Turnover TOP — last 12 months · Veekogumine, -töötlus ja -varustus
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 68,784,633 €Veekogumine, -töötlus ja -varustus
- 3,228,056 €Veekogumine, -töötlus ja -varustus
- 1,032,658 €Veekogumine, -töötlus ja -varustus
- 516,707 €Veekogumine, -töötlus ja -varustus
- 482,808 €Veekogumine, -töötlus ja -varustus
- 420,933 €Veekogumine, -töötlus ja -varustus
- 129,084 €Veekogumine, -töötlus ja -varustus
- 118,889 €Veekogumine, -töötlus ja -varustus
- 105,247 €Veekogumine, -töötlus ja -varustus
- 81,291 €Veekogumine, -töötlus ja -varustus
- 74,762 €Veekogumine, -töötlus ja -varustus
- 59,510 €Veekogumine, -töötlus ja -varustus
- 13Nomo OÜ51,916 €Veekogumine, -töötlus ja -varustus
- 51,290 €Veekogumine, -töötlus ja -varustus
- 40,706 €Veekogumine, -töötlus ja -varustus
- 30,068 €Veekogumine, -töötlus ja -varustus
- 30,055 €Veekogumine, -töötlus ja -varustus
- 21,634 €Veekogumine, -töötlus ja -varustus
- 18,360 €Veekogumine, -töötlus ja -varustus
- 14,361 €Veekogumine, -töötlus ja -varustus
- 9,186 €Veekogumine, -töötlus ja -varustus
- 7,835 €Veekogumine, -töötlus ja -varustus
- 7,157 €Veekogumine, -töötlus ja -varustus
- 3,000 €Veekogumine, -töötlus ja -varustus
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 1 | AKTSIASELTS TALLINNA VESI Veekogumine, -töötlus ja -varustus | 68,784,633 € |
| 2 | Aktsiaselts Viljandi Veevärk Veekogumine, -töötlus ja -varustus | 3,228,056 € |
| 3 | Tanklatehnika osaühing Veekogumine, -töötlus ja -varustus | 1,032,658 € |
| 4 | Kehtna Vesi osaühing Veekogumine, -töötlus ja -varustus | 516,707 € |
| 5 | Kiili Trassid OÜ Veekogumine, -töötlus ja -varustus | 482,808 € |
| 6 | OÜ Kunda Vesi Veekogumine, -töötlus ja -varustus | 420,933 € |
| 7 | Eco Toru OÜ Veekogumine, -töötlus ja -varustus | 129,084 € |
| 8 | Veepuhastuse Osaühing Veekogumine, -töötlus ja -varustus | 118,889 € |
| 9 | KKL Grupp OÜ Veekogumine, -töötlus ja -varustus | 105,247 € |
| 10 | Aktsiaselts VUDINK Veekogumine, -töötlus ja -varustus | 81,291 € |
| 11 | OÜ NANOFIX Veekogumine, -töötlus ja -varustus | 74,762 € |
| 12 | Karge Vesi OÜ Veekogumine, -töötlus ja -varustus | 59,510 € |
| 13 | Nomo OÜ Veekogumine, -töötlus ja -varustus | 51,916 € |
| 14 | Kaevukontor OÜ Veekogumine, -töötlus ja -varustus | 51,290 € |
| 15 | Geomente OÜ Veekogumine, -töötlus ja -varustus | 40,706 € |
| 16 | Eeriku OÜ Veekogumine, -töötlus ja -varustus | 30,068 € |
| 17 | osaühing SULAVESI Veekogumine, -töötlus ja -varustus | 30,055 € |
| 18 | Tuhala Vesi OÜ Veekogumine, -töötlus ja -varustus | 21,634 € |
| 19 | OÜ Rae Veevärk Veekogumine, -töötlus ja -varustus | 18,360 € |
| 20 | Osaühing SOMPA ja LEPIKU Veekogumine, -töötlus ja -varustus | 14,361 € |
| 21 | Karu KV OÜ Veekogumine, -töötlus ja -varustus | 9,186 € |
| 22 | Lucca Vesi OÜ Veekogumine, -töötlus ja -varustus | 7,835 € |
| 23 | Lavi Vesi OÜ Veekogumine, -töötlus ja -varustus | 7,157 € |
| 24 | Kannistiku Varad OÜ Veekogumine, -töötlus ja -varustus | 3,000 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.