Turnover TOP — last 12 months · Saagikoristusjärgsed tegevused
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 1,518,948 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 905,514 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 807,100 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 434,941 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 239,939 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 226,409 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 184,849 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 126,379 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 120,177 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 102,493 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 97,140 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 94,758 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 69,654 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 67,893 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 39,547 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 32,579 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 30,815 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 25,715 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 13,625 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 13,569 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 11,981 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 11,010 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 10,287 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 3,050 €Saagikoristusjärgsed tegevused
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 1 | Tulundusühistu Alvar MÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 1,518,948 € |
| 2 | Osaühing JAHVATAJA Saagikoristusjärgsed tegevused | 905,514 € |
| 3 | Osaühing Osa ja Tervik Saagikoristusjärgsed tegevused | 807,100 € |
| 4 | Lähtru Masinaühistu Saagikoristusjärgsed tegevused | 434,941 € |
| 5 | PR Varahaldus OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 239,939 € |
| 6 | BerryMarket OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 226,409 € |
| 7 | Rakke Kuivati OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 184,849 € |
| 8 | OÜ MALDRA Saagikoristusjärgsed tegevused | 126,379 € |
| 9 | Laane Agro OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 120,177 € |
| 10 | OÜ REOLA KUIVATI Saagikoristusjärgsed tegevused | 102,493 € |
| 11 | OÜ TAMMIKUMÄEAGRO Saagikoristusjärgsed tegevused | 97,140 € |
| 12 | Teh Agro OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 94,758 € |
| 13 | OÜ Jancis Saagikoristusjärgsed tegevused | 69,654 € |
| 14 | Tulundusühistu Vooremaa Viljakasvatajad Saagikoristusjärgsed tegevused | 67,893 € |
| 15 | MABOPEST OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 39,547 € |
| 16 | OÜ Simmental Saagikoristusjärgsed tegevused | 32,579 € |
| 17 | Kavandi Masinaühistu Saagikoristusjärgsed tegevused | 30,815 € |
| 18 | Põllumajandusühistu VARBEVERE KUIVATI Saagikoristusjärgsed tegevused | 25,715 € |
| 19 | Lustiagro OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 13,625 € |
| 20 | OÜ MelMer Saagikoristusjärgsed tegevused | 13,569 € |
| 21 | MANMAR OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 11,981 € |
| 22 | Pihtla Veskid OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 11,010 € |
| 23 | OÜ Sahkapuu Saagikoristusjärgsed tegevused | 10,287 € |
| 24 | Osaühing Võivere Kuivati Saagikoristusjärgsed tegevused | 3,050 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.