ТОП за доходом 2023 · Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
За річними звітами за 2023 рік · Джерело: Комерційний реєстр
- 2 295 480 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 846 191 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 511 306 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 111 450 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 46 243 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 39 500 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 31 187 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 25 967 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 23 333 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 20 800 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 18 000 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 17 296 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 13 139 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 9 648 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 6 751 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 3 346 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 1 750 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 1 400 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 768 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
| # | Дохід | |
|---|---|---|
| 1 | InFresco OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 2 295 480 € |
| 2 | Safe Shipping OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 846 191 € |
| 3 | MQQA04 Holding OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 511 306 € |
| 4 | GetLog Plus OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 111 450 € |
| 5 | TaevakojaMet OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 46 243 € |
| 6 | Hallmägi OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 39 500 € |
| 7 | TM Trans OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 31 187 € |
| 8 | VER Teenused OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 25 967 € |
| 9 | OÜ Ultrasonic Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 23 333 € |
| 10 | Odivius OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 20 800 € |
| 11 | Osaühing Gneising Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 18 000 € |
| 12 | OÜ Alessanna Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 17 296 € |
| 13 | Puksiirihunt OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 13 139 € |
| 14 | OÜ ROOMET Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 9 648 € |
| 15 | Timotek Transport OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 6 751 € |
| 16 | Drakkar Logistics OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 3 346 € |
| 17 | Marine Service Bureau OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 1 750 € |
| 18 | Fardell Invest OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 1 400 € |
| 19 | A1 Transport OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 768 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.