Turnover TOP — last 12 months · Tubakatoodete jaemüük
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 4,612,228 €Tubakatoodete jaemüük
- 1,569,057 €Tubakatoodete jaemüük
- 973,731 €Tubakatoodete jaemüük
- 479,499 €Tubakatoodete jaemüük
- 298,312 €Tubakatoodete jaemüük
- 237,719 €Tubakatoodete jaemüük
- 174,683 €Tubakatoodete jaemüük
- 131,356 €Tubakatoodete jaemüük
- 41,507 €Tubakatoodete jaemüük
- 10Bleiz OÜ33,926 €Tubakatoodete jaemüük
- 24,530 €Tubakatoodete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
- 23,510 €Tubakatoodete jaemüük
- 13VITEN OÜ8,558 €Tubakatoodete jaemüük
- 14P24EU OÜ6,498 €Tubakatoodete jaemüük
- 834 €Tubakatoodete jaemüük
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 1 | Easysmoke OÜ Tubakatoodete jaemüük | 4,612,228 € |
| 2 | Osaühing KRESOR Tubakatoodete jaemüük | 1,569,057 € |
| 3 | Osaühing Avtolik Tubakatoodete jaemüük | 973,731 € |
| 4 | RYO Paper & Tobacco OÜ Tubakatoodete jaemüük | 479,499 € |
| 5 | Happy Cigars OÜ Tubakatoodete jaemüük | 298,312 € |
| 6 | SWAG Trading OÜ Tubakatoodete jaemüük | 237,719 € |
| 7 | Menthol OÜ Tubakatoodete jaemüük | 174,683 € |
| 8 | AYA TRADE OÜ Tubakatoodete jaemüük | 131,356 € |
| 9 | HARD AP Osaühing Tubakatoodete jaemüük | 41,507 € |
| 10 | Bleiz OÜ Tubakatoodete jaemüük | 33,926 € |
| 11 | Solanacea Trading OÜ Tubakatoodete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes | 24,530 € |
| 12 | SWAG Nordic OÜ Tubakatoodete jaemüük | 23,510 € |
| 13 | VITEN OÜ Tubakatoodete jaemüük | 8,558 € |
| 14 | P24EU OÜ Tubakatoodete jaemüük | 6,498 € |
| 15 | NicoImpe OÜ Tubakatoodete jaemüük | 834 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.