Turnover TOP — last 12 months · Raadioringhääling ja audiosisu levitamine
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 872,607 €Raadioringhääling ja audiosisu levitamine
- 838,129 €Raadioringhääling ja audiosisu levitamine
- 391,000 €Raadioringhääling ja audiosisu levitamine
- 244,830 €Raadioringhääling ja audiosisu levitamine
- 191,606 €Raadioringhääling ja audiosisu levitamine
- 163,631 €Raadioringhääling ja audiosisu levitamine
- 149,551 €Raadioringhääling ja audiosisu levitamine
- 126,395 €Raadioringhääling ja audiosisu levitamine
- 126,279 €Raadioringhääling ja audiosisu levitamine
- 94,962 €Raadioringhääling ja audiosisu levitamine
- 69,880 €Raadioringhääling ja audiosisu levitamine
- 49,616 €Raadioringhääling ja audiosisu levitamine
- 44,011 €Raadioringhääling ja audiosisu levitamine
- 42,818 €Raadioringhääling ja audiosisu levitamine
- 37,885 €Raadioringhääling ja audiosisu levitamine
- 37,430 €Raadioringhääling ja audiosisu levitamine
- 32,643 €Raadioringhääling ja audiosisu levitamine
- 27,287 €Raadioringhääling ja audiosisu levitamine
- 20,987 €Raadioringhääling ja audiosisu levitamine
- 9,836 €Raadioringhääling ja audiosisu levitamine
- 8,513 €Raadioringhääling ja audiosisu levitamine
- 7,200 €Raadioringhääling ja audiosisu levitamine
- 6,479 €Raadioringhääling ja audiosisu levitamine
- 5,682 €Raadioringhääling ja audiosisu levitamine
- 250 €Raadioringhääling ja audiosisu levitamine
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 1 | Monster Media OÜ Raadioringhääling ja audiosisu levitamine | 872,607 € |
| 2 | Raadiotehnika OÜ Raadioringhääling ja audiosisu levitamine | 838,129 € |
| 3 | Taevaraadio OÜ Raadioringhääling ja audiosisu levitamine | 391,000 € |
| 4 | Baltic Media Network OÜ Raadioringhääling ja audiosisu levitamine | 244,830 € |
| 5 | Tartu Pereraadio Ühing Raadioringhääling ja audiosisu levitamine | 191,606 € |
| 6 | Ringfmraadio OÜ Raadioringhääling ja audiosisu levitamine | 163,631 € |
| 7 | Northstar Media OÜ Raadioringhääling ja audiosisu levitamine | 149,551 € |
| 8 | Attain OÜ Raadioringhääling ja audiosisu levitamine | 126,395 € |
| 9 | Milli Vanilli OÜ Raadioringhääling ja audiosisu levitamine | 126,279 € |
| 10 | Emotion Craftory OÜ Raadioringhääling ja audiosisu levitamine | 94,962 € |
| 11 | Korovo OÜ Raadioringhääling ja audiosisu levitamine | 69,880 € |
| 12 | OÜ Tiit Sei Raadioringhääling ja audiosisu levitamine | 49,616 € |
| 13 | Promama Produktsiooni Osaühing Raadioringhääling ja audiosisu levitamine | 44,011 € |
| 14 | Osaühing Fonera Grupp Raadioringhääling ja audiosisu levitamine | 42,818 € |
| 15 | Puukala OÜ Raadioringhääling ja audiosisu levitamine | 37,885 € |
| 16 | OÜ RING FM MEDIA Raadioringhääling ja audiosisu levitamine | 37,430 € |
| 17 | SKY Productions OÜ Raadioringhääling ja audiosisu levitamine | 32,643 € |
| 18 | OÜ Lege Raadio Raadioringhääling ja audiosisu levitamine | 27,287 € |
| 19 | Osaühing Ühinenud Nõuandjad Raadioringhääling ja audiosisu levitamine | 20,987 € |
| 20 | Sisupalu OÜ Raadioringhääling ja audiosisu levitamine | 9,836 € |
| 21 | Kont ja pojad OÜ Raadioringhääling ja audiosisu levitamine | 8,513 € |
| 22 | Huumor OÜ Raadioringhääling ja audiosisu levitamine | 7,200 € |
| 23 | Goodlife OÜ Raadioringhääling ja audiosisu levitamine | 6,479 € |
| 24 | Osaühing Kolm Karu Raadioringhääling ja audiosisu levitamine | 5,682 € |
| 25 | Veerevate äride OÜ Raadioringhääling ja audiosisu levitamine | 250 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.