Turnover TOP — last 12 months · Muud mujal liigitamata eriehitustööd
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 501HKR2 OÜ1,000 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 935 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 503Kivatec OÜ734 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 504Hoidema OÜ400 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 386 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 506OÜ Uksepoiss313 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 507Vuuk OÜ287 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 508ER-Katto OÜ235 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 231 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 501 | HKR2 OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 1,000 € |
| 502 | Kolmveerand 3 OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 935 € |
| 503 | Kivatec OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 734 € |
| 504 | Hoidema OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 400 € |
| 505 | Selfis Partners OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 386 € |
| 506 | OÜ Uksepoiss Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 313 € |
| 507 | Vuuk OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 287 € |
| 508 | ER-Katto OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 235 € |
| 509 | Nordenland OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 231 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.