ТОП за доходом 2021 · Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
За річними звітами за 2021 рік · Джерело: Комерційний реєстр
- 2 270 173 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 1 973 112 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 429 907 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 131 935 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 55 383 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 39 735 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 38 450 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 32 418 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 26 073 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 23 345 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 22 041 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 17 394 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 13 484 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 12 887 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 12 000 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 5 000 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 2 645 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 1 938 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 575 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 75 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
| # | Дохід | |
|---|---|---|
| 1 | Safe Shipping OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 2 270 173 € |
| 2 | InFresco OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 1 973 112 € |
| 3 | AnimalImpex OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 429 907 € |
| 4 | Drakkar Logistics OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 131 935 € |
| 5 | OÜ Ultrasonic Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 55 383 € |
| 6 | MQQA04 Holding OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 39 735 € |
| 7 | Danator OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 38 450 € |
| 8 | OÜ ROOMET Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 32 418 € |
| 9 | TM Trans OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 26 073 € |
| 10 | Timotek Transport OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 23 345 € |
| 11 | Puksiirihunt OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 22 041 € |
| 12 | Alar Auto OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 17 394 € |
| 13 | TaevakojaMet OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 13 484 € |
| 14 | VER Teenused OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 12 887 € |
| 15 | OÜ Pluslogistic Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 12 000 € |
| 16 | Sonfase OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 5 000 € |
| 17 | Osaühing Klementina Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 2 645 € |
| 18 | EAVT Group OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 1 938 € |
| 19 | A1 Transport OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 575 € |
| 20 | Norwest Logistics OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 75 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.