ТОП за доходом 2021 · Muu loomakasvatus
За річними звітами за 2021 рік · Джерело: Комерційний реєстр
- 191 930 €Muu loomakasvatus
- 56 654 €Muu loomakasvatus
- 50 492 €Muu loomakasvatus
- 24 451 €Muu loomakasvatus
- 23 169 €Muu loomakasvatus
- 20 293 €Muu loomakasvatus
- 14 400 €Muu loomakasvatus
- 13 777 €Muu loomakasvatus
- 11 197 €Muu loomakasvatus
- 9 020 €Muu loomakasvatus
- 11OÜ 100kg7 134 €Muu loomakasvatus
- 6 557 €Muu loomakasvatus
- 6 100 €Muu loomakasvatus
- 14UTTI OÜ5 743 €Muu loomakasvatus
- 4 016 €Muu loomakasvatus
- 2 520 €Muu loomakasvatus
- 1 370 €Muu loomakasvatus
| # | Дохід | |
|---|---|---|
| 1 | AT SAGA SERVICE OÜ Muu loomakasvatus | 191 930 € |
| 2 | Osaühing Taimgrupp Muu loomakasvatus | 56 654 € |
| 3 | OÜ Kelmiküla Muu loomakasvatus | 50 492 € |
| 4 | Farmstone OÜ Muu loomakasvatus | 24 451 € |
| 5 | Eesti Loomade Klubi IKU OÜ Muu loomakasvatus | 23 169 € |
| 6 | OÜ Päikese mesila Muu loomakasvatus | 20 293 € |
| 7 | Rosenstar OÜ Muu loomakasvatus | 14 400 € |
| 8 | VESKIMÄE VK OÜ Muu loomakasvatus | 13 777 € |
| 9 | Allika Koertehoid OÜ Muu loomakasvatus | 11 197 € |
| 10 | OSAÜHING VIZAVI KINNISVARA Muu loomakasvatus | 9 020 € |
| 11 | OÜ 100kg Muu loomakasvatus | 7 134 € |
| 12 | Ülenurme valvekoerte OÜ Muu loomakasvatus | 6 557 € |
| 13 | Osaühing IUVO Muu loomakasvatus | 6 100 € |
| 14 | UTTI OÜ Muu loomakasvatus | 5 743 € |
| 15 | Männiku Ussitalu OÜ Muu loomakasvatus | 4 016 € |
| 16 | NAMVAM OÜ Muu loomakasvatus | 2 520 € |
| 17 | Annikafarm OÜ Muu loomakasvatus | 1 370 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.