EMTAK 0163
Saagikoristusjärgsed tegevused
EMTAK 0163: Saagikoristusjärgsed tegevused. У цій сфері діяльності в Естонії 16 підприємств. З них 12 з доходом від реалізації. Медіанний дохід від реалізації — 12 992 €, на працівника — 12 992 €. Податковий борг у 2 підприємств.
- Підприємств
- 16
- З доходом від реалізації
- 12
- Дохід від реалізації (медіана)
- 12 992 €
- Дохід від реалізації на працівника (медіана)
- 12 992 €
- Витрати на оплату праці на працівника за місяць (медіана)
- 708 €
- З податковим боргом
- 2
Підприємства в цій сфері діяльності
| Повіт | Дата реєстрації | |
|---|---|---|
| ALEX-AGRO OÜ | Võru maakond | 21.09.2001 |
| ESK Transport OÜ | Tartu maakond | 08.01.2025 |
| Järve Põllumajanduse OÜ | Ida-Viru maakond | 08.04.1999 |
| KARILATSI PÕLLUMAJANDUSÜHISTU | Põlva maakond | 29.04.1996 |
| Mait Miks | Jõgeva maakond | 26.11.1996 |
| Mittetulundusühing ANDELA FRANCISZEK AGRICULTURAL RESEARCH CENTER | Valga maakond | 05.12.2018 |
| MUKUORU OSAÜHING | Viljandi maakond | 04.02.2013 |
| ÖkoFarm OÜ | Pärnu maakond | 30.04.2012 |
| osaühing "Veskiväli" | Tartu maakond | 08.08.1996 |
| OÜ Hansamasin | Lääne-Viru maakond | 21.10.2025 |
| OÜ Laanelinnu Talu | Põlva maakond | 23.01.2023 |
| OÜ Lihu MTJ | Rapla maakond | 11.12.2008 |
| Põllumajandusühistu Viie Vilja | Võru maakond | 14.11.2018 |
| Timo Merisalu | Saare maakond | 16.02.2026 |
| Vakama Vili OÜ | Lääne maakond | 17.04.2018 |
| Väljaotsa Talu OÜ | Tartu maakond | 03.08.2015 |
Підприємства з найбільшим доходом від реалізації
Подано 92% річних звітів за 2025 рік. Великі компанії звітують пізніше: 178 компаній, дохід яких торік перевищив 10 млн €, ще не подали звіт за 2025 рік.
- 33 303 €Saagikoristusjärgsed tegevused ja seemnete töötlemine paljundamiseks
- 33 246 €Saagikoristusjärgsed tegevused ja seemnete töötlemine paljundamiseks
- 28 399 €Saagikoristusjärgsed tegevused ja seemnete töötlemine paljundamiseks
- 26 100 €Saagikoristusjärgsed tegevused ja seemnete töötlemine paljundamiseks
- 22 992 €Saagikoristusjärgsed tegevused ja seemnete töötlemine paljundamiseks
- 10 290 €Saagikoristusjärgsed tegevused ja seemnete töötlemine paljundamiseks
- 9 614 €Saagikoristusjärgsed tegevused ja seemnete töötlemine paljundamiseks
- 8 967 €Saagikoristusjärgsed tegevused ja seemnete töötlemine paljundamiseks
- 2 560 €Saagikoristusjärgsed tegevused ja seemnete töötlemine paljundamiseks
- 107 €Saagikoristusjärgsed tegevused ja seemnete töötlemine paljundamiseks
| # | Рік | Дохід | |
|---|---|---|---|
| 1 | ESK Transport OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused ja seemnete töötlemine paljundamiseks | 2025 | 33 303 € |
| 2 | OÜ Laanelinnu Talu Saagikoristusjärgsed tegevused ja seemnete töötlemine paljundamiseks | 2025 | 33 246 € |
| 3 | Vakama Vili OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused ja seemnete töötlemine paljundamiseks | 2025 | 28 399 € |
| 4 | KARILATSI PÕLLUMAJANDUSÜHISTU Saagikoristusjärgsed tegevused ja seemnete töötlemine paljundamiseks | 2025 | 26 100 € |
| 5 | ÖkoFarm OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused ja seemnete töötlemine paljundamiseks | 2025 | 22 992 € |
| 6 | Järve Põllumajanduse OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused ja seemnete töötlemine paljundamiseks | 2025 | 10 290 € |
| 7 | osaühing "Veskiväli" Saagikoristusjärgsed tegevused ja seemnete töötlemine paljundamiseks | 2025 | 9 614 € |
| 8 | Põllumajandusühistu Viie Vilja Saagikoristusjärgsed tegevused ja seemnete töötlemine paljundamiseks | 2025 | 8 967 € |
| 9 | Väljaotsa Talu OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused ja seemnete töötlemine paljundamiseks | 2025 | 2 560 € |
| 10 | OÜ Lihu MTJ Saagikoristusjärgsed tegevused ja seemnete töötlemine paljundamiseks | 2025 | 107 € |
Близькі сфери діяльності
SegapõllumajandusTeravilja- (v.a riis) ja kaunviljakasvatus; õlitaimeseemnete kasvatusKöögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatusMuu veislaste ja pühvlikasvatusTaimekasvatuse abitegevusedPiimakarjakasvatusMuu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatusMesindusÜheaastaste põllukultuuride kasvatusJahindus ja seda teenindavad tegevusaladLamba- ja kitsekasvatusMesindus
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.