Turnover TOP — last 12 months · Raudteede ja metroo ehitus
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 174,085,728 €Raudteede ja metroo ehitus
- 114,435,831 €Raudteede ja metroo ehitus
- 35,523,990 €Raudteede ja metroo ehitus
- 18,949,741 €Raudteede ja metroo ehitus, hooldus ja remont
- 10,627,910 €Raudteede ja metroo ehitus, hooldus ja remont
- 9,727,434 €Raudteede ja metroo ehitus
- 3,551,023 €Raudteede ja metroo ehitus
- 2,801,186 €Raudteede ja metroo ehitus
- 2,330,428 €Raudteede ja metroo ehitus
- 1,763,236 €Raudteede ja metroo ehitus
- 1,590,925 €Raudteede ja metroo ehitus
- 919,490 €Raudteede ja metroo ehitus
- 268,366 €Raudteede ja metroo ehitus
- 198,630 €Raudteede ja metroo ehitus
- 105,396 €Raudteede ja metroo ehitus
- 85,508 €Raudteede ja metroo ehitus
- 63,237 €Raudteede ja metroo ehitus
- 59,053 €Raudteede ja metroo ehitus
- 51,141 €Raudteede ja metroo ehitus
- 49,949 €Raudteede ja metroo ehitus
- 16,872 €Raudteede ja metroo ehitus
- 15,498 €Raudteede ja metroo ehitus
- 2,857 €Raudteede ja metroo ehitus, hooldus ja remont
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 1 | Verston Eesti OÜ Raudteede ja metroo ehitus | 174,085,728 € |
| 2 | GRK Eesti AS Raudteede ja metroo ehitus | 114,435,831 € |
| 3 | Osaühing GoTrack Raudteede ja metroo ehitus | 35,523,990 € |
| 4 | "Keller-Polska" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Eesti filiaal Raudteede ja metroo ehitus, hooldus ja remont | 18,949,741 € |
| 5 | Elektrizace železnic Praha a.s. Eesti filiaal Raudteede ja metroo ehitus, hooldus ja remont | 10,627,910 € |
| 6 | TSO S.A.S. Eesti filiaal Raudteede ja metroo ehitus | 9,727,434 € |
| 7 | Bouygues Travaux Publics Eesti filiaal Raudteede ja metroo ehitus | 3,551,023 € |
| 8 | OÜ Polarwerk Raudteede ja metroo ehitus | 2,801,186 € |
| 9 | Steel Buckle OÜ Raudteede ja metroo ehitus | 2,330,428 € |
| 10 | Skinest Technology OÜ Raudteede ja metroo ehitus | 1,763,236 € |
| 11 | Osaühing JJ-Projekt Raudteede ja metroo ehitus | 1,590,925 € |
| 12 | osaühing Ferrander Raudteede ja metroo ehitus | 919,490 € |
| 13 | Janbel OÜ Raudteede ja metroo ehitus | 268,366 € |
| 14 | Raitom auto OÜ Raudteede ja metroo ehitus | 198,630 € |
| 15 | Osaühing Releesta Raudteede ja metroo ehitus | 105,396 € |
| 16 | OÜ Kirova Aaskel Raudteede ja metroo ehitus | 85,508 € |
| 17 | osaühing Aleksander-Ehitus Raudteede ja metroo ehitus | 63,237 € |
| 18 | URPS Projekt OÜ Raudteede ja metroo ehitus | 59,053 € |
| 19 | Ehitusvaramu OÜ Raudteede ja metroo ehitus | 51,141 € |
| 20 | Osaühing RENOME Raudteede ja metroo ehitus | 49,949 € |
| 21 | JARMEST OÜ Raudteede ja metroo ehitus | 16,872 € |
| 22 | EPK TEK OÜ Raudteede ja metroo ehitus | 15,498 € |
| 23 | RB Rail AS Eesti filiaal Raudteede ja metroo ehitus, hooldus ja remont | 2,857 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.