Turnover TOP — last 12 months · Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 4,502,601 €Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus
- 688,203 €Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus
- 187,531 €Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus
- 175,484 €Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus
- 84,577 €Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus
- 80,532 €Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus
- 58,159 €Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus
- 55,020 €Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus
- 53,178 €Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus
- 43,197 €Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus
- 22,832 €Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus
- 22,186 €Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus
- 17,990 €Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus
- 17,102 €Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus
- 15,003 €Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus
- 13,690 €Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus
- 17EYE-B OÜ12,871 €Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus
- 2,150 €Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus
- 1,793 €Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus
- 519 €Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus
- 465 €Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus
- 411 €Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus
- 214 €Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 1 | AV Marketplace OÜ Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus | 4,502,601 € |
| 2 | Aktsiaselts PlusPlus Capital Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus | 688,203 € |
| 3 | UV Ventures OÜ Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus | 187,531 € |
| 4 | Techni Ventures OÜ Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus | 175,484 € |
| 5 | OÜ INVESTAR Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus | 84,577 € |
| 6 | Defendec Holding OÜ Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus | 80,532 € |
| 7 | Capitalpoint OÜ Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus | 58,159 € |
| 8 | DATAHOUSE OÜ Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus | 55,020 € |
| 9 | Yorx Finants OÜ Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus | 53,178 € |
| 10 | Sweaty Assets OÜ Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus | 43,197 € |
| 11 | F&O InService OÜ Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus | 22,832 € |
| 12 | BIZALD OÜ Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus | 22,186 € |
| 13 | Mad Owl Assets OÜ Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus | 17,990 € |
| 14 | Maison Radziwill Investments OÜ Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus | 17,102 € |
| 15 | T&P Incom OÜ Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus | 15,003 € |
| 16 | OÜ AU Invest Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus | 13,690 € |
| 17 | EYE-B OÜ Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus | 12,871 € |
| 18 | Winvade OÜ Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus | 2,150 € |
| 19 | HYPERLITE OÜ Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus | 1,793 € |
| 20 | BaltCap Infrastructure Fund II usaldusfond Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus | 519 € |
| 21 | Saturn Capital OÜ Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus | 465 € |
| 22 | Redfix OÜ Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus | 411 € |
| 23 | Kolsi Global Management OÜ Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus | 214 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.