ТОП по выручке 2022 · Metsavarumine
51 предприятий по годовым отчётам за 2022 год · Источник: годовые отчёты
- 16 064 794 €Metsavarumine
- 9 758 365 €Metsavarumine
- 8 237 044 €Metsavarumine
- 6 314 995 €Metsavarumine
- 6 314 919 €Metsavarumine
- 5 648 810 €Metsavarumine
- 5 197 206 €Metsavarumine
- 3 606 137 €Metsavarumine
- 2 791 936 €Metsavarumine
- 2 714 635 €Metsavarumine
- 1 594 896 €Metsavarumine
- 1 358 186 €Metsavarumine
- 1 142 322 €Metsavarumine
- 1 106 632 €Metsavarumine
- 938 540 €Metsavarumine
- 857 744 €Metsavarumine
- 610 298 €Metsavarumine
- 478 246 €Metsavarumine
- 418 751 €Metsavarumine
- 403 460 €Metsavarumine
- 234 734 €Metsavarumine
- 216 808 €Metsavarumine
- 215 719 €Metsavarumine
- 209 794 €Metsavarumine
- 204 791 €Metsavarumine
- 185 908 €Metsavarumine
- 27OÜ WRO151 019 €Metsavarumine
- 130 906 €Metsavarumine
- 127 011 €Metsavarumine
- 111 407 €Metsavarumine
- 99 038 €Metsavarumine
- 95 578 €Metsavarumine
- 79 057 €Metsavarumine
- 78 639 €Metsavarumine
- 63 959 €Metsavarumine
- 39 917 €Metsavarumine
- 39 250 €Metsavarumine
- 31 076 €Metsavarumine
- 39OÜ Tohki30 817 €Metsavarumine
- 40Raid OÜ28 173 €Metsavarumine
- 24 778 €Metsavarumine
- 23 590 €Metsavarumine
- 16 066 €Metsavarumine
- 12 744 €Metsavarumine
- 11 548 €Metsavarumine
- 8 474 €Metsavarumine
- 5 710 €Metsavarumine
- 4 198 €Metsavarumine
- 1 086 €Metsavarumine
- 945 €Metsavarumine
- 51Kille OÜ374 €Metsavarumine
| # | Выручка | |
|---|---|---|
| 1 | HMPK OÜ Metsavarumine | 16 064 794 € |
| 2 | Osaühing Metsagrupp Metsavarumine | 9 758 365 € |
| 3 | Metsamaahalduse Aktsiaselts Metsavarumine | 8 237 044 € |
| 4 | OÜ Artiston Kinnisvara Metsavarumine | 6 314 995 € |
| 5 | UNITED LOGGERS OÜ Metsavarumine | 6 314 919 € |
| 6 | OÜ Leheris Metsavarumine | 5 648 810 € |
| 7 | Ingka Investments Estonia OÜ Metsavarumine | 5 197 206 € |
| 8 | Eramaa OÜ Metsavarumine | 3 606 137 € |
| 9 | OÜ DIKSOONIA Metsavarumine | 2 791 936 € |
| 10 | OÜ Maavaldused Metsavarumine | 2 714 635 € |
| 11 | Metsahaldur OÜ Metsavarumine | 1 594 896 € |
| 12 | Aktsiaselts Rebruk Invest Metsavarumine | 1 358 186 € |
| 13 | Põhjapuit Osaühing Metsavarumine | 1 142 322 € |
| 14 | Osaühing Heiling Metsavarumine | 1 106 632 € |
| 15 | Eremka OÜ Metsavarumine | 938 540 € |
| 16 | Osaühing Raume Puit Metsavarumine | 857 744 € |
| 17 | Erra Mets OÜ Metsavarumine | 610 298 € |
| 18 | Kermik OÜ Metsavarumine | 478 246 € |
| 19 | OÜ Lauja Mets Metsavarumine | 418 751 € |
| 20 | AMA Services OÜ Metsavarumine | 403 460 € |
| 21 | Osaühing HansaTrust Metsavarumine | 234 734 € |
| 22 | HAK METS OÜ Metsavarumine | 216 808 € |
| 23 | JS Energy OÜ Metsavarumine | 215 719 € |
| 24 | Marabi OÜ Metsavarumine | 209 794 € |
| 25 | Kadarbiku Metsad OÜ Metsavarumine | 204 791 € |
| 26 | Lumber works OÜ Metsavarumine | 185 908 € |
| 27 | OÜ WRO Metsavarumine | 151 019 € |
| 28 | SPADEMATRON OÜ Metsavarumine | 130 906 € |
| 29 | Kemar Mets OÜ Metsavarumine | 127 011 € |
| 30 | Osaühing Kopra Mets Metsavarumine | 111 407 € |
| 31 | Osaühing Mardi Metsatalu Metsavarumine | 99 038 € |
| 32 | Jaani-Juhani talumajandus OÜ Metsavarumine | 95 578 € |
| 33 | Osaühing Malborg Invest Metsavarumine | 79 057 € |
| 34 | RT24 Grupp OÜ Metsavarumine | 78 639 € |
| 35 | OÜ Kuivakaru Metsavarumine | 63 959 € |
| 36 | Vaidapaju OÜ Metsavarumine | 39 917 € |
| 37 | OÜ Kasumetsa tööstus Metsavarumine | 39 250 € |
| 38 | OÜ KuldnePuit Metsavarumine | 31 076 € |
| 39 | OÜ Tohki Metsavarumine | 30 817 € |
| 40 | Raid OÜ Metsavarumine | 28 173 € |
| 41 | Standvalue OÜ Metsavarumine | 24 778 € |
| 42 | Metsamaakler OÜ Metsavarumine | 23 590 € |
| 43 | Sustainable Forest OÜ Metsavarumine | 16 066 € |
| 44 | WÕLLI PÄIKESEJAAM Osaühing Metsavarumine | 12 744 € |
| 45 | Mäepea Loodustalu OÜ Metsavarumine | 11 548 € |
| 46 | OÜ VARSTU PUIT Metsavarumine | 8 474 € |
| 47 | OÜ ROKBURG Metsavarumine | 5 710 € |
| 48 | OÜ Unepesa Metsavarumine | 4 198 € |
| 49 | OÜ Punaküla-Punaoja Põllud ja Metsad Metsavarumine | 1 086 € |
| 50 | NURGATAMME OÜ Metsavarumine | 945 € |
| 51 | Kille OÜ Metsavarumine | 374 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.