ТОП за прибутком 2024 · Magevee-vesiviljelus
За річними звітами за 2024 рік · Джерело: Комерційний реєстр
- 284 772 €Magevee-vesiviljelus
- 48 009 €Magevee-vesiviljelus
- 45 527 €Magevee-vesiviljelus
- 26 826 €Magevee-vesiviljelus
- 22 525 €Magevee-vesiviljelus
- 19 099 €Magevee-vesiviljelus
- 14 914 €Magevee-vesiviljelus
- 14 850 €Magevee-vesiviljelus
- 8 951 €Magevee-vesiviljelus
- 2 240 €Magevee-vesiviljelus
- 1 725 €Magevee-vesiviljelus
- 1 555 €Magevee-vesiviljelus
- 1 267 €Magevee-vesiviljelus
- 11 €Magevee-vesiviljelus
- 0 €Magevee-vesiviljelus
- 16OÜ KR210 €Magevee-vesiviljelus
- 0 €Magevee-vesiviljelus
- 0 €Magevee-vesiviljelus
- 0 €Magevee-vesiviljelus
- 0 €Magevee-vesiviljelus
- −446 €Magevee-vesiviljelus
- −5 189 €Magevee-vesiviljelus
- −27 611 €Magevee-vesiviljelus
- −103 412 €Magevee-vesiviljelus
- −140 108 €Magevee-vesiviljelus
| # | Прибуток за рік | |
|---|---|---|
| 1 | Osaühing Simuna Ivax Magevee-vesiviljelus | 284 772 € |
| 2 | osaühing Pähkla Vähi- ja Kalakasvatus Magevee-vesiviljelus | 48 009 € |
| 3 | Põlde Vähk OÜ Magevee-vesiviljelus | 45 527 € |
| 4 | Smartfish OÜ Magevee-vesiviljelus | 26 826 € |
| 5 | OSAÜHING KARILATSI KALAMAJAND Magevee-vesiviljelus | 22 525 € |
| 6 | Osaühing AVIISO Magevee-vesiviljelus | 19 099 € |
| 7 | OÜ FishCO Magevee-vesiviljelus | 14 914 € |
| 8 | SAAREFISH OÜ Magevee-vesiviljelus | 14 850 € |
| 9 | Paadi talu OÜ Magevee-vesiviljelus | 8 951 € |
| 10 | Krei-jõe OÜ Magevee-vesiviljelus | 2 240 € |
| 11 | Aqualilium OÜ Magevee-vesiviljelus | 1 725 € |
| 12 | Osaühing FORKALA Magevee-vesiviljelus | 1 555 € |
| 13 | BM Trade OÜ Magevee-vesiviljelus | 1 267 € |
| 14 | Maimar OÜ Magevee-vesiviljelus | 11 € |
| 15 | osaühing Central-Est Magevee-vesiviljelus | 0 € |
| 16 | OÜ KR21 Magevee-vesiviljelus | 0 € |
| 17 | Kakumetsa Kalakasvatuse OÜ Magevee-vesiviljelus | 0 € |
| 18 | Kaiu Fishfarm OÜ Magevee-vesiviljelus | 0 € |
| 19 | Alak Ahil OÜ Magevee-vesiviljelus | 0 € |
| 20 | Estonian crayfish farm OÜ Magevee-vesiviljelus | 0 € |
| 21 | KUHU AGRO OÜ Magevee-vesiviljelus | −446 € |
| 22 | OÜ Kuldallika Magevee-vesiviljelus | −5 189 € |
| 23 | osaühing VIKERKALA Magevee-vesiviljelus | −27 611 € |
| 24 | Conversio Design OÜ Magevee-vesiviljelus | −103 412 € |
| 25 | OÜ Jaesto Magevee-vesiviljelus | −140 108 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.