Turnover TOP — last 12 months · Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 101Markusco OÜ7,680 €Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 7,282 €Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 4,820 €Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 4,763 €Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 105VembuVeod OÜ2,689 €Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 106RIVERLY OÜ2,380 €Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 2,160 €Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 1,675 €Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 1,581 €Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 110Amarisso OÜ800 €Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 499 €Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 330 €Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 205 €Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 114KL Ehitus OÜ60 €Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 101 | Markusco OÜ Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 7,680 € |
| 102 | HelHan Veod OÜ Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 7,282 € |
| 103 | Pamperveod OÜ Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 4,820 € |
| 104 | EIKV CarHelp24 OÜ Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 4,763 € |
| 105 | VembuVeod OÜ Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 2,689 € |
| 106 | RIVERLY OÜ Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 2,380 € |
| 107 | AA-Evakuaator OÜ Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 2,160 € |
| 108 | Rajari Veod OÜ Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 1,675 € |
| 109 | Järve Garaaž OÜ Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 1,581 € |
| 110 | Amarisso OÜ Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 800 € |
| 111 | Afalina Solutions OÜ Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 499 € |
| 112 | RIXMA VEOD OÜ Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 330 € |
| 113 | OÜ Haanja Turist Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 205 € |
| 114 | KL Ehitus OÜ Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 60 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.