Turnover TOP — last 12 months · Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 353,331 €Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus
- 323,294 €Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus
- 152,550 €Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus
- 85,885 €Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus
- 71,935 €Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus
- 44,486 €Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus
- 43,167 €Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus
- 30,541 €Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus
- 12,767 €Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus
- 10OÜ WestM9,873 €Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus
- 4,691 €Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus
- 4,500 €Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus
- 4,470 €Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus
- 3,850 €Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus
- 3,699 €Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus
- 3,466 €Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus
- 2,150 €Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus
- 1,947 €Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus
- 1,778 €Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus
- 1,634 €Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus
- 1,575 €Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus
- 1,515 €Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus
- 400 €Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus
- 323 €Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus
- 87 €Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 1 | Osaühing Kadastiku Õunaaed Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus | 353,331 € |
| 2 | Halika Õunatalu OÜ Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus | 323,294 € |
| 3 | tulundusühistu Vasula Aed Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus | 152,550 € |
| 4 | Morna Talu OÜ Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus | 85,885 € |
| 5 | OÜ Uus Taim Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus | 71,935 € |
| 6 | OÜ Maigold Grupp Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus | 44,486 € |
| 7 | Arkna Agro OÜ Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus | 43,167 € |
| 8 | Kaasiku Mahetalu OÜ Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus | 30,541 € |
| 9 | Saaremaa Õunad OÜ Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus | 12,767 € |
| 10 | OÜ WestM Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus | 9,873 € |
| 11 | Marjapuu OÜ Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus | 4,691 € |
| 12 | Mulgi Õunad OÜ Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus | 4,500 € |
| 13 | OÜ Grenimal Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus | 4,470 € |
| 14 | usaldusühing KASTLI AED Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus | 3,850 € |
| 15 | Warbus OÜ Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus | 3,699 € |
| 16 | Kuku talu OÜ Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus | 3,466 € |
| 17 | Majaka OÜ Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus | 2,150 € |
| 18 | Liivimaa Aed OÜ Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus | 1,947 € |
| 19 | OÜ Saare Ubin Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus | 1,778 € |
| 20 | Suur Boss Aed OÜ Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus | 1,634 € |
| 21 | Kõplahõimlased OÜ Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus | 1,575 € |
| 22 | Nordestland OÜ Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus | 1,515 € |
| 23 | Piesta Aed OÜ Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus | 400 € |
| 24 | Metsaloja mõis OÜ Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus | 323 € |
| 25 | Hansumaa Talu OÜ Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus | 87 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.