ТОП за доходом 2025 · Spordiklubide tegevus
За річними звітами за 2025 рік · Джерело: Комерційний реєстр
Подано 92% річних звітів за 2025 рік. Великі компанії звітують пізніше: 178 компаній, дохід яких торік перевищив 10 млн €, ще не подали звіт за 2025 рік.
- 131 626 €Spordiklubide tegevus
- 119 016 €Spordiklubide tegevus
- 96 442 €Spordiklubide tegevus
- 30 116 €Spordiklubide tegevus
- 28 028 €Spordiklubide tegevus
- 14 731 €Spordiklubide tegevus
- 13 964 €Spordiklubide tegevus
- 9 769 €Spordiklubide tegevus
- 9 120 €Spordiklubide tegevus
- 7 825 €Spordiklubide tegevus
- 7 690 €Spordiklubide tegevus
- 6 618 €Spordiklubide tegevus
- 4 556 €Spordiklubide tegevus
- 4 115 €Spordiklubide tegevus
- 3 059 €Spordiklubide tegevus
- 2 585 €Spordiklubide tegevus
- 1 000 €Spordiklubide tegevus
- 232 €Spordiklubide tegevus
| # | Дохід | |
|---|---|---|
| 1 | Osaühing Art of Living Education Spordiklubide tegevus | 131 626 € |
| 2 | MLTREENING MOTIONS OÜ Spordiklubide tegevus | 119 016 € |
| 3 | CFK OÜ Spordiklubide tegevus | 96 442 € |
| 4 | CFit OÜ Spordiklubide tegevus | 30 116 € |
| 5 | Martialsports OÜ Spordiklubide tegevus | 28 028 € |
| 6 | Kuressaare Padeliväljakud OÜ Spordiklubide tegevus | 14 731 € |
| 7 | Kahepuudane OÜ Spordiklubide tegevus | 13 964 € |
| 8 | Benestante OÜ Spordiklubide tegevus | 9 769 € |
| 9 | CFBP OÜ Spordiklubide tegevus | 9 120 € |
| 10 | Aquafitness OÜ Spordiklubide tegevus | 7 825 € |
| 11 | OÜ Voimann Spordiklubide tegevus | 7 690 € |
| 12 | TÄHEMAA OÜ Spordiklubide tegevus | 6 618 € |
| 13 | Infra Jooga Tartu OÜ Spordiklubide tegevus | 4 556 € |
| 14 | Ahmatov OÜ Spordiklubide tegevus | 4 115 € |
| 15 | Goalie Life OÜ Spordiklubide tegevus | 3 059 € |
| 16 | Plaan DL OÜ Spordiklubide tegevus | 2 585 € |
| 17 | Võitluskunstnik OÜ Spordiklubide tegevus | 1 000 € |
| 18 | Mustang Services OÜ Spordiklubide tegevus | 232 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.