ТОП за доходом 2024 · Spordiklubide tegevus
За річними звітами за 2024 рік · Джерело: Комерційний реєстр
- 213 739 €Spordiklubide tegevus
- 172 790 €Spordiklubide tegevus
- 135 665 €Spordiklubide tegevus
- 43 817 €Spordiklubide tegevus
- 39 995 €Spordiklubide tegevus
- 39 712 €Spordiklubide tegevus
- 38 926 €Spordiklubide tegevus
- 32 090 €Spordiklubide tegevus
- 29 486 €Spordiklubide tegevus
- 27 150 €Spordiklubide tegevus
- 22 840 €Spordiklubide tegevus
- 18 674 €Spordiklubide tegevus
- 17 161 €Spordiklubide tegevus
- 11 506 €Spordiklubide tegevus
- 15CFBP OÜ11 440 €Spordiklubide tegevus
- 10 540 €Spordiklubide tegevus
- 6 559 €Spordiklubide tegevus
- 6 551 €Spordiklubide tegevus
- 5 552 €Spordiklubide tegevus
- 5 390 €Spordiklubide tegevus
- 4 165 €Spordiklubide tegevus
- 2 845 €Spordiklubide tegevus
- 2 501 €Spordiklubide tegevus
- 1 114 €Spordiklubide tegevus
- 1 050 €Spordiklubide tegevus
- 150 €Spordiklubide tegevus
- 75 €Spordiklubide tegevus
| # | Дохід | |
|---|---|---|
| 1 | Pace Motorsport Estonia OÜ Spordiklubide tegevus | 213 739 € |
| 2 | Osaühing Art of Living Education Spordiklubide tegevus | 172 790 € |
| 3 | CFK OÜ Spordiklubide tegevus | 135 665 € |
| 4 | HRS INVEST OÜ Spordiklubide tegevus | 43 817 € |
| 5 | OÜ Orca Swim Club Spordiklubide tegevus | 39 995 € |
| 6 | OÜ ORSC Holding Spordiklubide tegevus | 39 712 € |
| 7 | MLTREENING MOTIONS OÜ Spordiklubide tegevus | 38 926 € |
| 8 | Kuressaare Padeliväljakud OÜ Spordiklubide tegevus | 32 090 € |
| 9 | Martialsports OÜ Spordiklubide tegevus | 29 486 € |
| 10 | KHNUTRIFIT OÜ Spordiklubide tegevus | 27 150 € |
| 11 | SIRIS GYM OÜ Spordiklubide tegevus | 22 840 € |
| 12 | OÜ BoxingEnergySystem Spordiklubide tegevus | 18 674 € |
| 13 | Mass Invest OÜ Spordiklubide tegevus | 17 161 € |
| 14 | Benestante OÜ Spordiklubide tegevus | 11 506 € |
| 15 | CFBP OÜ Spordiklubide tegevus | 11 440 € |
| 16 | Kahepuudane OÜ Spordiklubide tegevus | 10 540 € |
| 17 | Aquafitness OÜ Spordiklubide tegevus | 6 559 € |
| 18 | Veilin OÜ Spordiklubide tegevus | 6 551 € |
| 19 | Goalie Life OÜ Spordiklubide tegevus | 5 552 € |
| 20 | Plaan DL OÜ Spordiklubide tegevus | 5 390 € |
| 21 | OÜ Voimann Spordiklubide tegevus | 4 165 € |
| 22 | TÄHEMAA OÜ Spordiklubide tegevus | 2 845 € |
| 23 | Mustang Services OÜ Spordiklubide tegevus | 2 501 € |
| 24 | Lähte United OÜ Spordiklubide tegevus | 1 114 € |
| 25 | Võitluskunstnik OÜ Spordiklubide tegevus | 1 050 € |
| 26 | Apodemus OÜ Spordiklubide tegevus | 150 € |
| 27 | OÜ RV DANCE Spordiklubide tegevus | 75 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.