ТОП за прибутком 2025 · Magevee-vesiviljelus
За річними звітами за 2025 рік · Джерело: Комерційний реєстр
Подано 92% річних звітів за 2025 рік. Великі компанії звітують пізніше: 178 компаній, дохід яких торік перевищив 10 млн €, ще не подали звіт за 2025 рік.
- 141 034 €Magevee-vesiviljelus
- 90 240 €Magevee-vesiviljelus
- 59 835 €Magevee-vesiviljelus
- 40 133 €Magevee-vesiviljelus
- 28 151 €Magevee-vesiviljelus
- 10 302 €Magevee-vesiviljelus
- 8 979 €Magevee-vesiviljelus
- 7 660 €Magevee-vesiviljelus
- 6 436 €Magevee-vesiviljelus
- 4 059 €Magevee-vesiviljelus
- 2 736 €Magevee-vesiviljelus
- 1 611 €Magevee-vesiviljelus
- 27 €Magevee-vesiviljelus
- 0 €Magevee-vesiviljelus
- 15OÜ KR210 €Magevee-vesiviljelus
- 0 €Magevee-vesiviljelus
- 0 €Magevee-vesiviljelus
- 0 €Magevee-vesiviljelus
- −1 827 €Magevee-vesiviljelus
- −3 562 €Magevee-vesiviljelus
- −5 508 €Magevee-vesiviljelus
- −7 873 €Magevee-vesiviljelus
- −32 855 €Magevee-vesiviljelus
| # | Прибуток за рік | |
|---|---|---|
| 1 | osaühing Pähkla Vähi- ja Kalakasvatus Magevee-vesiviljelus | 141 034 € |
| 2 | OÜ Jaesto Magevee-vesiviljelus | 90 240 € |
| 3 | Smartfish OÜ Magevee-vesiviljelus | 59 835 € |
| 4 | OSAÜHING KARILATSI KALAMAJAND Magevee-vesiviljelus | 40 133 € |
| 5 | BM Trade OÜ Magevee-vesiviljelus | 28 151 € |
| 6 | Osaühing Simuna Ivax Magevee-vesiviljelus | 10 302 € |
| 7 | OÜ FishCO Magevee-vesiviljelus | 8 979 € |
| 8 | Paadi talu OÜ Magevee-vesiviljelus | 7 660 € |
| 9 | SAAREFISH OÜ Magevee-vesiviljelus | 6 436 € |
| 10 | Osaühing AVIISO Magevee-vesiviljelus | 4 059 € |
| 11 | Krei-jõe OÜ Magevee-vesiviljelus | 2 736 € |
| 12 | Osaühing FORKALA Magevee-vesiviljelus | 1 611 € |
| 13 | Maimar OÜ Magevee-vesiviljelus | 27 € |
| 14 | Estonian crayfish farm OÜ Magevee-vesiviljelus | 0 € |
| 15 | OÜ KR21 Magevee-vesiviljelus | 0 € |
| 16 | Kakumetsa Kalakasvatuse OÜ Magevee-vesiviljelus | 0 € |
| 17 | Kaiu Fishfarm OÜ Magevee-vesiviljelus | 0 € |
| 18 | osaühing Central-Est Magevee-vesiviljelus | 0 € |
| 19 | Siilisilma OÜ Magevee-vesiviljelus | −1 827 € |
| 20 | KUHU AGRO OÜ Magevee-vesiviljelus | −3 562 € |
| 21 | Aqualilium OÜ Magevee-vesiviljelus | −5 508 € |
| 22 | OÜ Kuldallika Magevee-vesiviljelus | −7 873 € |
| 23 | osaühing VIKERKALA Magevee-vesiviljelus | −32 855 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.