Autokool UÜ Sõiduõpe | 3,131 € |
| 130 | Amiks Koolitused OÜ Sõiduõpe | 3,124 € |
| 131 | Eliit Autokool OÜ Sõiduõpe | 2,094 € |
| 132 | Stalker Autokool Osaühing Sõiduõpe | 1,403 € |
| 133 | osaühing Pärnu Autokool Sõiduõpe | 724 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.