ТОП за доходом 2025 · Muu loomakasvatus
За річними звітами за 2025 рік · Джерело: Комерційний реєстр
Подано 92% річних звітів за 2025 рік. Великі компанії звітують пізніше: 178 компаній, дохід яких торік перевищив 10 млн €, ще не подали звіт за 2025 рік.
- 91 513 €Muu loomakasvatus
- 75 532 €Muu loomakasvatus
- 58 440 €Muu loomakasvatus
- 42 237 €Muu loomakasvatus
- 38 502 €Muu loomakasvatus
- 19 442 €Muu loomakasvatus
- 16 223 €Muu loomakasvatus
- 14 722 €Muu loomakasvatus
- 12 733 €Muu loomakasvatus
- 11 626 €Muu loomakasvatus
- 10 600 €Muu loomakasvatus
- 9 698 €Muu loomakasvatus
- 7 465 €Muu loomakasvatus
- 7 243 €Muu loomakasvatus
- 6 650 €Muu loomakasvatus
- 6 564 €Muu loomakasvatus
- 5 619 €Muu loomakasvatus
- 5 585 €Muu loomakasvatus
- 4 700 €Muu loomakasvatus
- 4 623 €Muu loomakasvatus
- 4 600 €Muu loomakasvatus
- 4 187 €Muu loomakasvatus
- 3 782 €Muu loomakasvatus
- 2 249 €Muu loomakasvatus
- 2 187 €Muu loomakasvatus
- 26UTTI OÜ1 360 €Muu loomakasvatus
- 973 €Muu loomakasvatus
- 750 €Muu loomakasvatus
- 469 €Muu loomakasvatus
| # | Дохід | |
|---|---|---|
| 1 | OÜ Kelmiküla Muu loomakasvatus | 91 513 € |
| 2 | Ökomuld Grupp OÜ Muu loomakasvatus | 75 532 € |
| 3 | AT SAGA SERVICE OÜ Muu loomakasvatus | 58 440 € |
| 4 | Spaindogs Kennel OÜ Muu loomakasvatus | 42 237 € |
| 5 | NAMVAM OÜ Muu loomakasvatus | 38 502 € |
| 6 | Macrory OÜ Muu loomakasvatus | 19 442 € |
| 7 | VESKIMÄE VK OÜ Muu loomakasvatus | 16 223 € |
| 8 | Allika Koertehoid OÜ Muu loomakasvatus | 14 722 € |
| 9 | OÜ 100kg Muu loomakasvatus | 12 733 € |
| 10 | Männiku Ussitalu OÜ Muu loomakasvatus | 11 626 € |
| 11 | Dilina Royal OÜ Muu loomakasvatus | 10 600 € |
| 12 | OÜ AnsonnBellVan Muu loomakasvatus | 9 698 € |
| 13 | Rosenstar OÜ Muu loomakasvatus | 7 465 € |
| 14 | OÜ Soeva Hoburauatalu Muu loomakasvatus | 7 243 € |
| 15 | Osaühing IUVO Muu loomakasvatus | 6 650 € |
| 16 | OÜ Päikese mesila Muu loomakasvatus | 6 564 € |
| 17 | Tarantlikasvandus OÜ Muu loomakasvatus | 5 619 € |
| 18 | Nerris OÜ Muu loomakasvatus | 5 585 € |
| 19 | OÜ Katalea Muu loomakasvatus | 4 700 € |
| 20 | AT Saga Capital OÜ Muu loomakasvatus | 4 623 € |
| 21 | Tembuland OÜ Muu loomakasvatus | 4 600 € |
| 22 | Linnamäe Linnutalu OÜ Muu loomakasvatus | 4 187 € |
| 23 | Tähekoer OÜ Muu loomakasvatus | 3 782 € |
| 24 | Rock Four OÜ Muu loomakasvatus | 2 249 € |
| 25 | Farmstone OÜ Muu loomakasvatus | 2 187 € |
| 26 | UTTI OÜ Muu loomakasvatus | 1 360 € |
| 27 | Alani talu OÜ Muu loomakasvatus | 973 € |
| 28 | Black Antarra OÜ Muu loomakasvatus | 750 € |
| 29 | Osaühing Taimgrupp Muu loomakasvatus | 469 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.