Turnover TOP — last 12 months · Raamatupidamine, maksualane nõustamine
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 62,780 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 702OÜ Rigelcom62,715 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 703Kea RP OÜ62,656 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 704Meie Asi OÜ62,460 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 62,407 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 62,380 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 707Kreder OÜ62,375 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 708FinCloud OÜ62,295 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 62,182 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 710Tammemeri OÜ61,967 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 711AccuMar OÜ61,737 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 712OÜ EVEKAR61,693 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 61,606 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 61,605 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 61,595 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 61,549 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 61,535 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 718Heislie OÜ61,390 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 719RowanTree OÜ61,313 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 61,293 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 61,048 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 722CarStore OÜ60,987 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 723UÜ Cherrypie60,897 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 60,886 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 725PromEst OÜ60,884 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 60,811 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 727OÜ Krisola60,767 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 728Rikels OÜ60,664 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 60,630 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 730Elefantas OÜ60,609 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 60,585 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 732E-Maht OÜ60,583 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 60,571 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 60,553 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 60,488 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 60,435 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 737OÜ Lassera60,347 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 738Levaap OÜ60,282 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 739MereRam OÜ60,260 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 60,240 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 60,100 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 60,006 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 59,900 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 744MR-Prod OÜ59,900 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 59,698 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 59,585 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 747Lettica OÜ59,507 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 59,401 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 59,364 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 750ProfitKey OÜ59,281 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 751OÜ AUTRAMET59,237 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 59,226 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 753MATATE OÜ59,211 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 754SIRLEP OÜ59,203 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 59,027 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 756Vettermax OÜ58,965 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 58,818 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 58,724 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 759Fimekso OÜ58,644 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 760Filigrain OÜ58,455 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 58,445 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 58,160 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 58,095 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 58,045 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 765Hansa RMP OÜ58,019 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 766OÜ Alexnet57,987 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 57,984 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 57,812 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 57,633 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 57,605 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 57,145 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 57,077 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 56,891 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 774Leegma OÜ56,852 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 775Vahimehe OÜ56,765 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 56,742 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 56,654 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 778Lisanell OÜ56,589 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 779RENDERES OÜ56,570 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 56,567 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 56,465 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 782TOP OÜ56,382 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 56,284 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 784Kulutus OÜ56,237 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 785Skove OÜ56,223 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 56,186 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 56,167 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 788Mainok OÜ56,156 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 56,146 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 790L Puskar OÜ56,132 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 791OÜ Aabatam56,082 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 56,038 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 55,996 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 794Amarat OÜ55,967 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 55,840 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 55,783 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 797OÜ WEY55,773 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 55,673 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 55,520 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 55,470 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 701 | osaühing Dise Group Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 62,780 € |
| 702 | OÜ Rigelcom Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 62,715 € |
| 703 | Kea RP OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 62,656 € |
| 704 | Meie Asi OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 62,460 € |
| 705 | Ekspress Projekt OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 62,407 € |
| 706 | DMraamatupidaja OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 62,380 € |
| 707 | Kreder OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 62,375 € |
| 708 | FinCloud OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 62,295 € |
| 709 | Genesis Finance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 62,182 € |
| 710 | Tammemeri OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 61,967 € |
| 711 | AccuMar OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 61,737 € |
