Turnover TOP — last 12 months · Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 1,192 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 102Tiigimari OÜ1,167 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 997 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 884 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 865 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 839 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 727 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 108Avve talu OÜ658 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 503 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 269 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 187 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 169 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 113EISENIA OÜ112 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 69 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 52 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 15 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 14 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 101 | OÜ Raadiko Talu Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 1,192 € |
| 102 | Tiigimari OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 1,167 € |
| 103 | LoodusMari OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 997 € |
| 104 | Uus-Otsa Põld OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 884 € |
| 105 | OÜ Saia Roosi Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 865 € |
| 106 | Osaühing Puusõber Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 839 € |
| 107 | Kullioru Loodustooted OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 727 € |
| 108 | Avve talu OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 658 € |
| 109 | Osaühing RANLAK GRUPP Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 503 € |
| 110 | SVM Viljad OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 269 € |
| 111 | OÜ Mustersõstar Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 187 € |
| 112 | Sinine põld OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 169 € |
| 113 | EISENIA OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 112 € |
| 114 | Arenduskonsultant OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 69 € |
| 115 | OSAÜHING Tranimex Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 52 € |
| 116 | Ojatse Talu OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 15 € |
| 117 | Allikapaju OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 14 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.