Turnover TOP — last 12 months · Muude mitmeaastaste taimede kasvatus
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 557,449 €Muude mitmeaastaste taimede kasvatus
- 470,712 €Muude mitmeaastaste taimede kasvatus
- 459,511 €Muude mitmeaastaste taimede kasvatus
- 150,603 €Muude mitmeaastaste taimede kasvatus
- 147,384 €Muude mitmeaastaste taimede kasvatus
- 77,032 €Muude mitmeaastaste taimede kasvatus
- 52,960 €Muude mitmeaastaste taimede kasvatus
- 51,580 €Muude mitmeaastaste taimede kasvatus
- 50,770 €Muude mitmeaastaste taimede kasvatus
- 28,827 €Muude mitmeaastaste taimede kasvatus
- 28,174 €Muude mitmeaastaste taimede kasvatus
- 25,500 €Muude mitmeaastaste taimede kasvatus
- 24,136 €Muude mitmeaastaste taimede kasvatus
- 22,467 €Muude mitmeaastaste taimede kasvatus
- 22,175 €Muude mitmeaastaste taimede kasvatus
- 15,616 €Muude mitmeaastaste taimede kasvatus
- 17OÜ Avore14,862 €Muude mitmeaastaste taimede kasvatus
- 10,185 €Muude mitmeaastaste taimede kasvatus
- 8,297 €Muude mitmeaastaste taimede kasvatus
- 4,766 €Muude mitmeaastaste taimede kasvatus
- 3,850 €Muude mitmeaastaste taimede kasvatus
- 2,862 €Muude mitmeaastaste taimede kasvatus
- 1,931 €Muude mitmeaastaste taimede kasvatus
- 1,553 €Muude mitmeaastaste taimede kasvatus
- 1,332 €Muude mitmeaastaste taimede kasvatus
- 924 €Muude mitmeaastaste taimede kasvatus
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 1 | OÜ Vääna Puukool Muude mitmeaastaste taimede kasvatus | 557,449 € |
| 2 | Estplant OÜ Muude mitmeaastaste taimede kasvatus | 470,712 € |
| 3 | OÜ Kangro Muude mitmeaastaste taimede kasvatus | 459,511 € |
| 4 | Liivi Farm OÜ Muude mitmeaastaste taimede kasvatus | 150,603 € |
| 5 | OÜ KUIVALESKI TALU Muude mitmeaastaste taimede kasvatus | 147,384 € |
| 6 | Osaühing Saare Farmer Muude mitmeaastaste taimede kasvatus | 77,032 € |
| 7 | Söödameister OÜ Muude mitmeaastaste taimede kasvatus | 52,960 € |
| 8 | Jaanioja Puukool OÜ Muude mitmeaastaste taimede kasvatus | 51,580 € |
| 9 | Ahkom Tooted OÜ Muude mitmeaastaste taimede kasvatus | 50,770 € |
| 10 | Loidi Istandus OÜ Muude mitmeaastaste taimede kasvatus | 28,827 € |
| 11 | Karumatsi OÜ Muude mitmeaastaste taimede kasvatus | 28,174 € |
| 12 | Taimtip OÜ Muude mitmeaastaste taimede kasvatus | 25,500 € |
| 13 | Lossimar MTJ OÜ Muude mitmeaastaste taimede kasvatus | 24,136 € |
| 14 | LOSSIMAR OÜ Muude mitmeaastaste taimede kasvatus | 22,467 € |
| 15 | VALGEANSO OÜ Muude mitmeaastaste taimede kasvatus | 22,175 € |
| 16 | Vabram OÜ Muude mitmeaastaste taimede kasvatus | 15,616 € |
| 17 | OÜ Avore Muude mitmeaastaste taimede kasvatus | 14,862 € |
| 18 | Magus Musi OÜ Muude mitmeaastaste taimede kasvatus | 10,185 € |
| 19 | OÜ Fraise Muude mitmeaastaste taimede kasvatus | 8,297 € |
| 20 | OÜ Rabakuningas Muude mitmeaastaste taimede kasvatus | 4,766 € |
| 21 | Kungla Talu OÜ Muude mitmeaastaste taimede kasvatus | 3,850 € |
| 22 | Saaremaa Loodus OÜ Muude mitmeaastaste taimede kasvatus | 2,862 € |
| 23 | Plantory OÜ Muude mitmeaastaste taimede kasvatus | 1,931 € |
| 24 | Liivakingu Talu OÜ Muude mitmeaastaste taimede kasvatus | 1,553 € |
| 25 | Jõevillane OÜ Muude mitmeaastaste taimede kasvatus | 1,332 € |
| 26 | Impart OÜ Muude mitmeaastaste taimede kasvatus | 924 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.