Turnover TOP — last 12 months · Muude mootorsõidukite müük
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 858,571 €Muude mootorsõidukite müük
- 436,220 €Muude mootorsõidukite müük
- 286,410 €Muude mootorsõidukite müük
- 54,355 €Muude mootorsõidukite müük
- 19,932 €Muude mootorsõidukite müük
- 8,000 €Muude mootorsõidukite müük
- 6,050 €Muude mootorsõidukite müük
- 4,549 €Muude mootorsõidukite müük
- 3,345 €Muude mootorsõidukite müük
- 2,080 €Muude mootorsõidukite müük
- 710 €Muude mootorsõidukite müük
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 1 | TLLJET OÜ Muude mootorsõidukite müük | 858,571 € |
| 2 | Osaühing GBL INTERNATIONAL LTD Muude mootorsõidukite müük | 436,220 € |
| 3 | Q-Drive OÜ Muude mootorsõidukite müük | 286,410 € |
| 4 | DEKO AUTO OÜ Muude mootorsõidukite müük | 54,355 € |
| 5 | Hux OÜ Muude mootorsõidukite müük | 19,932 € |
| 6 | RFNG OÜ Muude mootorsõidukite müük | 8,000 € |
| 7 | RAKE Cellular OÜ Muude mootorsõidukite müük | 6,050 € |
| 8 | OÜ ReleMon Muude mootorsõidukite müük | 4,549 € |
| 9 | Envi OÜ Muude mootorsõidukite müük | 3,345 € |
| 10 | EVA LOGISTIKA OÜ Muude mootorsõidukite müük | 2,080 € |
| 11 | BLACK HORSE OÜ Muude mootorsõidukite müük | 710 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.