ТОП за прибутком 2025 · Muu loomakasvatus
За річними звітами за 2025 рік · Джерело: Комерційний реєстр
Подано 92% річних звітів за 2025 рік. Великі компанії звітують пізніше: 178 компаній, дохід яких торік перевищив 10 млн €, ще не подали звіт за 2025 рік.
- 40 510 €Muu loomakasvatus
- 14 985 €Muu loomakasvatus
- 13 628 €Muu loomakasvatus
- 12 863 €Muu loomakasvatus
- 9 134 €Muu loomakasvatus
- 4 727 €Muu loomakasvatus
- 4 623 €Muu loomakasvatus
- 4 073 €Muu loomakasvatus
- 3 724 €Muu loomakasvatus
- 3 328 €Muu loomakasvatus
- 2 829 €Muu loomakasvatus
- 12OÜ 100kg2 651 €Muu loomakasvatus
- 2 234 €Muu loomakasvatus
- 2 149 €Muu loomakasvatus
- 2 021 €Muu loomakasvatus
- 1 778 €Muu loomakasvatus
- 1 045 €Muu loomakasvatus
- 308 €Muu loomakasvatus
- 107 €Muu loomakasvatus
- 88 €Muu loomakasvatus
- 52 €Muu loomakasvatus
- 27 €Muu loomakasvatus
- 13 €Muu loomakasvatus
- 0 €Muu loomakasvatus
- −52 €Muu loomakasvatus
- −243 €Muu loomakasvatus
- −590 €Muu loomakasvatus
- −845 €Muu loomakasvatus
- −854 €Muu loomakasvatus
- −9 791 €Muu loomakasvatus
- −10 292 €Muu loomakasvatus
- −11 761 €Muu loomakasvatus
- −15 013 €Muu loomakasvatus
- −16 721 €Muu loomakasvatus
| # | Прибуток за рік | |
|---|---|---|
| 1 | OÜ Kelmiküla Muu loomakasvatus | 40 510 € |
| 2 | AT SAGA SERVICE OÜ Muu loomakasvatus | 14 985 € |
| 3 | Macrory OÜ Muu loomakasvatus | 13 628 € |
| 4 | Allika Koertehoid OÜ Muu loomakasvatus | 12 863 € |
| 5 | Pidula Farm OÜ Muu loomakasvatus | 9 134 € |
| 6 | OÜ Katalea Muu loomakasvatus | 4 727 € |
| 7 | AT Saga Capital OÜ Muu loomakasvatus | 4 623 € |
| 8 | NAMVAM OÜ Muu loomakasvatus | 4 073 € |
| 9 | UTTI OÜ Muu loomakasvatus | 3 724 € |
| 10 | Männiku Ussitalu OÜ Muu loomakasvatus | 3 328 € |
| 11 | VESKIMÄE VK OÜ Muu loomakasvatus | 2 829 € |
| 12 | OÜ 100kg Muu loomakasvatus | 2 651 € |
| 13 | Rosenstar OÜ Muu loomakasvatus | 2 234 € |
| 14 | OÜ AnsonnBellVan Muu loomakasvatus | 2 149 € |
| 15 | Spaindogs Kennel OÜ Muu loomakasvatus | 2 021 € |
| 16 | Tähekoer OÜ Muu loomakasvatus | 1 778 € |
| 17 | Osaühing IUVO Muu loomakasvatus | 1 045 € |
| 18 | Tarantlikasvandus OÜ Muu loomakasvatus | 308 € |
| 19 | Alani talu OÜ Muu loomakasvatus | 107 € |
| 20 | Dilina Royal OÜ Muu loomakasvatus | 88 € |
| 21 | Black Antarra OÜ Muu loomakasvatus | 52 € |
| 22 | OÜ Soeva Hoburauatalu Muu loomakasvatus | 27 € |
| 23 | Nerris OÜ Muu loomakasvatus | 13 € |
| 24 | Eesti Loomade Klubi IKU OÜ Muu loomakasvatus | 0 € |
| 25 | Annikafarm OÜ Muu loomakasvatus | −52 € |
| 26 | OSAÜHING VIZAVI KINNISVARA Muu loomakasvatus | −243 € |
| 27 | Ülenurme valvekoerte OÜ Muu loomakasvatus | −590 € |
| 28 | Rock Four OÜ Muu loomakasvatus | −845 € |
| 29 | Linnamäe Linnutalu OÜ Muu loomakasvatus | −854 € |
| 30 | Tembuland OÜ Muu loomakasvatus | −9 791 € |
| 31 | Farmstone OÜ Muu loomakasvatus | −10 292 € |
| 32 | Ökomuld Grupp OÜ Muu loomakasvatus | −11 761 € |
| 33 | Osaühing Taimgrupp Muu loomakasvatus | −15 013 € |
| 34 | OÜ Päikese mesila Muu loomakasvatus | −16 721 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.