Turnover TOP — last 12 months · Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 455,979 €Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus
- 400,597 €Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus
- 326,744 €Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus
- 174,081 €Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus
- 145,680 €Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus
- 134,463 €Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus
- 110,760 €Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus
- 23,876 €Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus
- 6,913 €Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus
- 4,072 €Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus
- 2,016 €Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus
- 789 €Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus
- 421 €Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 1 | OÜ Kubja Ürt Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus | 455,979 € |
| 2 | Mahe Eeriksaare OÜ Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus | 400,597 € |
| 3 | Oru Farm OÜ Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus | 326,744 € |
| 4 | URBAN FARM OÜ Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus | 174,081 € |
| 5 | OÜ Austusega looduses Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus | 145,680 € |
| 6 | MK Loodusravi OÜ Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus | 134,463 € |
| 7 | Osaühing EluJõud Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus | 110,760 € |
| 8 | Return OÜ Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus | 23,876 € |
| 9 | PÄIKE ja KUU OÜ Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus | 6,913 € |
| 10 | Rannaniidi Loodustooted OÜ Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus | 4,072 € |
| 11 | Elbarium OÜ Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus | 2,016 € |
| 12 | OÜ Avanoris Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus | 789 € |
| 13 | Essenson OÜ Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus | 421 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.