Turnover TOP — last 12 months · Muu huvikoolitus
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 563,774 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 237,799 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 141,930 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 139,514 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 109,757 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 86,393 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 78,321 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 68,994 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 67,194 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 56,864 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 53,313 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 49,444 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 45,505 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 31,558 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 23,687 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 23,078 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 17,432 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 16,202 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 9,650 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 8,589 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 6,434 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 6,234 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 5,685 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 5,056 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 4,798 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 4,028 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 2,509 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 2,290 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 1,616 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 1,505 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 889 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 237 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 1 | Kvark Unicornland OÜ Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 563,774 € |
| 2 | Tallinna Huvikeskus Kullo Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 237,799 € |
| 3 | Bonpoint OÜ Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 141,930 € |
| 4 | Pernova Hariduskeskus Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 139,514 € |
| 5 | MTÜ Kultuur ja Perekond Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 109,757 € |
| 6 | Sirante OÜ Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 86,393 € |
| 7 | MTÜ Lugemislust Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 78,321 € |
| 8 | Kuukuup OÜ Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 68,994 € |
| 9 | SIHTASUTUS RÄPINA INKUBATSIOONIKESKUS Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 67,194 € |
| 10 | DK Kreativa OÜ Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 56,864 € |
| 11 | Mittetulundusühing Saaremaa Kunstistuudio Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 53,313 € |
| 12 | iMust Meedia OÜ Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 49,444 € |
| 13 | Digiruum OÜ Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 45,505 € |
| 14 | ConTra Holding OÜ Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 31,558 € |
| 15 | TeadlikumEma OÜ Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 23,687 € |
| 16 | OÜ Erlex Õppekeskus Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 23,078 € |
| 17 | Osaühing Hansakey Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 17,432 € |
| 18 | QLU Holding OÜ Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 16,202 € |
| 19 | Studio Huik OÜ Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 9,650 € |
| 20 | Schnitzel OÜ Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 8,589 € |
| 21 | Sildulan OÜ Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 6,434 € |
| 22 | Robotark OÜ Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 6,234 € |
| 23 | Sanker OÜ Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 5,685 € |
| 24 | OSAÜHING C2B PORTAAL Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 5,056 € |
| 25 | OÜ Virgatus Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 4,798 € |
| 26 | RaVeli Design OÜ Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 4,028 € |
| 27 | Musichool OÜ Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 2,509 € |
| 28 | Nutiklass OÜ Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 2,290 € |
| 29 | Mustmaa OÜ Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 1,616 € |
| 30 | MK ArtStudio OÜ Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 1,505 € |
| 31 | Kunstikunst OÜ Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 889 € |
| 32 | osaühing LIIVIA LEŠKIN Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 237 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.