| 712 | OÜ EVEKAR Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 61,693 € |
| 713 | Ideas & Solutions OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 61,606 € |
| 714 | Taatel Grupp OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 61,605 € |
| 715 | Kristall Raamatupidamine OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 61,595 € |
| 716 | Mõisniku Finants OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 61,549 € |
| 717 | ÜJ Finants OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 61,535 € |
| 718 | Heislie OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 61,390 € |
| 719 | RowanTree OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 61,313 € |
| 720 | SP Raamatupidamine OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 61,293 € |
| 721 | OK Services OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 61,048 € |
| 722 | CarStore OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 60,987 € |
| 723 | UÜ Cherrypie Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 60,897 € |
| 724 | Osaühing K-Kreedit Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 60,886 € |
| 725 | PromEst OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 60,884 € |
| 726 | MGL Disaine OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 60,811 € |
| 727 | OÜ Krisola Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 60,767 € |
| 728 | Rikels OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 60,664 € |
| 729 | OÜ Tammiste talu Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 60,630 € |
| 730 | Elefantas OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 60,609 € |
| 731 | OÜ Kran Solutions Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 60,585 € |
| 732 | E-Maht OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 60,583 € |
| 733 | Account2Guide OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 60,571 € |
| 734 | Osaühing OSKON TRADE Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 60,553 € |
| 735 | Numbritark Lahendused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 60,488 € |
| 736 | Passionista OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 60,435 € |
| 737 | OÜ Lassera Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 60,347 € |
| 738 | Levaap OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 60,282 € |
| 739 | MereRam OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 60,260 € |
| 740 | Sol Accounting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 60,240 € |
| 741 | PL Consulting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 60,100 € |
| 742 | OÜ Klassik-TAIP Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 60,006 € |
| 743 | Osaühing Stormare Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 59,900 € |
| 744 | MR-Prod OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 59,900 € |
| 745 | OÜ HENRY CONSULT Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 59,698 € |
| 746 | Osaühing Avinurga Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 59,585 € |
| 747 | Lettica OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 59,507 € |
| 748 | Shark Consult OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 59,401 € |
| 749 | OÜ Võsu Raamat Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 59,364 € |
| 750 | ProfitKey OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 59,281 € |
| 751 | OÜ AUTRAMET Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 59,237 € |
| 752 | KEEPBOOKING OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 59,226 € |
| 753 | MATATE OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 59,211 € |
| 754 | SIRLEP OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 59,203 € |
| 755 | OÜ Bahovski ja Pojad Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 59,027 € |
| 756 | Vettermax OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 58,965 € |
| 757 | Osaühing DEMESTOCK Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 58,818 € |
| 758 | Osaühing Rantsilan Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 58,724 € |
| 759 | Fimekso OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 58,644 € |
| 760 | Filigrain OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 58,455 € |
| 761 | MV Finants & Capital OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 58,445 € |
| 762 | Raken Grupp OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 58,160 € |
| 763 | Ratio Modum OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 58,095 € |
| 764 | Finance Elite OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 58,045 € |
| 765 | Hansa RMP OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 58,019 € |
| 766 | OÜ Alexnet Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 57,987 € |
| 767 | Osaühing Rohentex Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 57,984 € |
| 768 | Osaühing Heltemaa Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 57,812 € |
| 769 | VIIMSI RAAMATUPIDAJAD OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 57,633 € |
| 770 | KAVA Finants OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 57,605 € |
| 771 | ASTIK GRUPP OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 57,145 € |
| 772 | osaühing Raneron Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 57,077 € |
| 773 | MarMar Invest OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 56,891 € |
| 774 | Leegma OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 56,852 € |
| 775 | Vahimehe OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 56,765 € |
| 776 | EstFin Finance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 56,742 € |
| 777 | Osaühing Stenbalt Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 56,654 € |
| 778 | Lisanell OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 56,589 € |
| 779 | RENDERES OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 56,570 € |
| 780 | Bentson Accounting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 56,567 € |
| 781 | Six Apples Finance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 56,465 € |
| 782 | TOP OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 56,382 € |
| 783 | Lõuna Raamatupidamisteenuse OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 56,284 € |
| 784 | Kulutus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 56,237 € |
| 785 | Skove OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 56,223 € |
| 786 | Liblik Consult OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 56,186 € |
| 787 | MyAccounting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 56,167 € |
| 788 | Mainok OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 56,156 € |
| 789 | Osaühing Mirtires Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 56,146 € |
| 790 | L Puskar OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 56,132 € |
| 791 | OÜ Aabatam Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 56,082 € |
| 792 | Osaühing RATIO CONSTAT Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 56,038 € |
| 793 | Profit First OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 55,996 € |
| 794 | Amarat OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 55,967 € |
| 795 | IvaConsulting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 55,840 € |
| 796 | osaühing AktivD Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 55,783 € |
| 797 | OÜ WEY Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 55,773 € |
| 798 | OÜ Annual Report Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 55,673 € |
| 799 | Baltic Wood Technology OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 55,520 € |
| 800 | Ametüst RT ja Audit OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 55,470 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.