Turnover TOP — last 12 months · Lõike- ja söögiriistade tootmine
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 490,492 €Lõike- ja söögiriistade tootmine
- 446,662 €Lõike- ja söögiriistade tootmine
- 276,209 €Lõike- ja söögiriistade tootmine
- 109,484 €Lõike- ja söögiriistade tootmine
- 89,670 €Metallitöötlus ja metallpindade katmine
- 63,518 €Metallitöötlus ja metallpindade katmine
- 55,000 €Metallitöötlus ja metallpindade katmine
- 45,950 €Lõike- ja söögiriistade tootmine
- 39,147 €Lõike- ja söögiriistade tootmine
- 36,560 €Lõike- ja söögiriistade tootmine
- 30,976 €Lõike- ja söögiriistade tootmine
- 23,440 €Lõike- ja söögiriistade tootmine
- 13ASGAG OÜ21,362 €Lõike- ja söögiriistade tootmine
- 14Tuuts OÜ12,948 €Lõike- ja söögiriistade tootmine
- 9,288 €Lõike- ja söögiriistade tootmine
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 1 | PSS Service OÜ Lõike- ja söögiriistade tootmine | 490,492 € |
| 2 | Viruvärvid OÜ Lõike- ja söögiriistade tootmine | 446,662 € |
| 3 | Arcticnord OÜ Lõike- ja söögiriistade tootmine | 276,209 € |
| 4 | Customsteel OÜ Lõike- ja söögiriistade tootmine | 109,484 € |
| 5 | Masmersir Lelinmir OÜ Metallitöötlus ja metallpindade katmine | 89,670 € |
| 6 | Nord steel group OÜ Metallitöötlus ja metallpindade katmine | 63,518 € |
| 7 | OÜ Piibe Pig Metallitöötlus ja metallpindade katmine | 55,000 € |
| 8 | VECTORIAN GROUP OÜ Lõike- ja söögiriistade tootmine | 45,950 € |
| 9 | SteelTeh OÜ Lõike- ja söögiriistade tootmine | 39,147 € |
| 10 | Auramet Solutions OÜ Lõike- ja söögiriistade tootmine | 36,560 € |
| 11 | Absolut Metal Group OÜ Lõike- ja söögiriistade tootmine | 30,976 € |
| 12 | CSServices OÜ Lõike- ja söögiriistade tootmine | 23,440 € |
| 13 | ASGAG OÜ Lõike- ja söögiriistade tootmine | 21,362 € |
| 14 | Tuuts OÜ Lõike- ja söögiriistade tootmine | 12,948 € |
| 15 | PajuTera OÜ Lõike- ja söögiriistade tootmine | 9,288 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.