Turnover TOP — last 12 months · Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 53,524,971 €Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine
- 11,300,763 €Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine
- 6,901,146 €Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine
- 4,396,189 €Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine
- 3,515,958 €Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine
- 3,490,143 €Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine
- 2,092,443 €Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine
- 1,737,471 €Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine
- 1,211,347 €Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine
- 1,003,717 €Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine
- 999,370 €Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine
- 12FIGR OÜ734,716 €Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine
- 657,675 €Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine
- 145,967 €Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine
- 85,482 €Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine
- 71,748 €Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine
- 49,642 €Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine
- 24,287 €Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 1 | HANZA Mechanics Narva AS Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine | 53,524,971 € |
| 2 | Pomemet Osaühing Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine | 11,300,763 € |
| 3 | aktsiaselts "Rauameister" Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine | 6,901,146 € |
| 4 | NORCAR-BSB EESTI AS Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine | 4,396,189 € |
| 5 | Osaühing EESTI KRAANAVABRIK Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine | 3,515,958 € |
| 6 | Tamult Tootmine OÜ Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine | 3,490,143 € |
| 7 | Aktsiaselts RAKISTE TEHAS Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine | 2,092,443 € |
| 8 | Baltic Welders OÜ Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine | 1,737,471 € |
| 9 | OÜ RAPLA METALL Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine | 1,211,347 € |
| 10 | EXPERT BALTIC OÜ Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine | 1,003,717 € |
| 11 | Rauakoda Grupp OÜ Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine | 999,370 € |
| 12 | FIGR OÜ Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine | 734,716 € |
| 13 | Osaühing MARGLIN Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine | 657,675 € |
| 14 | Celuring OÜ Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine | 145,967 € |
| 15 | Elevarium OÜ Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine | 85,482 € |
| 16 | Integral Systems OÜ Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine | 71,748 € |
| 17 | Palcat OÜ Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine | 49,642 € |
| 18 | Kraanameister OÜ Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine | 24,287 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.