ТОП по выручке 2020 · Kalmistute tegevus
По годовым отчётам за 2020 год · Источник: Коммерческий регистр
- 265 838 €Kalmistute tegevus
- 73 292 €Kalmistute tegevus
- 50 935 €Kalmistute tegevus
- 39 949 €Kalmistute tegevus
- 39 411 €Kalmistute tegevus
- 39 377 €Kalmistute tegevus
- 28 159 €Kalmistute tegevus
- 27 969 €Kalmistute tegevus
- 25 314 €Kalmistute tegevus
- 15 630 €Kalmistute tegevus
- 15 359 €Kalmistute tegevus
- 15 052 €Kalmistute tegevus
- 13 215 €Kalmistute tegevus
- 6 382 €Kalmistute tegevus
- 5 231 €Kalmistute tegevus
- 3 324 €Kalmistute tegevus
- 2 980 €Kalmistute tegevus
| # | Выручка | |
|---|---|---|
| 1 | Felkrem OÜ Kalmistute tegevus | 265 838 € |
| 2 | REVAL KIVIAED OÜ Kalmistute tegevus | 73 292 € |
| 3 | OÜ Aviks Trade Kalmistute tegevus | 50 935 € |
| 4 | OÜ Greivo Kalmistute tegevus | 39 949 € |
| 5 | Anubis park OÜ Kalmistute tegevus | 39 411 € |
| 6 | Anubis Eesti OÜ Kalmistute tegevus | 39 377 € |
| 7 | Eesti kalmistud OÜ Kalmistute tegevus | 28 159 € |
| 8 | Riigiküla service OÜ Kalmistute tegevus | 27 969 € |
| 9 | OSAÜHING Andres Siim Kalmistute tegevus | 25 314 € |
| 10 | Osaühing Wake E.H. Kalmistute tegevus | 15 630 € |
| 11 | GOALservice OÜ Kalmistute tegevus | 15 359 € |
| 12 | Osaühing Cremo Center Kalmistute tegevus | 15 052 € |
| 13 | Hemmat Haldus OÜ Kalmistute tegevus | 13 215 € |
| 14 | Kalmikivi OÜ Kalmistute tegevus | 6 382 € |
| 15 | OÜ Trintle Kalmistute tegevus | 5 231 € |
| 16 | Kaarma Põllumajandus Osaühing Kalmistute tegevus | 3 324 € |
| 17 | Osaühing EX NATURA Kalmistute tegevus | 2 980 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.