Turnover TOP — last 12 months · Külalistemajad
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 12,166 €Külalistemajad
- 12,077 €Külalistemajad
- 11,200 €Külalistemajad
- 104GoodStay OÜ11,091 €Külalistemajad
- 105Actione OÜ10,658 €Külalistemajad
- 106Lilywhite OÜ9,548 €Külalistemajad
- 107Nolin OÜ8,850 €Külalistemajad
- 8,485 €Külalistemajad
- 109Meintex OÜ8,276 €Külalistemajad
- 6,860 €Külalistemajad
- 6,654 €Külalistemajad
- 6,457 €Külalistemajad
- 6,266 €Külalistemajad
- 6,228 €Külalistemajad
- 115Realsport OÜ6,062 €Külalistemajad
- 116Bringol OÜ5,070 €Külalistemajad
- 5,061 €Külalistemajad
- 118Jarva OÜ4,929 €Külalistemajad
- 119Jahimaja OÜ4,316 €Külalistemajad
- 2,680 €Külalistemajad
- 2,339 €Külalistemajad
- 2,232 €Külalistemajad
- 1,535 €Külalistemajad
- 900 €Külalistemajad
- 850 €Külalistemajad
- 630 €Külalistemajad
- 127Talomehed OÜ319 €Külalistemajad
- 300 €Külalistemajad
- 129NAKATU OÜ175 €Külalistemajad
- 130Puumetsa OÜ98 €Külalistemajad
- 131Camper OÜ80 €Külalistemajad
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 101 | osaühing TAULI TORUPILLITALU Külalistemajad | 12,166 € |
| 102 | Aavikunurga OÜ Külalistemajad | 12,077 € |
| 103 | Pärnu Kodud OÜ Külalistemajad | 11,200 € |
| 104 | GoodStay OÜ Külalistemajad | 11,091 € |
| 105 | Actione OÜ Külalistemajad | 10,658 € |
| 106 | Lilywhite OÜ Külalistemajad | 9,548 € |
| 107 | Nolin OÜ Külalistemajad | 8,850 € |
| 108 | Osaühing Rannamännid Külalistemajad | 8,485 € |
| 109 | Meintex OÜ Külalistemajad | 8,276 € |
| 110 | Krissu Kapital OÜ Külalistemajad | 6,860 € |
| 111 | osaühing VALTAMM Külalistemajad | 6,654 € |
| 112 | CR Experience OÜ Külalistemajad | 6,457 € |
| 113 | R.K.Riikal OÜ Külalistemajad | 6,266 € |
| 114 | Osaühing Lepido Hot Külalistemajad | 6,228 € |
| 115 | Realsport OÜ Külalistemajad | 6,062 € |
| 116 | Bringol OÜ Külalistemajad | 5,070 € |
| 117 | Osaühing PANKRAND Külalistemajad | 5,061 € |
| 118 | Jarva OÜ Külalistemajad | 4,929 € |
| 119 | Jahimaja OÜ Külalistemajad | 4,316 € |
| 120 | Marta Vintage OÜ Külalistemajad | 2,680 € |
| 121 | VM Halduse OÜ Külalistemajad | 2,339 € |
| 122 | Leiwo Capital OÜ Külalistemajad | 2,232 € |
| 123 | Saare Vetevana OÜ Külalistemajad | 1,535 € |
| 124 | Forest Resort OÜ Külalistemajad | 900 € |
| 125 | Vi-Housing OÜ Külalistemajad | 850 € |
| 126 | Uljaste Raba Spa Resort OÜ Külalistemajad | 630 € |
| 127 | Talomehed OÜ Külalistemajad | 319 € |
| 128 | Pidula Manor OÜ Külalistemajad | 300 € |
| 129 | NAKATU OÜ Külalistemajad | 175 € |
| 130 | Puumetsa OÜ Külalistemajad | 98 € |
| 131 | Camper OÜ Külalistemajad | 80 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.